къдрици на права коса?

  • 4 215
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз се правя само с дифузер,а косата ми е права.На леко влажна коса слагам пяна и мачкам.После на части в дифузера с топла струя.Т'ва е.

Покажи снимка, ако имаш. Така и не се научих да го използвам адекватно този дифузер. Ставам като разплетена дамаджана....И незнам защо, веднъж пробвах с гел, веднъж пробвах с пяна черната на Тафт за най-силна фиксация, еми то повече от 1 час не се задържа обема от къдреното или начупеното. косата ми ли тежи  незнам...

# 16
  • Мнения: 503
Правя се редовно с дефузер,пробвала съм доста продукти за начупване на косата,но засега съм най-доволна от стилизиращо желе на лонда Peace За да  станат хубави къдрици с дефузер,се изисква доста търпение Wink На влажна коса,нанасяш от крем,гел или нещо за оформяне на къдрици и кичур по кичур , пъхаш  в дифузера и мачкаш.Аз се правя на топла струя! Успех Peace

# 17
  • Мнения: 4 435
Аз се правя само с дифузер,а косата ми е права.На леко влажна коса слагам пяна и мачкам.После на части в дифузера с топла струя.Т'ва е.

Покажи снимка, ако имаш. Така и не се научих да го използвам адекватно този дифузер. Ставам като разплетена дамаджана....И незнам защо, веднъж пробвах с гел, веднъж пробвах с пяна черната на Тафт за най-силна фиксация, еми то повече от 1 час не се задържа обема от къдреното или начупеното. косата ми ли тежи  незнам...


За съжаление нямам снимка.Избягвам пяните за най-силна фиксация,защото стават едни твърди клечки,които се изправят бързо.И мойта уж тежи,щото имам екстеншън до кръста,ама седи. newsm78
Пробвай един път при фризьор,той да те направи.

# 18
  • Мнения: 888
Към по-горните обснения за работа с дифузера само искам да допълня нещо....за коси,които са тънки и "лигави"(като моята), пяната която се слага на косата трябва да е с много силна фиксация,иначе пак пада бързо и не стои както трябва да стои.За мен това е пяната  Интеса...нито Тафт,нито която и да е друга   Naughty

# 19
  • Мнения: X
Аз се правя само с дифузер,а косата ми е права.На леко влажна коса слагам пяна и мачкам.После на части в дифузера с топла струя.Т'ва е.

Покажи снимка, ако имаш. Така и не се научих да го използвам адекватно този дифузер. Ставам като разплетена дамаджана....И незнам защо, веднъж пробвах с гел, веднъж пробвах с пяна черната на Тафт за най-силна фиксация, еми то повече от 1 час не се задържа обема от къдреното или начупеното. косата ми ли тежи  незнам...


За съжаление нямам снимка.Избягвам пяните за най-силна фиксация,защото стават едни твърди клечки,които се изправят бързо.И мойта уж тежи,щото имам екстеншън до кръста,ама седи. newsm78
Пробвай един път при фризьор,той да те направи.

Аааааа неща Naughty Искам си да се науча в домашни условия и да става хубаво. Понеже винаги като ида на фризъор се надъхвам, че и аз мога ( нали все пак гледах внимателно толкова време). После като се изкъпя и се пробвам, ме хващат бесните.

# 20
  • Мнения: 9
Специално за тънка коса не трябва да слагаш никакви стилизиращи продукти с много силна фиксация,нито пяна,нито лак.Това най главното правило! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт