Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 1 294
Честит Рожден Ден, Де-Си!Желая много здраве, късмет и усмивки за теб и хората които обичаш!


Момичета благодаря ви за топлите прегръдки и думи Hug
Много, ама много се бях отпуснала днес ConfusedСъжалявам, че ви натоварих, така брутално с проблемите си.Вече успях да се взема малко в ръце.Ужасна лигла съм ooooh!
Ели, вяра ви пожелавам и най-много вяра на майчето HugЕй я Мимката, от вярата ни се пръкна Hug

Нан , сега след като махнат гипса, какво следва?Предполагам започваш да развижваш?Стискам палци утре, под гипса да открият най-красивия и здрав крак Flutter Hug

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 23:10 от Asya_

# 257
  • София
  • Мнения: 688
Много отдавна не съм писала, доста неща сте обсъждали, не знам по коя тема да се включа.

Засега само ще сложа две снимки: http://images22.snimka.bg/004715010.jpg, http://images22.snimka.bg/004715013.jpg. Иси, ако имаш възможност, ползвай ги за календара.

За музиката да кажа: Яна пък е фен на Red Hot Chilli Peppers, най-силно се кълчи на тях. На чалга не знам как ще реагира, досега не е чувала  Simple Smile.
И ние преди ходехме много на концерти, на Judas, Motorhead, Snake, че и до Пловдив ходихме за Металика. Преди да забременея последно ходихме на Paradise Lost, докато бях втори месец бяхме на Стив Вай, но там беше културно, в НДК, без бири и блъсканици и това беше. Оттогава що концерти изпуснахме и тук, и в Каварна, ма няма - досега Яна не съм я оставяла през нощта на баби, че и през деня не съм за повече от 2-3 часа, де.

Много ни мъчат едни зъби напоследък - и Яна, и нас, защото няма наспиване и за нас покрай нея, та затова не се вясвам много, само прочитам от време на време.

Иначе е добре дивачето, все така пита, пита: Какооо? Любима игра й е да сочи разни части от тялото и да ни пита за тях. Какооо? - Нос. После сочи моя: Какооо? - Носът на мама. После на баща си: Какооо? - Носът на тати. После минаваме през уста, брадичка, бузи, вежди и т.н. Като чуе подобни думи и пита ту за едната, ту за другата, явно за да направи разликата. Какооо? - Нож. Какооо? - Нос. И така десетина пъти  Laughing.

А пък една вечер искаше да й пускам песничката за кучето и аз й казвам, че тати ще й я пусне, като си дойде. А тя взела един негов стар пропуск със снимка и му вика Бау-бау, явно очакваше, че и снимката ще й свърши работа  Joy. Или пък се опитва да вземе едно нарисувано моливче от книжката и се ядосва, че не може. Дали много фантазия има или още не може да направи разликата кое е истинско и кое негов образ?

Купихме й едно конче за яхване, докато беше болна и сега й е много любимо. Говори му, пита го за разни предмети, храни го с една кофа, а днес даже го довлече в кухнята да го храним - това, за да ме подсети, че е гладна, а аз се мотая със закуската  Joy.

Аз да ви питам ще се събираме ли за коледно парти, че нещо май няма организация  Wink

# 258
  • Мнения: 867
Нан-че, за шините имах предвид Нани, но съм изпуснала една буква. Точно като Лала и при мен беше процедурата, зъбите ми са подредени добре, а преди си мушках пръста м/у предните два.

За твоите гъби щом са се появили пак трябва да повториш хапчето. То по принцип ги убива всичките, но когато е по-уязвима флората от най-малкото замърсяване може да се появят пак. Също добре е да отидеш на гинеколог, защото може пък да имаш  някаква смесена инфекция, т.е. да не са само гъби. Посявка и секрет за да се види какво е. Hug

# 259
  • Мнения: 1 341
Добро утро.

Ели, съжал;явам за загубата, дано майчето бързо се възстанови психически.

Лала, липсваше.  Hug
Пепи, бързо оздравяване на Вяра.

Хубав ден момичета.   bouquet

# 260
  • София
  • Мнения: 512
Добро утро  Hug
Ели, съжалявам  Praynig
Дидка, всичко ще се нареди, ще видиш. След време ще се чудиш за какво си се притеснявала толкова  newsm78 Ще си с любимите хора, това е важно  Hug
Лала, голяма пътничка си била на млади години, поне свят си видяла  Laughing

Момичета, какви сокове пият децата ви? Цецо още е на бебешките Хип, ама започна да пие по 1 л. на денонощия, а са 4,20лв. Money
Правим му и прясно изцеден цок, но пак си изпива останалият, откакто беше болничък и караше само на сокове, започна и през нощта да пие по 1 шише.

Само чакам да стане 2 часа и паля към Септември(това е гард, не месеца  Wink), там е Цецко. Но като гледам как вали сняг и как ще допълзя с колата до там, не знам  newsm78. Дано са изчистили магистралата  Praynig

 Hug

# 261
  • Мнения: 433
Ели,наистина е ужасно и само който го преживявал може да разбере CryНо от друга страна по-добре да разбере,че така може би е било по-добе,ако бебечето е било увредено.По-добре по-късно бебе,но пък здравичко,вместо с някакви болести и увреждания.Пази боже Praynig
Ивка,аз от снощи относно соковете съм в дълбок размисъл.Та,започнах сутрин на гладно да давам на Алекс фреш от портокал и грейпфрут,а следобед ябълки с морков и цвекло/извинявам се,че се повтарям/.,защото купените сокове са си чиста химия.Все пак помисли какви стабилизатори трябва да има вътре,за да не ферментират плодовете NaughtyИ снощи,както си сърфирам из нета,чета аз една огромна статия,че учени от Бостън установили,че фрешовете били толкова вредни,колкото и газираното и другите готови сокове #2gunfireИди разбери какво да правиш newsm78
Ева,я кажи къде може да се отиде и какво да се види около Сливен? newsm78 Ще имам едни гости шотландци за няколко дена по Коледа и ще ходим на Уинди Хилс,но не върви само там да стоим и се чудя къде още да ги водя

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 10:30 от Tizija

# 262
  • Мнения: 60
Здравейте момичета newsm51
Много тъжни неща се случват напоследък Sad
Ели много съжалявам за загубата ви, но се надявам с времвто всичко да се оправи
Асе дано и при вас всичко да се нареди както трябва.
Аз писах преди време че имам много стра баб на 102 год., която беше добре, но от вчера изведнъж нещо се влоши и всички сме много оплашени че предстои най лошото. Незнам как ще го преживеем като се случи, и ние и мама и всички наши близки, тъй като много си я обичаме. newsm20 всичко да се оправии да не се стига до там поне още известно време.
И за капак на всичко Васи тази нощ вдигна Т. Без видимо да има нещо. Сутринта като стана си беше весел и започна да си играе. Мен ме съмнява да не са зъби тъй като са ни тръгнали кътниците, а пък и всичко което види си го завира в устата особено възглавниците, да има как целите ще ги налапа, но незнам. А пък то нали днес е и работен ден та съм и на работа. Следобяда ще го водя до педито, дано да е от тях Praynig
Съжалявам че ви затрупах с толкова много мои проблеми Embarassed
Всички болни да оздравяват Hug
Лек дан на всички

# 263
  • Мнения: 2 484
Сега пък и фрешовете вредни,то кое не е вредно вече!

Честит първи истински сняг! Grinning
Ние след малко ще излизаме да правим снежен човек!

Мерси за съпричастността момичета,за съжаление на мен не ми върши работа,ако можех да и го предам по някакъв начин това успокоение но ...те не искат явно нищо...



# 264
  • Сливен
  • Мнения: 197
Здравейте от нас с Гоги.Днес ми е толкова много нервно.Не съм излизала няколко дена ,направо издивявам вече.
Tizija,много труден въпрос ми задаваш.Според мен няма какво интересно да се види,но за вас може да ви се стори интересно.Лечков "сложи" коледната украса по центъра и е наистина много красиво,но вечер когато пуснат лампичките.Лично на мен много ми харесват.
Аз неразбрах има ли мами други от Сливен.Попитах предния път ама никой не ми отговори.
Гледайте позитивно на живота,тези които им се случиха неприятни неща покрай празниците. Дано пък новата година да ви носи само хубави моменти. Hug това е за вас.

# 265
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Ева, мисля че няма други мами от Сливен Rolling Eyes
Ивка, преди му давах готови сокове на Флорина, Теди, БББ, Ганчев, Капи, но сега му стискам портокал или мандарина и му давам да пие Peace
Надежда, дано се закрепи бабата поне докато минат празниците, за да не ви развали празнуването, пък после каквото е писано- все пак си е доста възрастна жената Rolling Eyes
Пепи, как така не си давала досега захар- ами попарата с какво я правиш , или пък разните му кремчета и нишестета Thinking
Аз все се каня да ви питам- колко течности пият на ден децата ви- Алекс може би около 200-300мл /това вода и сок, отделно вечер млякото- 200-250мл/  newsm78

# 266
  • Мнения: 15
Оп,привет и от мен.Днес бяхме навън с шейната,беше страхотно на Сияна много и хареса,но аз позамръзнах леко ама к'во пък аз съм свикнала нали тук отдавна са ме замразили и имам тренинг.Мойта пикла от една седмица вече се научи да цока биба.И кой мислите за виновен(свеееки) #2gunfireДала и наща да пие вода,после развъртяла от горе бибата и ми вика(еми тя сама поиска). #CrazyВикам и (а не поиска ли,да не те види повече)-мълчи.Та така.
И да ви кажа мисля да се разсърдя на модераторите Thinkingне е честно толкова време да ме държат на студено.
didka Сияна не пие никакви сокове(не иска),но вече яде всякакви плодове.А захар и давам в попарата но само кафява,но вече е пристрастена към киндер шоколада,като го види и лиги пуска.
eva83 излез на вън,няма да съжаляваш,не е толкова студено.

# 267
  • Мнения: 1 241
Мацки здравейте  Hug
Не можах да ви прочета, ще го направя по-късно, ама да си излея и тук душата, че съм бясна!

При нас дойде истинската зима! Много е красиво и Гергана сутринта като излязохме много се радва на снега!
Но с него дойдоха и проблемите - не изчистени улици, хората не подготвени за зимни условия, ужас направо!!!

Блъснахме в един джип, на един селянин, дето ако не беше 130 кг., щях да го заритам на пътя в снега!!!
И в колата беше и Гергана!!! Слабо казано е, че съм бясна!
Правихме служба на татко и свекърва ми (лека им пръст), тръгнали сме към 10 сутринта от нас, сложихме вериги, за да сме спокойни, обиколихме целия град и никъде нямахме проблеми!!! Точно на 2 минути от нас, на нашата улица, закъсал тъпака с ДЖИП!!!! Ама закъсал на остър завой, че човек може да го види едва след завоя, как да спре, пък бил той и с вериги. Бутат го трима тъпаци, най-големия на волана! Ми сложи още един тъпак поне да предупреждава колите, които влизат в улицата, като си толкова отворен!!!!
Разминахме се със счупен десен фар и изкривена предница, ама.... нямам думи! И кво кат кара джип, като не може да го кара!
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Набързо прочетох, че много  лоши неща са се случили. Дано всичко лошо остане в старата година, а през новата само прекрасни мигове да има!!!

# 268
  • Мнения: 1 193
Дю, много неприятно, слава богу, че сте добре  Praynig
Аз влизах във форума и писах, писах и Киа ми шатна копчето  Mr. Green След вчерашното ядене на прах за пране, днес е на сухото лепило на кака  Shocked Е ми като не го храня детето, така, квот има за хапване. Пък и да слепне малко праха в шкембата. То детето усеща, че ми е кофти като му сменям пампата и вече ще има ароматерапия   hahaha
Диди, не се притеснявай, най-важно е, че ще бъдеш с любимите мъже  Hug
Нан, за гъбите трябва много дълго лечение ( аз нали съм на тоя хал  Embarassed). Въпросното хапче ще го пием с мъжо поне 2-3 месеца. Освен това и други неща имам изписани. А бе скапана работа, но в моя случай аз съм си виновна.
Ася,  Praynig за детенцето.
Ели, съжалявам и за вашата загуба  Sad
Да ви кажа, сигурно ни предстоят много хубави неща, що толкова  лоши се случват напоследък. "Гласовете ми го говорят"  Mr. Green
Рени,що не пишеш на някой от модераторите, да питаш кво става  newsm78 Пък за свекито- но комент #2gunfire

# 269
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Не знам дали да ви занимавам с нашите проблеми т.к. гледам,че доста от мамитата тук имат свои.Но бих искала да ви споделя накратко.Дейвид от 5 дни е доста болен cry-пипна го някакъв вирус(мисля че ви споменах).Сега вече нещата излизат извън контрол,защото детето освен,че се скъсва да дриска вече 4-ти ден за което  нищо не помага,не се храни изобщо също толкова,но и е станал като парцал от всичко.Постоянно спи и се търкаля в леглото.От вчера изобщо не го държат крачетата и само лежи.Направо съм пред нервен срив.Толкова съм изморена от напрежението и недоспиването,че ми иде да се нарева едно хубаво,че да ми олекне. Cry И сега имам среща в 17 часа с шефа на детското в Инф.б-ца д-р Мангъров,който до сега го следеше.Надявам се да реши да ни приеме,че да го оправят там час по скоро.Хайде чао от нас и стискайте палци! TiredСъжалява за негативизма преди Коледа!

Общи условия

Активация на акаунт