Стиснати ли са мъжете ви?

  • 8 924
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
направо е прахосник, по- скоро аз съм по- пестеливата
Същото  Peace

# 16
  • Мнения: 3 479
Моят мъж мога да го определя като разумно харчещ. Никога не икономисва от удобството на семейството. Когато купува нещо винаги предценява: трябва ли ни, ще ни създава ли улеснения, достатъчно ли е високо качеството и цената отговаря ли на това качество. Умее да борави с пари много добре.
Освен това винаги имам пари, колкото ми трябват и много рядко ми прави забележка, когато купувам нещо за децата. Това означава, че съм се уляла яко. Но по скоро го казва на майтап.

В духа на питането на авторката, се сетих да добавя, че моят мъж мрази да паркира на платени паркинги (за него това са пари на вятъра), винаги търси място по улиците, затова пък никога не отива да спи в хотел, ако е по-малко от четири звезди. Преди много се нервирах на това, обаче вече не обръщам внимание. Това да му е кусура, преживявам го.

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 15:31 от Галче

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, въобще! И двамата обичаме хубавки неща и си угаждаме Embarassed В резултат нямаме един лев спестен кажи-речи Joy

# 18
  • Мнения: 224
Моя се лашка в двете крайности. До ден днешен ме изумява. Някой път се стисва като пинтия №1, в следващия давай да харчим.  smile3506

# 19
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Добре де, айде да не са 2-3, 3-4 да са. За 1-2 въпрос ли ще правим?  Wink Явно е нараснала инфлацията, откакто съм в майчинство, не ще и дума...
Не съм привърженик на сандвичите! Нито мъжа ми. Дори му се карам като яде мак доналдс, пици на парче или подобни боклуци. А това да си носих сандвич от дома е още по-зле. По-добре готвено, нещо полезно и вкусно в крайна сметка? А за лев - два вече трудно се яде нещо по-полезно навън.
Мъжа ми обожава моите манджи и дори като сготвя иска да му приготвя да си вземе за офиса. Не защото не може или не си позволява да се храни навън, а защото понякога няма време и това което съм му пратила, или са му купили да изяде. Цяло чудо е ако му остане време да хапне, без да работи. Затова и предпочита, да му пратя нещо домашно. Тук има и един друг момент, той години наред се е хранил навън и му е писнало.

# 20
  • Мнения: 1 172
Така му е удобно, така е свикнал.

Моят не разбира защо вместо да си взема такси, решавам да си вървя по 1-1,5 часа пеша. Това стисната ли ме прави? Аз вървя заради удоволствието да се разходя, а не заради спестените 2-3-5 лв. И мисля, че една такава разходка на 10-20 дни ми се отразява добре.

Мисля, че и мъжът ми не е стиснат. Просто имаме различни приоритети - за него е важно да има някаква техника, за мен е важно да имам дрешки и нови обувки, например.

# 21
  • Мнения: 28
Стиснат е по отношение на козметика и козметични процедури.Иначе за лапане....................,но по принцип,когато имаме пари са му широки пръстите,когато ги привършим Crazy

# 22
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Моя не мога да го разбера. Ту се стиска да даде повече пари, за да си купи по-хубави обувки (например), ту купуваме доста луксозни и скъпи неща. А като дойде време да плащаме сметката в заведенията, оставя по 20ина лева отгоре...
Като се замисля... по-често е в другата крайност. Е, уверявам те, и широкопръстите не са цвете. Ако не съм аз да поспестя накой лев  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 178
Парите са за да се харчат .. Но все пак разумно.
Моя не е стиснат изобщо даже, имаме обща каса и се харчи като нуждите се подреждат по приоритет

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам как да го определя. Не обича да харчи пари за дребни неща, но когато реши да направи по-сериозна покупка, винаги ще избере най-скъпото. Постоянно нещо изплащаме, защото харчи повече от възможностите си.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не е стиснат,но е по пестелив от мен.

# 26
  • Мнения: 1 422
И как така ще мине само с 2-3 лева за обяд. Аз като излезна навън да обядвам и 5 лева ги правяот раз.

Добре де, айде да не са 2-3, 3-4 да са. За 1-2 въпрос ли ще правим?  Wink Явно е нараснала инфлацията, откакто съм в майчинство, не ще и дума...

Миличка,.... отдавна си в майчинство, ако си в София и работиш в центъра. 7 - 12 лв за обяд всеки ден гаранция.

# 27
  • Мнения: 588
Не въобще - даве на моменти напало обратното. Та чак се ядосвам Twisted Evil Според мен никоя крайност не е хубава, най-добре е залатната среда- нито да е стиснат - нито да е с широки пръсти Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 622
Не е стиснат, но е пестелив и разумно харчи парите си, докото аз съм по ларж и не му мисля много като ги давам  Wink

# 29
  • Мнения: 292
Моя се лашка в двете крайности. До ден днешен ме изумява. Някой път се стисва като пинтия №1, в следващия давай да харчим.  smile3506
Peace и моя така

Общи условия

Активация на акаунт