Добре дошли, ДЕКЕМВРИЙСКИ рождени дни!

  • 28 711
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Още не сме го пробвали. Според мен е нещо надуваемо и като стъпиш на опредлено място или се чува някаква мелодия или ти казва да правиш определени стъпки. Това го разбирам от картинката на кутията. Довечера ако се прибера по-рано ще го пробваме и ще снимам кутията

# 61
  • Мнения: 2 567
Честито на Борко и Рая! Да са здрави, усмихнати и майките им да ни навестяват от време на време! Hug
Подаръци нищите...Диана получи сума ти бебета и принцеси, а отделно и за Коледа ще има едно по-специално о по-говорещо наред дъска за рисуване и конструктор. Зарадва се и на едно голямо Лего и строим всеки ден къщи, дървета, чудесии. А също и на книжки.

# 62
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Днес ще и купя голяма кутия с пластелин и формички

# 63
  • София
  • Мнения: 938
И аз се интересувам от килимчето. Моля, дайте разяснения.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 062
ЧРД на всички дечица (и евентуално майки), които съм пропуснала. Да са живи и здрави!
Да се отчета и аз за подаръците. Като в работилницата на Дядо Коледа сме в момента у нас, тъй като традиционно всичките и баби и лели не успяха да измислят нищо, и ме помолиха аз да ги купя (по-скоро за момченцата ще послужи, де, ама карай):
1. Писта с Маккуин
2. Голям Немо
3. Лего зоопарк + допълнително животни. Много е хубаво, според мен.
4. Количка с парцали, метли и незнам си какви почистващи боклуци. Аз като нямам време, поне тя да се включи Simple Smile
5. Конструктор с Мак и Маккуин.
6. Количките от същия филм, метални.
7. Влак тип "Цирк", не изглежда зле на кутията.
8. Камиона Мак с разни автомивки и дрън-дрън.
9. Пак писта, но портативна, за носене навън, с Маккуин.
10. Два комплекта чаршафи - с Маккуин и с Немо.
11. Каска за ски.
12. Нова шейна.
13. Дъска (черна, за тебешир) със стойка.
14. Докторски комплект.

Тук включвам и подаръците, които са купили моите приятели за нейния рожден ден и за които знам, за да има повече идеи. Иначе нашите заедно с бабите са първите 4 и чаршафите.

# 65
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В нашия магзин видях стойка за куклен театър, но няма къде да я сложим

# 66
  • София
  • Мнения: 938
Деси, а имате ли сайт на магазина? Да разгледам артикулите, че време не остана.

Миряна, а кой е Маккуин???
За съжаление Немо вече не ни вълнува. Дъски, докторски комплекти, колички за чистене и за пазаруване - имаме. Шейна не е лош вариант, ама то сняг няма. И пак съм на никъде. И аз трябва да се погрижа и за бабата и дядото. И то по 2 - и за РД и за Коледа. Общо ми трябват 6 идеи, за сега имам балетната рокла, и ако взема шейната, още поне 4....Мъъка, мъъъка....

# 67
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Деси, а имате ли сайт на магазина? Да разгледам артикулите, че време не остана.

Миряна, а кой е Маккуин???
За съжаление Немо вече не ни вълнува. Дъски, докторски комплекти, колички за чистене и за пазаруване - имаме. Шейна не е лош вариант, ама то сняг няма. И пак съм на никъде. И аз трябва да се погрижа и за бабата и дядото. И то по 2 - и за РД и за Коледа. Общо ми трябват 6 идеи, за сега имам балетната рокла, и ако взема шейната, още поне 4....Мъъка, мъъъка....

Има но е гръцки - www.jumbo.gr
Макуин е една червена кола - имаше такъв филм

# 68
  • София
  • Мнения: 938
Рокли балетни гледах в www.modavip.com и www.bgballet.com. Мързи ме да отида и до Руския център, но видях и техните предложения на www.grishko.ru . Колебая се какво тютю да й взема. Дайте предложения.

# 69
  • София
  • Мнения: 938
Деси, а имате ли сайт на магазина? Да разгледам артикулите, че време не остана.

Миряна, а кой е Маккуин???
За съжаление Немо вече не ни вълнува. Дъски, докторски комплекти, колички за чистене и за пазаруване - имаме. Шейна не е лош вариант, ама то сняг няма. И пак съм на никъде. И аз трябва да се погрижа и за бабата и дядото. И то по 2 - и за РД и за Коледа. Общо ми трябват 6 идеи, за сега имам балетната рокла, и ако взема шейната, още поне 4....Мъъка, мъъъка....

Има но е гръцки - www.jumbo.gr
Макуин е една червена кола - имаше такъв филм


Ама в тоя сайт няма каталог на играчките...

# 70
  • Мнения: 1 568
Маккуин и тази червената кола от "Колите", нали не бъркам?
Честно, Мирянче, от твоя списък само дъската и комплекта за чистене разбрах какво са  Laughing
Шейна имаме от първия й рожден ден. Миналата година такане я извадихме. Така като гледам на тази зима й мина мерака за снеговалежи май  ooooh!

Пластелин, форми, фулмастри, пастели, темпери, водни бои, ножици, лепила, хартии ... затрупани сме.
Книги купувам всяка седмица по 2-3. От чекмедже, минахме на шкаф, а в момента запълваме цял скрин с книги. Дискове с песни, стихотворения, филми също колкото искаш...
Не е като да нямаме играчки ама като чета вие как сте се развихрили, ние сме направо скромни.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 062
Маккуин е главният герой от филма на Дисни "Колите". Между другото, филмчето е страхотно. Но предвид вашите принцески предпочитания, мисля, че няма да има успех. На Веси дори пантофите и са Маккуин. А по-лошото е, че нейното приятелче от съседния блок има всичко, което може да се има от това филмче, вкл. телевизор, който е направен като Маккуин и просто откачам като каже "Искам като на Калоян еди-кое си". Но поне ми е лесно с подаръците.
Иначе в Джъмбо имаше мноооого принцеско-снежанско-пепеляшкови истории. И понита разни. Абе, за момиченца имаше страшно много играчки, но аз не се загледах особено. Разходи се до там, все нещо ще харесаш. Лего купувала ли си на Ванеса? Има много хубави. Друго, за което се сещам са зимни кънки. Има детски. Но не знам дали ще и е интерсно. На майка и пък още повече Simple Smile Сняг на Витоша колкото щеш. Ама пусти мързел Simple Smile Също детски ролери, онези на 4 колелца. Разни неща за гримиране? Уф, много съм зле с момичешките подаръци. Онзи пластелин, примерно, който има една глава с отворена уста и можеш да правиш зъби, пломби, има машинка, огледалце? Не е лош, ще се забавлява.
Другият вариант е да и пуснеш филма. Ако се запали, веднага ще те ориентирам за подаръци Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 1 062
За балетните рокли и обувки - на "Коста Лулчев", зад хотел "Плиска" има магазин. Ако искаш да мина да погледна?
Нелка, знам. Но съвсем, съвсем скоро ще ме питаш къде съм виждала Маккуин с тунинг, без, оплезен, усмихнат, изцапан, чист и т.н. Гаранция. Така че чети внимателно Simple Smile
Не съм се вихрила. За всеки празник по един подарък. Отбелязах ли, че тортата е Маккуин Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 568
хахахахаха
Дара пък ми казва, че с Веси си играят на кукли. Така че не знам кой ще трябва да се преориентира Simple Smile
"Колите" не сме гледали наистина. Гледа "Красавицата и Звяра", "Снежанка", "Пепеляшка", "Палечка"... дали не пропускам някоя мърла и още по-големите им мухльовци принцовете - Ерик, Корнелий, Филип, Звяра ... Чат пат се сеща да гледа "Франклин". Мечо Пух и аверчетата му също все още са на почит. Книгите все около тия приказки се въртят. Рядко успявам да пробутам някоя друга книга. Снощи едвам я навих да четем коледна приказка. Аман!

Или ти всъщност Ясен имаш предвид?  Thinking
Баща му много стриктно събира всички ферарита от шел. Има около 9 неразпечатани в гардероба. Освен това 2 джипа с дистанционно още от сега е събрал. Той за сега се вълнува много от активната си гимнастика. Голяма борба пада с нея и не му омръзва. Хваща разни дрънкалки, метка ги наоколо ... На него за Коледа съм приготвила един бебешки компютър /или поне аз го кръстих така/ с пух и тигър с разни бутони за натискане и хиляди мелодии.
Миличкия ми за сега няма претенции и не е много нахален  Wink Ама съвсем скоро ще се светне и ще се затрупаме с гаражи и байоникъли  ooooh!

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 14:13 от Смайли

# 74
  • София
  • Мнения: 938
Мирянче, хвърли едно око, ако ти е по път. Въпреки, че в тия 3 сайта има доста избор. Проблемът е, че най-малкият номер туфли е 27....Ама нищо, ще го дава балерина тип "Малкия Мук"  Mr. Green

Колите и ние не сме гледали. Въртим подобни като Дара, ама нещо напоследък се е преориентирала към Том и Джери, Крокодила Гена и Ну Погоди. Купих й и един диск с руски новогодишни филмчета, от 1 седмица само тях гледа. Та напоследък принцесите нещо изпаднаха от класация. Последно баща й донесе на Плеймобил от тия къщички и фигурки, ама приказки - със сцена и атрибути. Донесе й Пепеляшка и Снежанка. Така си се търкалят. Междувпрочем, идея за тези, които нямат. Много са добри Плеймобил - има и къщи, и бебета с колички, и майки и татковци, и приказни герои - нещо като Лего, ама по-опростени, сглобяват се бързо, и някои от атрибутите им се слагат или разкачат според желанието на детето. Например Пепеляшка и се сглобява балната рокля, сменя и се шалчето с яка, шапката с корона, чехлите с пантофки и т.н. Сцената е кръгла, в 3 сегмента - едната страна къщата на Пепеляшка, със съответните приложени ведра, метли, гълъби, купичка за зрънцата и пр. От другата страна е двореца, с принц, на който му се слага и маха корона, наметало и още нещо, и от трета, стълбището на двореца, с каляската, има и кон, и юзди, и лоша мащеха и сестра (само една). И те си имат някакви неща за махане. При Снежанка положението е същото. Има си даже "кристален" ковчег  Mr. Green
От другите им серии също има сладки неща. На Ванеса й е любим комплект с майка, татко, кака и бебе, като бебето си има количка и креватче. Всички фигурки си имат допълнителни неща, които да се променят - бебето например си има шапка и лигавник, и малко мече, креватчето си има одеало и решетки, които се смъкват и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт