Черен списък на лекари за недоносените ни дечица!

  • 146 305
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
Д-р Ранкова и целия и екип.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 718
Добре, че не бях виждала тази тема докато синът ми беше в 1ва градска, съвсем щях да се сдухам.  Rolling Eyes
Все си мислех, че само аз съм недоволна от шефката там, бях чувала само добри отзиви за нея, а на мен ми се стори същата, както сте я описали тук. На мен ми каза, че не може да го изпишат преди да свърши клиничната пътека, а също не го изписаха напълно здрав. Казваше и че притесненията ми около състоянието му били излишна драма  Tired И единственото инфо, което даваха беше за това колко е наддал  Tired

# 17
  • Мнения: 216
И единственото инфо, което даваха беше за това колко е наддал  Tired

Ако не сбъркат картона и да четат данните за друго дете от недоглеждане.
Да, добре че не си прочела темата докато синът ти е бил там.  Whistling

# 18
  • Мнения: 160
За най-най-най- черният списък е бургаската неонатология!Мръсни нищожества!Те не са хора и за тях живота на дечицата ни е без никаква стойност!
Некомпетентни до безумие,на светлинни години от новостите и световните практики в микропедиатрията!
На първо място в списъка на престъпните никадърници за мен е Хрусанова/лекар не мога да я нарека,за мен тя е убиец!/!
Момичета от Бургас ,ако ви се наложи да раждате преждевременно,бягайте за София или Варна!Тук само могат да разбият живота и мечтите ви!Тук убиват децата ни и дори  после имат наглостта да не искат да ни дадат да си ги погребем...

п.п.Спирам да пиша,че направо откачам като се сетя за тези убийци!Простете ми за правописните грешки,но ръцете ми треперят,а очите ми са замъглени от сълзи...

# 19
  • Мнения: 9 973
Добре, че не бях виждала тази тема докато синът ми беше в 1ва градска, съвсем щях да се сдухам.  Rolling Eyes

pitai me men sega kak se 4yvstvam.... ooooh!

# 20
  • Мнения: 295
моми4ета кажете и за стара загора 4е моето моми4енце е там и мноо ме е страх

# 21
  • Мнения: 17
Др Радкова-неонатология гр Русе

# 22
  • Луната
  • Мнения: 3 211
моми4ета кажете и за стара загора 4е моето моми4енце е там и мноо ме е страх

Мила, погледни  първа страница на белия списък за Стара Загора Wink

# 23
  • Мнения: 7
не знам дали тук е трябва да кажа това,но аз не съм майка,още съм доста малка  Grinning,но мама ми каза как при моето раждане доктор Михайлова е оставила майка ми да се мъчИ и и е викала,че се преструва,кажете ми това човек ли е??? Знам,че не е точно по темата,но реших да споделя и своето недоволство! #Cussing out #Cussing out

# 24
  • Мнения: 251
Моля те напиши имена - момиченцето ми е там в момента и според мен е важно за всички да знаем имената на лекарите за които говориш   Thinking
Говоря за д-р Атанас Петров - неонатолог.Знам че е много прехвален и уважаван,аз не знам що за специалист е...
Докато беше в кувиоз дъщеричката ни, на едно от посещенията ни при нея ни попита, дали идваме за трупчето... Rolling EyesНезнам как да ви обясня какво изпитах...Починалото детенце беше на  друга майка, но си представям и на нея как и е сервирал новината... Cry Cry Cry

# 25
  • Мнения: 26
 И аз искам да чуя нещичко за болница Пловдив и неонтологията там. За съжаление аз съм от маиките които си оставиха там на техните "специалисти" моето момченце което беше здраво и доносено но направи бронхопневмония с която те не се справиха и не откриха навреме и сега моето момченце е ангелче, това се случи преди близо 5 месеца. Искам да чуя има ли и други случаи за да разбера дали това е вътреболнична инфекция. Защото не му направиха аутопсия и нещата бяха много скрити, покрити и така и не ми дадоха обяснение какво точно се случи с него. Казаха ми че аз съм го заразила, изкарала съм била нещо и прочие, да ама аз през цялата бременност не съм кихнала. И сега ме е страх да забременея отново за да не ми се случи същото. Искам да чуя има ли и други майки които дечица са изкарали някаква инфекция в тази болница.

# 26
  • Мнения: 295
здравейте аз ли4но съам ходила при доц.Шмилев за консултация в детскатаклиника в пловдив и съм доволна от него също и от д-р Мумджиев тои е от стара загора но в определени дни ходи и в пловдив дано ти помогна

# 27
  • Луната
  • Мнения: 3 211
И аз искам да чуя нещичко за болница Пловдив и неонтологията там. За съжаление аз съм от маиките които си оставиха там на техните "специалисти" моето момченце което беше здраво и доносено но направи бронхопневмония с която те не се справиха и не откриха навреме и сега моето момченце е ангелче, това се случи преди близо 5 месеца. Искам да чуя има ли и други случаи за да разбера дали това е вътреболнична инфекция. Защото не му направиха аутопсия и нещата бяха много скрити, покрити и така и не ми дадоха обяснение какво точно се случи с него. Казаха ми че аз съм го заразила, изкарала съм била нещо и прочие, да ама аз през цялата бременност не съм кихнала. И сега ме е страх да забременея отново за да не ми се случи същото. Искам да чуя има ли и други майки които дечица са изкарали някаква инфекция в тази болница.


Защо е било детето ти е било в Неонатологично отделение? Не е ли трябвало да бъде в Детско отделение Thinking
Съжалявам за загубата.  Cry Praynig Поне напиши името на лекуващия му лекар.

# 28
  • Мнения: 5
Здравейте,
моето момченце беше в неонатологията в I-ва градска, и гласувам с 2 ръце за д-р Ранкова. Толкова ми беше болно че мога да да го виждам веднъж седмично, а веднъж като закъснях за свиждането с 2 минути, и тя не ми позволи да го видя защото имали банкет а аз съм закъсняла Shocked Егати безчовечието #Cussing out А следващата седмица пък ми каза: Ееее ама не сте ли го виждали ooooh!
А пък преди изписването ме извика в стаичката и ме пита за дарение да направим от фирмата в която работя, но да побързам че да го изпишат още другата седмица, сякаш това зависи от това дали ще дадем парите Rolling Eyes
Много здраве и щастие за дечицата ни пожелавам Hug

# 29
  • Мнения: 9 973
да не се повтарям много-др.Ранкова от 1 градска!!!!!!!!!!
Вечно приписваше разни проблеми от други деца на моето  Shocked То прегледи при кардиолог,при очен.... ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт