Споделете 35

  • 20 549
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
CTramell, в склада не са ли си оставили някаква товарителница с номера на камиона, изнесъл стоката?  newsm78
Би трябвало. Не знам.
Поела съм им само част от офис-бумащината, нямам идея в склада каква им е организацията.
Както и да е, ще се разбере.
Но не е кокошкарска работа това, и да има номер, едва ли е бил истинският Confused.
Дренка, мерси   bouquet

# 16
  • Мнения: 227
От два дена климатика трака и бръмчи,точно като трактор.Днес техника си каза тежката дума-счупена перка.50 лв.честито..... Confused

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Сложила съм, ма ще ида да го именувам.

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Кампари, никога не съм печелила от такива игри.
Нямам идея дали си струва или не.
На твое място бих пратила, каквото трябва да се праща.
Успех! Дано не е поредната лъжа!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Добър ден!  Mr. Green

Що не спите?

Моите хора спят, аз сърфирам в Нета, слушам музика със лушалки на ушите и плета на 1 кука.  Sunglasses

# 20
  • Мнения: X
Блонди, Пипинце, много благодаря!
Не ми се иска да разочаровам детето;той и без друго  се разочарова задето не му се падна  картинка със столица, която да си залепи в албума. Laughing
Сега върви след мен и мрънка, че си искал наградата. Crazy

Киса,
какво плетеш?
Аз правя един сладкиш на Блонди. Flutter

# 21
  • Мнения: 281
Запис.
 Simple Smile

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Отивам на пазар. Уф, писна ми.
Най-вероятно пак ще е зей пазарът, така, като се познавам.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790

Коледни истории. Искам да изплета снежинка ли, звезда ли - което по ми хареса и да ги подаря на колежките.

# 24
  • Мнения: X
Ще ги колосваш ли след това?

Пипинце
, успех в шопингуването! Crazy

# 25
  • Мнения: 2 212
Аз слушам музика, волумето е на макс както се казва...какво спане, аз току станах, тя пак за спане говори   Mr. Green

Споделям, всички си ме знаете предполагам, че съм стихолюбител, но напоследък освен стихове ми се е отворило такова настроение да чета Елин Пелин - вкъщи имам 6 тома Елин Пелин, ако не цялото, то почти цялото му творчество е събрано в тях и не знам защо много добре ми действа, успокояващо, релаксиращо да го чета. Може би има нещо общо и с празничния Коледен дух и връщането малко или много към изначалните, семейни традиции и ценности....А той определено е майстор на рисуването на картини... Препоръчвам ви го, ей така за успокоение и забавяне на темпото да си припомните нещо от него....




# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Споделям, че нещо става с мен. Променям ли се, побърквам ли се-не знам. Започват да ми харесват неща, които преди не съм харесвала. А неща, които преди съм харесвала вече не ми харесват. Днес се залепих за витрината на един златарски магазин и зяпах ли зяпах едни красоти шарени. Никога не съм зяпала така по витрина на магазин за бижута. Аз и не нося такива. Никога не са ме интересували. Обаче днес гледах, гледах. Едни пръстени, медальончета, обеци, гривни-с шарени цветенца, пеперудки, животинки и злато по тях. Бря!  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 212
Искам специално да ви поздравя с това It's the most wonderful time of the year  Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ще ги колосваш ли след това?



Аха. Що питаш?  Simple Smile

# 29
  • Мнения: X
Ами защото иначе няма да стоят като снежинки, та, затова.Интересно ми стана.Не съм очаквала, че ти ще седнеш да плетеш. Grinning
Имаш ли нещо специално, с което да ги колосваш или добрият стар разтвор със захар ще ти свърши работа?

Общи условия

Активация на акаунт