Без коментар!

  • 1 899
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Бих я обесила на Цариградско да изсъхне като сафрид  Sick

Я признай, като софиянка, откъде знаеш как се суши сафрид? Нещо гнило има тук, не добре изсушено, ще се разсъхне работата май...

Знам аз, знам. Учиха ни в университета. Ела да видиш колко парчета висят на простора. Тамън е Никулден- ще почерпя.

Не знам, ти си детективът, но май не е много трудно да се бръкне в шкафчето и да се долее сокчето с каквото и да е. Особено ако на съседката детето е в същата градина...

# 16
  • Мнения: 2 013
Просто след края на авторитарната система е много трудно принудително да накараш хората с психиатрични проблеми да се лекуват... Виждаш, че някой има нужда от специализирана помощ, но нямаш механизъм да го накараш да се лекува или да го пратиш на 4-и километър. Смятам, че жената сипала сода каустик в сока на детето определено има диагноза. Колкото и да си отмъстителен, ако си с всичкия си, ще намислиш начин, който да не застрашава нечий живот и да не е съставомерен.


# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, и за мен това е човек с диагноза... И да допълня - достараша ме чак, защото някои от тези същества са с изглед на хора....

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 4 156




 Особено ако на съседката детето е в същата градина...

 Ама точно това ме ядоса. Журналистите хвърлят бомбата. Чуто-недоразбрано.Историята изглежда като съшита с бели конци. За да си обясним ние случилото се,започваме да ровим между редовете и да доизкусуряваме .

# 19
  • Мнения: 165
Въобще не ме интересува дали е вярно или не..
Затова не пускам съседки в къщи, пием кафе в кварталното кафе.
Не позволявам на сина ми да взема от непознати нищо, дори от родителите в у-ще. Става въпрос за храна.
Просто си страдам от параноя...

# 20
  • Мнения: 47 990
вече и мен почва да ме гони параноя

# 21
  • Мнения: 123
Е тая ако не е за лудницата.До къде стига човешката простатия,че да посегнеш на нечии живот. #2gunfire

# 22
  • Мнения: 17 407
Мъжът ми  ми прати линка преди няколко часа. НЯМа да коментирам, тука е мястото да кажа, че съм напълно съгласна с правилата в детска градина на детето ми: да няма абсолютно никакви храни, сокове, води и т.н в шкафчетата.

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Мдаа, въпросната съседка много кримки е гледала. Има една история за отравяне с Кока кола от съсед. Беше изтровил половината семейство като беше сипал нещо в напитката.

# 24
  • Мнения: 1 586
 newsm61 Shocked Shocked Shocked
Жената е за лудница!

# 25
  • Мнения: 888
Гледах го и аз това по новините...нямам думи просто..

Общи условия

Активация на акаунт