12-годишната кака. Какъв подарък за Коледа?

  • 2 144
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 666
Записвам се, за да крада идеи, че имам племенница на тази възраст!

# 16
  • Мнения: 196
Моята (12 г.) е поръчала следното:

Слушалки с микрофон за компютъра, че нейните се били счупили.
Силиконови бои.
Евентуално би се зарадвала на гримове. - Евентуално, защото освен гланц за устни нищо не й е позволено.

Изрично отказва подаръци във вид на дрехи и книги.

P.S. Да допълня - всякакви ароматизирани свещи, с красиви свещници - също са й голяма тръпка.

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 10:10 от Tinatin

# 17
  • Мнения: 5 251
Можете да и купите mp4 плейър  Peace
Моята племенница е по малка, но пък също ми е голям проблем избора на подарък  ooooh!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 225
Слушалки с микрофон за компютъра, че нейните се били счупили.
Силиконови бои.
Евентуално би се зарадвала на гримове. - Евентуално, защото освен гланц за устни нищо не й е позволено.

Изрично отказва подаръци във вид на дрехи и книги.


Тези идеи са страхотни!
Но тъй като моята кръщелница си има всичко това реших тази година да и купя спален комплект- много е красив, с подходящ за възрастта десен и много се надявам да и хареса!
Успех!

# 19
  • Мнения: 2 270
явно всичко е въпрос на дете.Моята например много би се зарадвала на хубава книга.Някоя енциклопедия/има разкошни/Много се радва и на плюшени играчки и винаги купува по една за рожденните дни на приятелките си/те също се радват/Парфюмчета,шампоани,чантички/за гримове мисля,че са още малки,а и аз съм против химията по лицето/Има интересни комплекти за направата на различни бижута,сувенири и тн.Ако няма МП-3-4също е подарък на който ще се радва

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 702
Благодаря за всички идеи!
Някои от нещата тя ги има, други не са в кръга на интересите и, но сте дали доста добри предложения. Накои пък ме подсещат и за друго.
Така или иначе има още време, темата е отворена, ако на някой му хрумне още нещо.

Още веднъж, благодаря за предложенията.

пп: Tinatin , какво представляват силиконовите бои?

# 21
  • Мнения: 196
пп: Tinatin , какво представляват силиконовите бои?

Знам, че когато изсъхнат, картинката се отлепя от хартията и може да се залепи за прозорец примерно или мобилен - зависи от размера на картинката. Тя си е като гумена, не оставя щети по повърхността.
Боичките ги има в магазините за художници - в "Слънчоглед" и в един на Кракра ги гледах. По 15 и 18 лв. май бяха.

# 22
  • Мнения: 1 210
Ани69, моля те за по- подробна информация относно тези музикални килимчета  Praynig Praynig Praynig
Иначе дъщеря ми иска марков парфюм, дрешки и колиеНЦЕ на Сваровски. Така че- тази събота ще атакуваме МОЛ-а. Щеше ни се обаче с баща и да има и някаква изненада и килимчетата ме заинтригуваха.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 702
Ани69, моля те за по- подробна информация относно тези музикални килимчета  Praynig Praynig Praynig


В Метро ги има.
Ако можеш да намериш каталога с коледни стоки, мисля, че беше на корицата.

Общи условия

Активация на акаунт