Подходящ подарък за едногодишни- конструктор?

  • 1 666
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 931
Марина от както може да седи си играе с такъв конструктор. Няма дребни части да глътне и може дълго време да се занимава, а като играят двамата им е още по- забавно. Дори напоследък им се струват малко частите и баща им реши да им вземе още един.
Много подходящ подарък според мен.

# 16
  • Мнения: 5 401
На Калоян му подариха конструктор преди 2-3 месеца. Той се заиграваше с него само да удря една в друга частите. От 2 седмици вече може да строи кули или други форми с моя помощ. Много се забавлява с конструктора, една от любимите му играчки е!

... Дори напоследък им се струват малко частите и баща им реши да им вземе още един...

И аз точно това мислехда направя!   bouquet

# 17
  • Мнения: 983
Вече реших- със сигурност ще е конструктор. В коледната брошура на Хиполенд има някакъв с 200 части, но го видях само на брошурата и не зная колко са му големи частите. Ще проверя. Иначе с големи- си харесах един със 70бр.

# 18
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз подарих на момченцата на две приятелки за първия им рожден ден от обемните пъзели (формички за сортиране). На единия беше кубче, на другия - къщичка. И двете майки ми казаха, че много си играят с частите по отделно или се опитват да ги слагат на съответните им места.
Мисля, че това е подходящо, ако не ти да го купиш, то да кажеш на твоите приятели да купят такъв за подарък. Wink
Нещо такова, но ги има и в по-евтини варианти!

# 19
  • Мнения: 389
Препоръчвам това:(или подобна, има различни видове и на различни фирми)

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/1075


Навсякъде вкъщи с тази кола ходим! Пробвал се е няколко пъти и в леглото да си я слага, да спи при него, ама няма кой да му разреши!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Малко след годинката взехме на Тери.Много си играе с него,а в самото начало май ние повече от нея.

# 21
  • Мнения: 49
Малко след годинката взехме на Тери.Много си играе с него,а в самото начало май ние повече от нея.

И при нас нещо такова се получи Simple Smile Според мен на 1 годинка не им е интересно с конструктор. Вземи и конче или слонче на колелца - голяма игра падаше с такова  newsm62

# 22
  • Мнения: 2 722
Колкото мами, толкова мнения за плюсовете и минусите на конструктора.
Аз съм от плюсовата група - все ще дойде момента, когато ще почнат активно да строят нещо с него, а до тогава върши работа, та дори и само за да има какво да изсипват и разпиляват из къщата - частите са едри и ще ги забелязваш, преди да си стъпила върху тях, а това си е предимство Peace
Тъй като при нас вече има купчини конструктори, за малчо съм купила дървени играчки, които също на даден етап ще станат за сглобяване. Ето ги тук http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4542478

Общи условия

Активация на акаунт