Бихте ли ми препоръчали хубава, съвременна книга за отглеждане на дете

  • 1 553
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Д-р Спок
И разбира се www.bg-mamma.com
Да  не забравяме, че и цялата интернет мрежа е пред всеки от нас
  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 818
Много зависи какво разбираш под съвременно. Съвременно е да отделиш детето си от първата минута в отделна стая, съвременно е и привързаното родителство.

# 17
  • Мнения: 1 008
Д-р Спок
И разбира се www.bg-mamma.com
Да  не забравяме, че и цялата интернет мрежа е пред всеки от нас
  bouquet
Peace

# 18
  • Мнения: 295
"Книга за майката и бебето" на Елизабет Фенуик  Peace

# 19
  • Мнения: 353
Аз следвам интуицията си.  То само си показва............
Не съм съгласна с тази практика да гледам детето си по книга.

# 20
  • Мнения: 103
Д-р Спок
И разбира се www.bg-mamma.com
Да  не забравяме, че и цялата интернет мрежа е пред всеки от нас
  bouquet
На същото мнение съм Grinning

# 21
  • Мнения: 117
"Какво те чака през първата година на детето"-невероятна книга. Има отговори на всичките ти въпроси. Книгата е много съвременна и е съобръзена с препоръките на Светованата здравна организация и Американската асоциация на педагозите-най-авторитетните организации днес.

И аз я харесвам, въпреки че си е писана за американската действителност, а ние, за съжаление сме все ощи твърде далече от нея..

# 22
  • Мнения: 26
"Какво те чака през първата година на детето"-невероятна книга. Има отговори на всичките ти въпроси. Книгата е много съвременна и е съобръзена с препоръките на Светованата здравна организация и Американската асоциация на педагозите-най-авторитетните организации днес.

# 23
  • Мнения: 589
Към всички тези книги прибави и една за масаж и гимнастика, бих ти препоръчала Двигателно развитие на бебето \или нещо подобно е заглавието\ на Пантелеева. Скоро ходихме с малката при оргопед, показах му по коя книга съм правила гимнастика и той й даде много висока оценка

# 24
  • Мнения: 911

Лично аз не съм очарована от Спок, дяже съжалявам че дадох 25 лв, за да разбера, че знам почти всичко.
От каде ли?
Ами от този форум... Така че- никаква книга не ти трябва.

Общи условия

Активация на акаунт