Движение на българските майки -ВИДИН тема 15

  • 12 497
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 128
И аз ще дойда.Ася,моят латекс не става-замръзнал е.Ако имаш нещо донеси.

# 271
  • Мнения: 2 502
здравейте момичетааа  cold
как сте ,  loveuuu или така newsm64 или пък така  knit или така   buria clean
защото аз съм така :  newsm46 newsm39 newsm55  food002 running

голям студ ,голям сняг и като прибавим непочистените улици и невъзможността да се върви ,нямам думи ,то бива ,ама пък това е недминоло представите на хората ,без извинение
аз след усиленото папкане  по празниците ,сега съм най-редовна на танците и на фитнес залата ,
но снощи правих пак сладки пурички  Mr. Green и уж нямаше да ги опитвам  Twisted Evil
Диди ,моля те да ми донесеш фактурите ,дето са при теб ,за да  ги изпратя на Роси в понеделник ,за да се вложим в срока  Praynig
Казах ли ви ,че пердета та са сложени вече в Белоградчик
трябва да ги платим тази седмица -300 лв   Heart Eyes
поне да края на месеца при нас е невъзможно да се отиде до някой дом в областта     
първо заради снега и лошите непочистени пътища
и второ ,всички останахме без коли  Mr. Green
но аз звъннах на Мели за попита в онази фирма ,която шиха завивките за легла в Белоградчик ,дали няма ад искат да ушият и пердетата за  дома в Рабиша       newsm78   

# 272
  • Мнения: 2 910
Аз бях така  smile3524 newsm46, а после така   food002, сега съм така  wash, след малко така  cook, а след това пак така  Sleeping

Извинямавам се, че не можах да дойда на срещата, но вчера бяхме до нощите на РД и тази сутрин едва станах в 10.30ч. да пържа мекички. След малко пак ще си доспиваме, положението ни е задремано  smile3507

# 273
  • Мнения: 397
Много мило че се появихте Mr. Green,Светличке на мен вече ми е мъчно за теб,но мисля че имаш основателни причини(като студ и сняг) да не  дойдеш.Как е баба ти,надявам се че е подобре,поздрави на домашните и  хайде да се  видим  през седмица, трябва да дойдем с Диди и заедно  да наведем ред  в нашите неща,много е важно това,само ти ще кажеш кога ще искаш и можеш, това.Ренка, на теб ти се прощава всичко засега Mr. Green,и подобре да не ходиш много по тези улици,трудно се ходи и на небремени, а камули за бременни....поздрави за Марти.....Люска пак не се появи, но мисля че не беше в града...преговорих ме пак нещата, всяка поотделно си   имаме идеи,дано и вие имате,но трябва да се съберем за да си направиме план, имаче става трудно и на куп......като сме всички пълни с идеи.....все си мечтае,защо нямаме ние един Любоооо.....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 274
  • Мнения: 2 910
Момичета, прочетете тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242631.0  Малко сме, но ако всички дадем по-малко парички и ги преведем дружно, със сигурност ще помогнем на това дете. Искате ли утре или във вторник да се организираме и да отидем до ОББ да преведем сума?

Светле, благодаря, че ми звънна.  bouquet Филма беше много интересен и полезен за мен.

# 275
  • Мнения: 2 502
ЗДРАВЕЙТЕ ,

ИЗВИНЯВАМ СЕ НА ВСИЧКИ ,КОИТО МИ ЗВЪНЯХА В ПОНЕДЕЛНИК 
и на Роси и на Петя ,видях  тощу що ЛС на Ми су   и на Мили М ,
но преди малко  се прибрахме в града ,
в понеделник почина баба ми ,
същата ми мила баба ,
за която ви писах пред дни ,и всички вие ми съчувствахте и споделяхте моите тревоги

Днес  я погребахме ! Бог да я проси !  Praynig

Благодаря ви на всички вас и  извинявайте !

# 276
  • Мнения: 2 910
Светле, много съжалявам за загубата ви Sad
Поклон пред светлата й памет  Flowers Rose Flowers Rose
Кураж мила, сигурна съм, че тя вече е на по- добро място. Ако имаш нужда от нещо или просто да поговориш с някой, насреща съм.

# 277
  • Мнения: 176
Гледате ли "Великолепната шесторка",гледайте и плачете защото Тити Папозов направо ме разчуства,а вас? Ето това е за подражание..........Децата и пак децата ,проектите с които можем да се захванем..................................  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 278
  • Мнения: 2 502
СРЕЩА

НЕДЕЛЯ 20-ТИ  ЯНУАРИ 2008

10,30  часа
мястото го знаете   

 
НЕПРЕМЕННО ,СПЕШНА

# 279
  • Мнения: 397
Светличке, там съм...

# 280
  • Мнения: 2 910
ок, и аз ще дойда Peace

# 281
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 имам неееееееееееееееееееееттттттттттттт

# 282
  • Мнения: 397
хубаво, радвам се за теб...

# 283
  • Мнения: 2 502
хайдеееееееееееее

стига толкоз почивка и празници
време е за работа

# 284
  • Мнения: 2 502
СВИРЯ СБОРРРР ,
АЛООО ГРУПАТА !

днес разговарях с  Узунова ,имате поздрави от нея ,всички вие !!
Ново село ни попитаха  да им помогнем с оправянето на двора , няма да публиквам нова снимка
не знам ,
но въпросния ремонт ,който всичко очакваме ,ще започне  една в началото на следващата година ,не е предвиден в настоящия бюджет ,и няма финансиране от Общината ,
та и в следващите 1 месеца ,ще е същото положение ,да помагаме с каквото можем имат нужда от много неща ,знаете ги ,да ги систематизираме и пуснем в спешни нужди
всички се надявахме  и не залагахме ,защото знаехме ,че ще стартира ремонт ,цялостен  ,но не би
имат нужда от нашата помощ ,
 Hug Hug Hug
 за сега  имаме плащане на пердетата на Белоградчик и на поръчаното бельо за Белоградчик и Ново село

ще направя нова тема , следете ,ако има време още тази вечер

Общи условия

Активация на акаунт