Диета с мюсли за Сладострастни Прекрасници

  • 30 862
  • 261
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 488
Издържах до 18.30 и се понахраних. Първо мюсли с пр.мляко,1 ч.ч. общо, после картофена салатка. Утре сигурно ще съм на плюс, ама сега ми е мноооого добре.
Айде, да не се заричам, ама другата седмица - пак ще лунувам.

Sladune, аз си "спортувам" с яко денс-диско. Абе, не знам това да е спорт буквално, ама се потя Sunglasses

Daisi4ka, след горната изповед, утре едва ли ще има минуси... Шъ видиме.

# 241
  • Мнения: 1 454
Mace, може и хората да не му викат спорт...но си е страхотно движение...и просто съм сигурна, че си 2 пъти по-жизнерадостна след танците Simple Smile
Сладуне, радвам се за тебе...дано и ние скоро така да казваме...тя Мацката ще се похвали скоро... Hug но аз...чудя се дали изобщо ще имам воля за упражнения като заслабна...Simple Smile

# 242
  • Мнения: 488
Mace, може и хората да не му викат спорт...но си е страхотно движение...и просто съм сигурна, че си 2 пъти по-жизнерадостна след танците

След танците съм изцедена, едвам се държа на краката си. А не ми се спи... Като се сетя, че някога, по дискотеките, по 6-8 часа не съм се махала от дансинга... Това, сега, не съм аз.

А, въпреки хапването снощи, днес съм минус 100гр. Не е кой знае какво, но пък се убедих, че май лунната наистина действа. А и снощната ми тренировка беше само 20 мин. - 10 танци и 5+5 степер.

# 243
  • Мнения: 1 454
Ух...ами ако действа добре...значи ще трябва да съм по-волева и скоро да се отдам и аз на един ден лунна...   Hug

# 244
  • Мнения: 488
Заслужава си , поне все още мисля така.
Направих си тая вечер една 20-минутка, хапнах една паница мюсли с пр.мляко... Броа го успешен ден, к`вото и да покаже утре кантара.

# 245
  • Мнения: 1 454
Маце, само това за цял ден ли?! Или съм пропуснала нещо...?
Надявам се всичко да е наред...
И да си ми диетична...всъщност няма значение стига да сваляш...

# 246
  • Мнения: 138
Здравейте,сладки!
Да ви кажа моето плодуване продължи до 16,30 на първия ден.Падна ми кръвното,съседите ми ме ядосаха с техния ремонт и се наядох хубавичко.Не мога много да пиша,защото малкият като ме види пред компютъра и веднага идва и той да чете и пише GrinningВъобще е лудница с него.Сега не можем да излизаме,че нали е много студено и мъгливо и полудяваме вътре и двамата. #CrazyСега съм си измислила един режим,който почнах от вчера(включва и мюсли) и има леки намаления,ама ще ви го кажа като видя,че наистина действа,а не само след първия ден да има намаления.
Цункам ви Hug Hug Hug

# 247
  • Мнения: 1 454
Ани, радвам се да те видя...и съжелявам за плодуването...- аз съм му фен , но от здравословна гледна точка, не и за отслабване, защото според мен много бързо си наваксваш килограмите...

Аз си  мисля, че с мюсли се отслабва, ако е само мюсли..., но ако се смесва с други неща е по-добре да се внимава...
Аз няма обаче да го махам от менюто си защото само това ми помага за 00

# 248
  • Мнения: 488
Чак сега видях, че днес не съм си заявила участието в тоя форум.

Май от количеството зависи дали кантара сочи нагоре или надолу. Снощи наистина хапнах "паница" мюсли, ама като грамаж беше доста и ядох на два пъти (все от същото). Днес всичкото изядено (500гр) ми е на плюс в килцата.
Вярно, че пропуснах WC-то... До днес мюслито действаше именно в тая насока положително. Що се запекох, не знам. Та така и кантара "запече" - отчете всичкото, поето снощи като плюс...

Друго, освен мюслито, не съм хапвала. Аааа, разтворих си едно хапче комбинирани витамини. През деня - кафета с мляко/сметана.

Абе, де да знам. Организма ми нещо се е ошашавил. Всичко при мен действа наобратно...

# 249
  • Мнения: 533
Маце, само не се давай, ся дава заето Mr. Green, ама след два-три днииии ша са освободим  Joy Joy Joy
Браво иначе за волята, само тъй  Hug Peace
Дайси, права си за мюслито, аз вече съм само на плодове през деня, пък вечер си хапвам по-нормална храна, че и винце си пийвам Blush но на мен това ми е режим и пак си задържам килцата  Mr. Green Плодовете ме държат просто бодра, иначеее така се омързелявам  Embarassed УТре съм на хорца, ще подрускаме телца ххихи
Анито, радвам се, мила, за намаленията  Hug Просто поддържай някакъв режим, за да няма резки промени  Peace Hug
Хубава вечер на всички, душички  Hug

# 250
  • Мнения: 1 454
Ало...Мацки....къде сте...има ли някой , който продължава с мюслито?

Хихих, аз не смея да мина ден без мюсли...и продължавам упорито всеки ден да прилапвам Активия с мюсли, да не би нещо...Чукам на дърво всичко е наред засега...

Искам да измислят безвъглехидратно мюсли....да си го хапвам на воля Simple Smile

# 251
  • Мнения: 533
Здрасти на всички неотказали се мюсленки Hug
Дайси, ххи, няма да е лошо това за безвъглехедратното мюсли Crazy Аз прекалих в събота с пийването и хапването покрай това и неделята не бях на планина, все пак имаше доста спорт, но не е същото и резултата е  Embarassed кило и половина повече  #Cussing out Много ми се ревеше, но напоследък си хапвах всичко, че и доста шоко, та ясна ми е работата Mr. Green И сега мисля да плодувам, ако не издържа съвсем, ще грабна и някой зеленчук  Hug Имам доста напрегнато ежедневие, не откъм работа, а откъм мои си задачи- търся жилище, опитвам да завърша мастъра и ме чака книжка, да не говорим че ми се отвори добра възможност за работа, заради която трябва да откажа изпита и едно обучение в Сърбия Confused Е, кажи как да не изкрещя  #2gunfire хихи, абе здраве, ще се справим  baby_neutral Mr. Green
Хубав и енергичен ден желая!

# 252
  • Мнения: 1 454
Лелееле, Сладуне...наистина имаш много неща на главата...
Надявам се със всичко да се справиш...предполагам , че покрай нампрежението ще си свалиш килцето...много глупаво , че само да се отпуснем за малко и веднага кило нагоре...то просто...мен това ме измъчва най-много...много неприятно...

Аз след качаването на празниците...съм свалила от както съм на диета..., но нали ти казвам мюслито впредвид благоприятното му въздействие вече не го оставям за нищо на света...Чакам си кантарчето...и веднага ще ви кажа...най-късно понеделник надявам се...

Успех с плодуването...и пак да си кажа моята стара приказка...внимавай за йо-йо ефекта

А колкото до здравето...цитирам Боби Михайлов:...."Пожелавам на отбора здраве и късмет, защото както казва един мой приятел - На Титаник всички са били здрави" Simple Smile
 Hug  bouquet Hug

# 253
  • Мнения: 138
Дейзи,на каква диета си?
Аз пак се отпуснах и вече съм много разочарована от себе си.

# 254
  • Мнения: 3 050
Записвам се в темата с желание и аз като вас да си хапвам овесени ядчици Peace
Почти всяка сутрин хапвам това, но сега ще гледам да е по цял ден Crazy
Иначе съм 48 кг 165 см и не ми е толкова за отслабване, колкото до това да ям здравословно Hug

Общи условия

Активация на акаунт