Властелинът на пръстените- книгата, филма, коментарите

  • 12 758
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 6 993
Ама какви сте ми мъжкарани Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 819
Ама какви сте ми мъжкарани Laughing

Мдада, особено Филчо - 120 кИла мъж според теста е Мери Joy Joy Joy

Аз няма да забравя какво си ми обещала за ЧРД Crazy Crazy Crazy

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 5 393
Аз съм Арвен Wink

# 21
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И аз съм Арвен Simple Smile.Първо гледах "Задругата", този филм така ме впечатли, че прочетох книгата.От тогава съм фен на фентъзито, взех си разширените версии на "Задругата " и "Двете кули", за съжаление не успяхме да намерим разширената версия на "Кралят" Cry.

# 22
  • Мнения: 5 393
Напълно офф от темата-ама явно съм се превърнала в истинска блондинка.
По идея на Пети искам да променя заглавието на темата, обаче.....как става тва?Гледам,че при последното мое мнение е станало,но на всички други продължава да си излиза старото заглавие. Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed ooooh!

# 23
  • Мнения: 6 993

Аз няма да забравя какво си ми обещала за ЧРД Crazy Crazy Crazy
Mr. Green И аз няма!  Whistling
Е, никой ли не излиза Еовин  Laughing Сега ще взема пак да го цъкна, да видим, може пък да съм се променила Blush
Не съм, пак съм Арвен. Е, следващия път ще избера орел Laughing

Мечо Пух, заглавието на темата и въобще редакции по нея могат да се правят само 24 часа след пускането и. След това от модератор.

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ей сега ще дойде мъж ми да ви разкаже за Толкин и неговото творчество  Crazy . Не знам дали има по-луд фен. Един негов приятел беше научил " One ring....." на елфически. Аз успявам само да стигна до "Ажнаск...." До миналата година си имахме карта на Средната земя на стената, но дойде ремонта и сега е под леглото. Книгата я имаме, но не е достатъчно квалитетна, та сега иска да си я купи луксозно издание. Чел я е 5-6 пъти. Отделно и всички издадени книги на Толкин. Не иска да си свали от нета филмите, защото иска да си ги купи (така си взе Звездните войни). Че и помни всички имена, бееее.

Аз гледах само филмите, книгата ме плаши с размера си. Харесаха ми много, но според мъжо са наблегнали много на любовта м/у Арвен и Арагорн.

# 25
  • Мнения: 6 993
Гита, не е страшно, бре Simple Smile
И аз имам доста от издадените неща , не знам дали е всичко. И все нямам време да ги прочета. Хеле Недовършените предания, те сигурно са в размера на всичките романи по френска литература общо (без Жерминал примерно, че и той една тухла) , които изчетох...
Сега се замислих, в болницата мин. година ми беше много добре - нямаше уай фи, та четох ли, четох...време за четене - бол  Laughing

http://endorion.org/ - сигурно го знаете, ама да имаме повечко неща в една тема Wink

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ха, сега се сещам, че като бях бременна с Констанца, мъж ми искаше да я кръстим Арвен или Галадриел  Mr. Green. Хубави имена, но да не е с Бг презиме и фамилия.

На скоро си купи "Децата на Хурин"

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 14:47 от Гита Ог

# 27
  • Мнения: 6 993
Ех, и при мен Еовин беше отхвърлено на първо четене, дори без да съм бременна. Laughing Щяхме да и викаме по български Винка  Laughing, както на мен ми казват в едрин друг сайт, ама - ц. Много е твърд по този въпрос.

# 28
  • Мнения: 78
Аз успявам само да стигна до "Ажнаск...."

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз успявам само да стигна до "Ажнаск...."

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Божке, не мога да си вържа така езика.

Общи условия

Активация на акаунт