Добре дошли, ДЕКЕМВРИЙСКИ рождени дни!

  • 28 667
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС

# 16
  • Мнения: 2 567
Добър вечер,
покрай болежките май забравих да ви разкажа за посещението на Николаус у нас.  Wink Беше веселба. Преди да дойде на децата им се привиждаше шейна с еленчета в градината, едва ли не го видяха да слиза от нея и да им маха с ръка  hahaha Звънна човека в уречения час и беше посрещнат с думите "Ау, ама аз не знаех, че Николаус е тооолкова висок!" После, о чудо, похвали всяко дете за нещо и помоли друго нещо да се подобри  Wink Щях да падна съседчето като тръгна да се пазари с него, че не могъл през цялата идваща година нито един единствен път да не се скара със сестра си  Laughing Беше разпитан как е минало пътуването му със шейната, а и дали случайно вместо с еленчета не е дошъл с летяща патица?!  Joy Големи образи са децата! Раздаде подаръците, родителите нащракахме снимки, пийнахме по греяно винце и така. Снимки

# 17
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ео малко снимки от купона - http://dezyg.multiply.com/photos/album/1

# 18
  • Мнения: 1 568

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКТОР!
ДА РАСТЕ ЗДРАВ И УМЕН!
МНОГО УСМИВКИ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК ВИ ЖЕЛАЯ, АСЕ!

Асе, успя ли все пак да убедиш детенце да има торта в детската?
Какво стана с Марто и Моника? Дали празнуваха РД или очакваното опъпчване се появи? Ванилка, имаш ли инфо?

Шош, децата са много сладки на снимките, а този Николаус си е като истински. Децата много вярват, попиват всяка дума, която им казваме за дядо Коледа. Дара всяка сутрин отваря по едно подаръче от коледния календар, цвърка от кеф и после тича на прозореца да благодари на джудженцата, които са й го оставили. Джудженцата, понеже сега са много заети да помагат на дядо Коледа с подаръците и не могат да наблюдават през прозореца кой слуша и кой не, оставиха един елен-заместник на терасата. Дара го намери там и сега яко я заплашвам с него  Laughing

Дес, искаме още снимки - с тортата най-вече! Габата е с прекрасна рокля!

Никой не казва до къде са стигнали приготовленията за РД, за тези които не са минали още, какви подаръци сте приготвии и за коледа. Дара за рождения си ден ще получи роклята, а от дядо Коледа микрофон на стойка, със светлини, аплузи... Ще се срути блока скоро  Mr. Green
От родата никой нищо не е питал за подаръци. Всички са ПАС явно  Whistling Сефте!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 669
Този мой син е... незнам как да го кажа Confused
Торта за детската има, но той не е на детска - у дома си е с разтройство и повръщане. Все пак Никола няма да му духне свещите.
А тортите дори са две. Сега цяла седмица ще ядем пасти.

Мерси за пожеланията, надявам се довечера да е вече добре, защото гости у дома все пак ще има.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
ЧЕСТИТО НА АДАША!ГОЛЯМ ДА ПОРАСНЕ!АСЕ И НА ТЕБ ЧЕСТИТО!ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ВИ ЖЕЛАЯ!  bouquet

Деска,още един път искам да ти кажа,че партито беше страхотно!Тортата особено вкусна! Hug Снимките  ще ти пратя пак на пощата

За рождения ден приготовленията общо взето са почти на половина готови.Торта остава да поръчам и други дребни уточнения.За подаръците на склад са по-големите в мазето.Другите ги набавям на етапи.В градината ще имате ли тържества?нашто съвпада с рождения ден на Вики Crazy

# 21
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДЪК ВИКТОР!
ДА РАСТЕ ЗДРАВИЧЪК, УМНИЧЪК, КРАСИВИЧЪК, ВЕСЕЛ, ГРИЖОВЕН, ВЕЖЛИВИЧЪК.....
/ох, чакай да не пропусна някое мечтано качество за бъдещ зет.... Laughing/
ПРЕКРАСНИ ЕМОЦИИ ДНЕС И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!


ЧЕСТИТ ТРЕТИ РОЖДЕН И НА КЪДРОКОСКА ГАБИ!
ЗДРАВО, УСМИХНАТО И БЕЗГРИЖНО ПАЛУВАНЕ!

АСЕ, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ЮНАКЪТ! Не се разстройвай, мила, прегърни малкия и просто се усмихни! Днес си е неговият ден, отпразнувайте си го възможно най-добре. Дано се оправи детето, за да се радва и то! Hug Hug Hug
ДЕСИНКА, ЧЕСТИТО ТИ ПОРАСНАЛО МОМИЧЕНЦЕ!

 

# 22
  • София
  • Мнения: 2 493
Поздрави за Виктор и за Асето Simple Smile ЧРД Simple Smile Дано се оправя бързо. На Мая за 3 дена й мина...
Чоча, кога реши да празнувате?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
На 22.12  от 18ч

# 24
  • Мнения: 1 568
Ще имамат дядо Коледа в градината. На 21-ви. А аз тогава мислех да занесем торта за рождения ден. Питах даскалиците дали може тогава на 20-ти да празнува, а те като гракнаха в един глас - не се празнувал рд предварително, да не съм предизвиквала съдбата ... ужас ... за едно духане на свещи. Не че държа особено, ама следващата дата е чак на 7-ми. До тогава ще е забравила, че е имала рд.

А вас карат ли ви да носите подаръци в детската, за да им ги раздаде дядо Коледа?

Чоча, а какви са тези подаръци, големите, дето са на склад в мазето?

Асе, бързо оздравяване на Виктор. Ние дружно изкарахме този вирус у нас преди няколко седмици. Отвратителен е. Аз лично нямах сили цял ден да стана от леглото, пък камо ли да вдигна бебето. Бързо минава, ама е свръх гаден.

Деска, от къде поръчахте тази толкова вкусна торта?
Аз поръчах нашата от "двете фукли" в крайна сметка. Одраха ми кожата, както се очакваше. Не държа да е вкусна, важното е да е красива  Mr. Green

И последно питане. Какви анимации поръчахте? Нещо и там цените са фрапиращи в сравнение с миналата година  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 11:05 от Смайли

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
Да ще носиме подаръци за Дядо Коледа в градината.Даже са написали групово писмо кое дете какво иска Laughing
По-големите подаръци са-комплекта на Грако от 10 части,който се продаваше в Ларедута,колело Winks със седалка за кукла и помощни гуми,кариоке с камера и сме в чуденка за една шейна.

# 26
  • Мнения: 1 568
Чоча, ха сега ме хвърли в тъча с това кариоке пък и с камера. Дай да видим що за чудо е това, плз.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
няма как запечатано е в кашонче.Може и да й е малко рано за такова нещо,но ми прозвуча добре.Като го отвориме ще пусна снимки

# 28
  • Мнения: 1 568
е аз не държа точно вашето да видя. няма ли някакво подобно из нета?

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
не съм го поръчвала от нета.Мъж ми го е купил от магазин

Общи условия

Активация на акаунт