Къде изчезна естествената красота ?

  • 7 849
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
В този ред на мисли се чудя, дали да пусна темичка и да видим, кой с какви корекции по себе си може да се похвали.  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 424
Мен точно това ме озадачава, как може да се погледнеш в огледалото и за знаеш,че циците ,очите, косата, устните и т.н. не са истински и да са намираш за красива ?  Rolling Eyes
Аз намирам голяма разлика от естетическите корекции и гремовете,боите за коса,кремчета и прочие....
На пример има разлика между това да си лакираш ноктите и да си сложиш ноктопластика, нали ?  Wink  Едното просто подчертава собствените нокти, а другото си е изкуствено!  Peace
Този тип подобрения се веждат от околните а и самата жена си ги знае и въпреки това са вярва,че тя е красива ?  Rolling Eyes

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Естествената красота не е изчезнала,нито броя на нейните ценители. Wink

# 18
  • Мнения: 6 164
В този ред на мисли се чудя, дали да пусна темичка и да видим, кой с какви корекции по себе си може да се похвали.  Thinking

Е нали Мирела е пуснала вече.

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В този ред на мисли се чудя, дали да пусна темичка и да видим, кой с какви корекции по себе си може да се похвали.  Thinking
Ами то има такава темичка  Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 878
не е изчезнала разбира се ( я вижте аватара ми -такваз съм хубава  Mr. Green ),просто наложиха много еталони и псевдо клишета за външният вид на жената и повечето от нас се комплескираха.
Ето аз се намирам за красива,умна,но от ражданията нямам вече красив бюст.Еми колкото и да съм хубава,все ще ми е криво ,че не мога да изпъча и аз гордо гърди както преди...не за другите ,за себе си и мъжа ми.  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840
В този ред на мисли, най-кофти е, че се нарушава естествения подбор.
Ако един мъж харесва жени с изящни носове, пищни устни и гърди, той инстинктивно си търси такива за размножаване, а отхвърля другите.
Съвременната пластична хирургия му дава много по-голяма бройка от тях, като значително стеснява кръга на отхвърлените.
Така по принцип се нарушава правилото за създаване на поколение с най-подходящия партньор.

Но това няма много общо с естествената "красота", а с естествеността по принцип.

Иначе, естествената красота си я има.
Виж, ако говориш за крив, голям нос, липсващ бюст, дебели баджачки, обратна захапка и белези от акне в различни комбинации или самостоятелно битуващи в "естествената красота" на жената и това го има, също не е изкоренено.
Всеки опит за убийството му обаче аз лично приветствам.

И всякакви истерии са излишни - има доста жени без тунинг, които са си много хубави. А като се тунинговат, пак са хубави.
Има и грозни жени, които могат да станат хубави, ама тях преди тунинга нали няма да ги мислим за "естествено красиви" само защото са хирургично недокоснати?!

# 22
  • Мнения: 7 186
Аз подкрепям корекциите, когато са обосновани. Не ми харесва, когато се прекалява и се прави нещо, само за да не останеш по- назад. Понякога хубави жени зорлем се съсипват в лакомията си за още и още...
Принципно човек от гена си трудно може да избяга, тунинга помага, но чудеса не прави. Не съм съгласна, че всички грозни жени могат да станат красиви Peace
Иначе да, всичко прекалено изкуствено и мен ме дразни. Ако е с мярка и видимо не се натрапва- бива.

# 23
  • Мнения: 5 103
Добре де , защо като мъжете са ценители на естествената красота в мъжките списания, почти няма естествени бюстове, коси , устни не гримирани момичета и т.н.

# 24
  • Мнения: 2 100
Важното е да се чувстваш добре в тялото си, да харесваш какво виждаш в огледалото! Това, че има жени родени с големи носове, с почти никакви гърди, силно окосмени и т.н значи ли, че трябва да се чувстват комплексирани цял живот? Значи ли, че трябва да намалят шансовете си да бъдат обичани, да създадат семейство, да изживеят един хубав живот? Да, мъжете се заглеждат по красиви жени-първото впечатление е най-важно...пък ако мадамата излезе и умничка...бомба  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 424
Добре де , защо като мъжете са ценители на естествената красота в мъжките списания, почти няма естествени бюстове, коси , устни не гримирани момичета и т.н.
Напълно разбираемо е за всякакви модели, актриси, манекенки и т.н. това им е професията  Peace В тази професия няма непипнати  Peace
Но това са модели в списания има разлика между тях и жените по улицата, нали ? Най-малкото трябват много пари за да постигнеш подобна визия.
И те много добре си знаят,че без добър фризьор, гримьор , фотограф, фотошоп и пластика не изглеждат така добре   Crazy

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С удоволствие ще отговоря на Мирела. Laughing
Познавам някои от мъжете, които правят мъжките списания. И мога да кажа, че съвсем не гледат с възхищение на моделите си. Това в лични разговори. Познавам и режисьори, които снимат реклами. Всички те твърдят, че има огромна разлика от онуй, което снимат и онуй, което излиза накрая. Да не говорим за разни смешни гафове, най-често със силикон.  Wink
Мъжките списания се четат най-вече от жени.  "Четат" се и от мъже, които нямат възможност или самочувствие да се сдобият с нормална партньорка. Примерно тийнове.  hahahaПъпчиви и дебели компютърни специалисти. И пр.
П.П. А бумът на изкуствената красота според мен се дължи на погрозняването ни (а то идва от средата, в която живеем. Не сме здрави, значи не сме красиви). Ако гледате филми от 70-те години, ще видите жени, каквито няма вече. Нямат целулит, нямат лоша кожа, нямат тлъстини, имат красиви гърди и коси. Естествени.

# 27
  • Мнения: 757
По темата тъй като по разбиранията на авторката съм изкуствена ще отговоря, принципно съм привлекателна жена и без циците , мъжете са ме зяпали и преди това, но щом съм имала нужда да променя нещо и възможност какво лошо има в това?
Преди години е било нормално жената да е космата-естествена сега не е?
Гримирането не е било в сегашните мащаби също.
Защо ползваме крем за лице нали естествената красота е най- важна, нека ни стават бръчки.
Защо си боядисваме косата , а не я оставим естествено прошарена?


Този еталон на красота е наложен вече в обществото - борбата красотата и младостта да се запази колкото е възможно по-дълго, и аз го подкрепям с две ръце.
Защо трябва да имаш комплекс към нещо, щом можеш да го поправиш?

Мъжете харесват красивите жени, не ги интереува как е постигнато

newsm10 newsm10

# 28
  • Мнения: 5 103
Темата пак ще се превърне в скандал.  Има привърженици и на двата вида красота и никой няма да отстъпи позициите си.
Виждам все по грозни момичета по улиците, пълни, с големи д-та, пъпчиви е това ли е естествената красота - не мерси, предпочитам с изкуствени гърди  Peace и устни или квото там смятате за изкуствено.
А по темата за мъжките списания и аз имам доста познати в този бранш пък са на друго мнение Wink

# 29
  • Мнения: 3 695
Хубава темичка.Аз мисля че естественото си е най хубаво и според мен няма грозни жени така, че много се чудя на младите момичета не родили и не са си разваляли фигурата с нищо да се вманиачават да си слагат гърди и да си оправят всякъкви части от тялото.Аз съм за пластичната хирургия но само когато се налага. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт