за косопада след раждането

  • 7 964
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
И на мен ужасно много ми пада дано скоро да спре че в къщи само мойте косми са навсякъде  Crazy.

# 16
  • Мнения: 4 546
при мен започна около месец след раждането и все  още продължава  Confused не ме притеснява, но безумно много ме дразни фокта, че всяко второ движение ми е отстраняваето на косъм от някъде  Close

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Около 6 месеца продължи при мен косопада.

# 18
  • Мнения: 188
Ох... и при мен е страшна работа 
Косми, косми и пак косми! #Crazy
Почнах да пия Мерц специални дражета и като че ли косопада намаля и ноктите спряха да се белят  Simple Smile

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
до около 5-6 месец продължи капането на косата

# 20
  • Мнения: 3 376
Започна около 4 месеца след раждането и продължи 2-3...Такъв жесток косопад съм нямала никога през живота си и наистина си мислех,че ще остана без коса  Confused Е,коса имам-същата си е като преди,може би не толкова гъста,но кой знае каква разлика от преди да родя няма.

# 21
  • Мнения: 206
При мен също започна ужасен косопад след третия месец и още продължава. Чудя се ако започна да пия някакви хапчета с (Ca ,Mg , Zn) дали ще помогне  newsm78 newsm78 newsm78 ?

# 22
  • Мнения: 4 496
Косопадът ми започна на втория месец след раждането, продължи един месец, но се бях подготвила с ампули против косопад.

# 23
  • Мнения: 138
Слава Богу...Не съм само аз ! Wink
В петък се подстригах, защото бях с коса до кръста, която падаше на цели кичури. Всички в салона бяха изумени , как ми дава сърце да се подстрижа толкова късо  Shocked, ама не се търпеше. Започна след 3 месец след раждането , а колко ще продължи  ooooh!....??? Фризьорката каза, че след раждане и спиране на кърменето е съвсем нормално и препоръча да пия 3 месеца витамини.
Колко ще помогнат е отделна тема, но ще пробвам.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз роих август и от 1 месец е нещо страшно ooooh!Дано спре да пада толкова много по скоро Praynig

# 25
  • Мнения: 146
Като се замисля и моята започна да капе по-сериозно след като спрях да кърмя, но вече расте новата коса и почти спря да капе, малко късно защото я поорязах доста smile3518

# 26
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
И моята капе,вижда ми се доста време вече/от 3-4 м/дали и аз да не я подрежа малко newsm78

# 27
  • Мнения: 9 973
от първите дни до 40-ят ден.кърмих и след това Peace

# 28
  • Мнения: 589
А при мен беше чудовищно бързо - точно за една седмица ми падна повече от половината коса, гледката беше страшна!

После пих Мерц дражета за коса, започнах и да правя маската от Красива мама \виж темата за Тайната на дългата и красива коса, ако още не си го направила\ и отскоро се сдобих с доста къси косички.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 658
аз имах страхотен косопад близо половин година. Направо мислех, че съвсем ще оплешивея. Много съм доволна от шампоана на Phyto за косопад и особено в комбинация с отвара от коприва, с която се обливам след къпане. Много бързо ми израстна новата коса. Peace

Общи условия

Активация на акаунт