И ние преживяхме премеждие с безопасна игла

  • 3 172
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Олееее, горкичката...! Оправяйте се бързо.... не се самообвинявай, случва се да не преценим нещо.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Горката буба! Дано бързо се оправи без  последствия.
Другия път вземи детски безопасни игли - те са със специална пластмасоова глава и се разкопчават с финт - даже възрастен не може да я разкопчее случайно. Такива съм виждала в Штъркел, опаковка от 4 за 2-3 лв.

# 17
  • Мнения: 3 042
Милото патенце, дано да се оправи бързо!

# 18
  • Мнения: 790
Надявам се бързо да се оправите. Това лекарство -Тридерм - нашето педи го смята за много ефикасно. Късмет.

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Миличка, много съжалявам за  малката принцеска! Миличкото, каква седмица е имало, настръхна ми косата!
Стискам ви палци бързо да се оправяте и да не ви се случват никога повече подобни инциденти!

# 20
  • Мнения: 215
Ох, ужас! Аз каквато съм "шаш и паника", веднага си представих всички възможно- най- лоши неща. Чукам на дърво, дано на никой да не се случва. Горе главата, разминала се е с по- безопасния вариант. Благодаря, че ни предупреждаваш да внимаваме, стискам палци- всичко ще се оправи, утре ще ти пее малката...

# 21
  • Мнения: 6 155
Направо изтръпнах Neutral Face  
Бързо да се оправя принцесата и да нямате повече такива премеждия! Praynig

# 22
  • Мнения: 7 106
Олелее Ню, какви неприятности са ви дошли до главата Neutral Face . Дано няма последствия от  тези убождания и скоро да забравите всички беди!
Истината е, че трябва да отваряме очите на четири и да ги пазим от всичко тези палавници, защото и най-безопастото нещо, може да стане опасно в ръцете им!
А ти бързаш да проходи, ще видиш тогава какво ще става.
Целувки на Гери и бързо възстановяване Heart Eyes !

# 23
  • Мнения: 8 769
Oh, koфти работа,new, ама наситина ще ви е за урок това премеждие. А и детенце расте, все повече ще трябва да си отваряте очите на осем #Crazy Айде, дано това ви е за последно! Praynig

# 24
  • Мнения: 1 770
Много съжалявам за малката бубка, дано по-бързо се оправи!
Но да добавя, че останах много учудена колко много мами слагат безопасни игли в леглото на детето. Ама как така?  Shocked

# 25
  • Мнения: 2 784
Цитат на: boo
Горката буба! Дано бързо се оправи без  последствия.
Другия път вземи детски безопасни игли - те са със специална пластмасоова глава и се разкопчават с финт - даже възрастен не може да я разкопчее случайно. Такива съм виждала в Штъркел, опаковка от 4 за 2-3 лв.

Тъкмо това щях да кажа.Много са удобни и даже аз виждам проблеми понякога с отварянето.На Чико са и не знам колко струват,защото са ми подарък,ама определено добра работа вършат.Въпреки,че като попорасне малката и тях ще ги махна...

# 26
  • Мнения: 5 713
Милата души4ка. Дано бързо се оправи, а ти не се самообвинявай. То и ние имахме премеждие в петък с едно растение голямо в хола тип кактус. Маги на проходилката и си ходи напреди назад. По едно време се затиши, кога гледам тя докопала долните разклонения на т.нар. кактус, който Слава Богу няма бодли, откъснала си 4аст от него и го размотава около устата си. При откъсването беше потекло нещо като мляко. Следобед устата беше ве4е 4ервена, ве4ерта с мехури. В събота се пукнаха, 4е ръцете и езика й само там. Беше малко грозна картинка, все едно 4е сме я били през устата. Днес ве4е е зна4ително по-добре и зарастнало. Ужас! А тепърва какво ни 4ака. Че о4ите ни трябва да са на 4етири е ясно, но понякога не се знае от къде какво може да изско4и.

# 27
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Yvette
Но да добавя, че останах много учудена колко много мами слагат безопасни игли в леглото на детето. Ама как така?  Shocked

А де!!! smile3527  smile3527

# 28
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Yanitsa
Ох, ужас! Аз каквато съм "шаш и паника", веднага си представих всички възможно- най- лоши неща.

И аз си представих най-лошите неща. Примерно да не беше в ръката, ами в ухото, в окото... Представих си и още как.

# 29
  • Мнения: 5 468
Цитат на: verri_77
Милата души4ка. Дано бързо се оправи, а ти не се самообвинявай. То и ние имахме премеждие в петък с едно растение голямо в хола тип кактус. Маги на проходилката и си ходи напреди назад. По едно време се затиши, кога гледам тя докопала долните разклонения на т.нар. кактус, който Слава Богу няма бодли, откъснала си 4аст от него и го размотава около устата си. При откъсването беше потекло нещо като мляко. Следобед устата беше ве4е 4ервена, ве4ерта с мехури. В събота се пукнаха, 4е ръцете и езика й само там. Беше малко грозна картинка, все едно 4е сме я били през устата. Днес ве4е е зна4ително по-добре и зарастнало. Ужас! А тепърва какво ни 4ака. Че о4ите ни трябва да са на 4етири е ясно, но понякога не се знае от къде какво може да изско4и.

Лелеее... то и с този кактус хич не е добре, ако му налапа сока. Май не е много безобиден той.
Добре че се е разминала само със зачервена уста.

Общи условия

Активация на акаунт