Вечер преди лягане мажете ли се с крем?

  • 5 554
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
Да, първо почиствам лицето с 3 стъпки на Клиник, след това нанасям околоочен и нощен крем.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Погрешно е да се смята, че младата кожа няма хужда от вечерна грижа. Моята кожа е комбинирана кьм мазна и вьпреки това естествено е да се погрижа за нея и през нощта - има си специални кремове и за този тип кожа - аз ползвам 3-те стьпки на Клиник и сьответно техният околоочен крем и нощен серум. Не се запушват порите, кожата сутрин е подхранена и нежна на допир. За околоочните кремове определено мисля, че след 25 год. е желателно да се използват, дори и да няма появили се брьчици все още.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Момичетата са ти отговорили как процедират,затова няма да се повтарям,НО виждам ,че си само на 17 г.,така че какви нощни кремове още. Ако много ти опъва кожата след почистване вечер сложи някое гелче,което да овлажни и това е достатъчно.Не се вманиачавай в грижата за кожата си,особено ако нямаш проблеми! Ще дойде и времето,когато ще трябва да отделяш време и за това. Сега се радвай на младостта си и на хубавата си кожа!  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 459
Почистването е задължително  Wink

# 19
  • Мнения: 10 758
Аз не се мажа с крем.Оставям кожата си да диша нощно време.

# 20
  • Мнения: 87
естествено, че се мажа, иначе не мога да заспя-ако не съм почистила лицето си /независимо дали съм била гримирана или не/ и не съм го намазала с нощната грижа...
И аз така! Peace

# 21
  • Мнения: 757
естествено, че се мажа, иначе не мога да заспя-ако не съм почистила лицето си /независимо дали съм била гримирана или не/ и не съм го намазала с нощната грижа...
и аз съм така

# 22
  • Мнения: 3 641
Разбира се, че се мажа след почистването на лицето. През нощта най-добре се хидратира кожата Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 802
Всяка вечер независимо дали съм слагала грим или не, ползвам ексфолиращ гел, след това хидратирам със тоник и мажа със нощен крем. Случвало се е и да забравя и да не сложа крем и чувствам кожата си много опъната и дръпната.

# 24
  • Мнения: 3 782
Да си призная честно мажа се едва от скоро. На 24 години съм,според мен все още ми е рано за околоочни и други против бръчки. Рано рано след година ще трябва.
Питаш за себе си, в никакъв случай  Naughty не ти препоръчвам да нанасяш крем вечер. Все още кожата ти е много млада,погрешно е да се смята,че вечер кожата диша повече. Напротив най-високо регенериране и възобновяване има точно през нощта. Но ти все още си малка за нощни кремове. Ако си чувстваш кожата опъната може да нанасяш флуид или лосион.
Виждам,че питаш за кремовете на Орифлейм.Аз ползвам серията от грозде, много съм доволна, а за нощен,но вече след като навършиш 20 год,ако искаш можеш да преминеш към някои от Сериите Оптималс, според вида на кожата ти суха,чувствителна или мазна.
Моята кожа е мазна и сега когато вечер след като си почистя лицето и като си нанеса крема http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=  на сутринта го няма лъщенето.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 397
Само се измивам с едно гелче на Орифлейм, нямам навик вечер да се мажа, но сутрин задължително крем за лице и околоочен слагам.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, нямам навика да слагам нощен крем.

# 27
  • Мнения: 398
Да, задължително.Аз не ползвам грим,но вечер си почиствам лицето с един лосион 2в1 ,изплаквам с вода и нанасям нощния крем.

# 28
  • Мнения: X
Не, не ползвам нощен крем.

# 29
  • Мнения: 5 393
Мажа се с нощен крем.

Общи условия

Активация на акаунт