"БИСЕРИТЕ"на нашите деца

  • 2 261
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
на рожденият ми ден му обясних, че досега съм била на 29 години, а от днес съм на 30.
дребният ме контрира с убеден тон, че  си измислям,няма такова число 30, защото след числото 29 следва двайсет и десет.
та сега съм на двайсет и десет години

# 16
  • Мнения: 126
Беше направил голяма беля мн. бях ядосана и го питам-Как можа имаш ли акъл..?Отговори ми -Имам,но не го използвам! Беше на 5г.тогава.

# 17
  • Поморие
  • Мнения: 51
Синковеца,когато беше на около 4г.
 - след 10 повторения/прибери си играчките/влизам в стаята и хаосът е абсолютно същия-
И аз съответно питам  колко пъти трябва да повтарям -нашия се обръща сериозен и отговаря:
-Стар съм бе мамо-забравям,станах вече на 4.   smile3503
И как да продължа да се карам/сърце не ми даде/.

# 18
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Моя племенник е голяма картинка Heart Eyes
не може да ми каже правилно името и вместо Радослава ми вика Дорослава Laughing
гледаме П. Диди по телевизията и той ми вика
- Дорослава, той защо е черен? - казвам защото е негър.....след няколко минути размисъл той изстрелва - Ми и аз искам да съм негър Дорослава, трябва да ходя в пълна промяна! Joy Joy Joy за протокола той е на 3 годинки Laughing

# 19
  • Мнения: 118
Здравете!    Моята бебка е на 5 месеца и за съжаление немога да разкажа никакви бисери  Laughing вече става мн интереснна каквото набара всичко и е в устичката онзи ден ми хванала чорапа и го смучеше.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 912
и аз още не мога да се включа с бисери, но страшно се забавлявам с вашите  Hug
 Joy
скоро ще се реванширам, убедена съм  Peace

# 21
  • Мнения: 651
Днес бяхме в зоопарка, та при терариумите със змиите направи следното заключение:
-Ауууу, колко е голяма тази змия! И се е нагънала! Като АКО!

А редовният му лаф като иска да се измъкне от яденето е да остави лъжицата демостративно, да въздъхне страдалчески с репликата " Нещо ми ПОДСКАЗАВА че съм ужасно изморен! "

# 22
  • Варна
  • Мнения: 912
открих нещо по темата Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245710.0

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
ЕЙ, искрено се забавлявах. Ние сме точно във възрастта, в която трябва да говорим, но уви още сме от мълчаливите. Скоро  сигурно ще пиша според мен, тъй като се пробваме.

# 24
# 25
  • Мнения: 24
Запис,скоро ще севключа

# 26
  • Мнения: 1 470
Покрай коледните празници,водим Калоян на църква,палим свещи,гушнала съм го и като му показвам как да се кръсти,му казвам-Да те поживи дядо господ!-а той от там продължава-И да ми донесе количка,строител и..... Laughing


На Великден пък носим на майка подаръчета Ангелчета...Влизаме в нас,а Страцимир бърза да ги подарим-Мамо къде сложи Индианчетата...


Преди да се роди Преслав,Страцимир ни обяснява че с Калоян събирали пари да му купят на бебето количка със спирачка на дръжката и КРОКОДИЛКА/проходилка...

# 27
  • Мнения: 94
В яслата ,черпили децата с моцартови топки и дъщеря ми вика:
-много ми харесаха топките на Моцарт искам пак да ги опитам  Crazy

# 28
  • Мнения: 51
Здравейте,
Дани е на годинка почти и още няма бисерно-говорни изпълнения:) Но на един колега детенцето все повтаряло "мукай,мукай", родистелското тяло гледа умно, няма идея какво значи. един ден таткото за пореден път му казва 'Млъквай най-накрая" и малкият се обръща и му вика "ти мукай". Та вече не са изгубени в превода поне на тази дума:)))

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Говориме си ние в къщи за Йордановден, за Ивановден,
Еми си гледа филмче и пита "Мамо, кога е Еминден?"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт