Движение на българските майки -ВИДИН тема 15

  • 12 504
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 397
О Рени, не си питала...сегичка ще ти дам  много инфо...

Аз много харесвам хубаво старобългарко име Марко, ако знаех че на Мартин прадядо   казваше така нямаше да му дам име Мартин, а би било Марко.После много ми харесват :Калоян,Владимир,Александр,но като знам че всички имена в българия се   съкращават, а това лично мен много дразни,  бих  избрала много хубаво име Манол, няма как да го съкръщават, но много  звучно и истинско, не е измислено...Хубаво име Георги ,но има  много Георгиевци.Много красиви такива имена като Данаил и Девид(като последнето малко специфично).Горан,малко сръбско...,но Гордан става... или Захари, страшно много харесвам име Кирил,кръсничето ни е Кирил...Филип, или Красимир(любимото ми  име Mr. Green),Но ако  ми питаш сурьезно то няма значение как,стига да не като тези имена които се измислят типа Вибраела...та нали детето си трябва да живее с това име цял живот, да не му е срам да каже как се казва и това е...
Ще ти кажа че за Мартин бяха избрали имена  такива като Борис и Ерик, но  само след като той се родил  стана ясно че той си е Мартин...сякаш съм знаела че ще стане  европеец Mr. Green

# 256
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Joy Ренка, като се има предвид, че поветето/вкл. и ти / вече си имаш Марти измислянето на име е доста трудно.Ама виж на Светла мъжлетата-калоян и Никола-чудесни имена Виктор също харесвам.Трябва да се има предвид, че един бъдещ мъж дава и име на цяла фамилия, та и това е доста важно-фамилията да е хубава и звучна и да може да се носи гордо Peace

# 257
  • Мнения: 2 910
Mммда, Виктор ми харесва, а и на никой от фамилията няма да носи буквата, което е важно. Викторов/а звучи добре и не е толкова срещано като име и фамилия. Остава да видим дали съпружеството ще го одобри, защото каквото ми хареса на мен, на него все не му допада и обратното де Mr. Green

# 258
  • Мнения: 2 653
Аз много харесвах преди за момче името Симеон.Много исках , ако имам син да се казва Симеон, но имах преди време едно гадже , което така се казваше  така и сега този вариан отпада  Joy, но иначе все още ми допада името.

# 259
  • Мнения: 2 502
за Ренка  Heart Eyes
Калоян
Никола
Давид
Симеон
Пресиян
Климент

http://www.imena.hit.bg/imenata.htm виж това е доста важно ,а и има по букви

http://64.233.183.104/search?q=cache:wAKG64FrfpMJ:stratsimir.exs … ;client=firefox-a

# 260
  • Мнения: 2 910
Светле, благодаря ти Hug Аз съм го разглеждала този сайт и повечето са толкова абсурдни имена ooooh! Харесах си Стилиян, но пък е с буквата на свекър ми и няма шанс , в смисъл, че сме решили да не го кръщаваме на никой от фамилията, както направихме и с Марти. Малеее, егати трудното решение ooooh!

# 261
  • Мнения: 2 502
Явор
Цветин
манол
Кристиян
Иван
Дамян
Добромир
ДАРИН
Вихър
Боримир
Божил

# 262
  • Мнения: 176
Виктор,означава победител.
Мартина вече си имаш- луда глава

# 263
  • Мнения: 176
Явор
Цветин
манол
Кристиян
Иван
Дамян
Добромир
ДАРИН
Вихър
Боримир
Божил
А, Мариян

# 264
  • Мнения: 2 653
Рени, я кажи с кои букви може, и после да даваме съвети;-)

# 265
  • Мнения: 176
Ехо къде се изгубихте?

# 266
  • Мнения: 908
Голям студ при вас бе момичета Sad Все като гледам прогнозата за времето и все като видя във Видин какви минусови температури са ми става лошо Sad Айде да се стопля вече и при вас  Hug  Nature Partly Sunny

# 267
  • Мнения: 2 910
MMka, студенко си е, поне 5-6 градуса по- топло може да бъде bowuu

Утре ще се срещаме ли?

# 268
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Аз съм там по принцип...Ако решите-идвайте!

# 269
  • Мнения: 397
Аз да....мисля че  трябва да се съберем и да обсъдим някои работи, надявам се че ще сме отпочинали всички....говорих и с Лъки, каза че ако са в града ще дойде и тя...Цвети  май също ще дойде,Светличка незнам не сме се чули с нея...тя е като партизанин,никъде я няма и в скайпа също...

Ренка, събрах дребни неща за теб,лакове имам също...
Цвети, намери латекс и  озветители,ще ти донеса...
Диди, ти знам че не почиваш...
Аз засега си правих  подаръчета ца мои хора,малко за бизнес,нали трябва и парички да печеля за материали... и мисля че втората половина на месяца съм усилено ще поработя  за дечица...

Общи условия

Активация на акаунт