София отново ще е блокирана :(

  • 1 327
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И какви линейки какви пет лева ви гонят. Става въпрос само за Цар Освободител. Жълтите павета до народното събрание. Тази отсечка нито е рискова за линейките, нито е решаваща. Когато тя беше затворена /защото аз от както съм родена, та до преди 7 години тя беше затворена/, как ли са преминавали линейките, а?

# 16
  • Мнения: 7 474
Кошмарът ще е още по-голям Confused и то две седмици #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Знае ли някой от кога да кога ще е блокирано?
За тези, за които е "супер" - как се предполага, че ще се ходи на работа, на езикови курсове, в болница, или в държавната администрация, ако съответния обект се намира в центъра? По колко часа ще се стои в "тапата"?

Много се извинявам, но и когато нищо не е затворено
линейка трудно минава през така наречената "тапа",
та не е болка за умиране. Без да е затворено си киснем
по 20 минути минимум на сфетофар.
Голяма работа  Naughty, че ще е затворен центъра.
Центъра по принцип трябва да е затворен - ПЕРМАНЕНТНО
както в нормалните бели държави.
Вие как си представяте Бойко Борисов да реши този проблем ?
В друга тема писах, че има само 2 алтернативи - немислими обаче.
1. Да се бутат жилищни сгради за да се строят допълнителни улици
и булеварди
2. Кой откъде е и софийско жителство само ако си поне 3-то поколение
софиянец.
Не мога да разбера в колко теми ще си чешем езиците ей така от немай къде  newsm78

Забравих да добавя, че статията е тенденциозна - лично мнение  Thinking

# 18
  • Мнения: 44
Браво jullianna - право в целта  Peace. Аз само ще допълня, че ако всички ходеха по-честичко пеш, въздуха щеше да е далеч по-чист. newsm44

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 697
За сведение аз си живея в родното място и винаги съм живяла тук, както и родителите ми, като и техните родители, а също и техните и т.н.  И при най-добро желание нямам къде и при кого да отида извън София. Иска ми се да има при кого да отида във Варна например, ама на, няма при кого Mr. Green
Когато е затворен центъра, целия поток коли от него минава през другите и без това претоварени улици и пътища и става съвсем невъзможно да се пътува. Поради още по-големите задръствания, транспорта е по-нередовен и по-натъпкан от всякога и придвижването е кошмарно.
А линейката не успя да стигне навреме до Солунска, центъра беше затворен и докото са обикаляли, стана късно.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Линейки и без грам задръстване не стигат понякога  Naughty
Нагледахме се на такива случаи, нали ?
Хора вие май живеете някъде в миналото или в някакво друго измерение.
Това е световно първенство  Shocked Нормално е да е затворено някъде
било то центъра или някоя част на София.
Утре ако София стане столица на някоя Олимпиада или Световно по нещо
пак ли ще недоволствате ? Тогава не само центъра ами почти навсякъде ще
е затворено. Осъзнайте се малко и мислете позитивно.

Браво jullianna - право в целта  Peace. Аз само ще допълня, че ако всички ходеха по-честичко пеш, въздуха щеше да е далеч по-чист. newsm44

Благодаря ти и това, което казваш е точно така !

# 21
  • Мнения: 107
jullianna,
Разбира се, че ще недоволствам, след като вместо да виждам подобрения от т.нар. "кмет", той ми прави живота по-труден. Нали уж щеше да забрани такива прояви, които още повече затрудняват движението...  #2gunfire
Витоша е на 40 мин (ако няма тарфик  Wink ) от центъра. Защо не го направи там?
Съгласна съм, че живеем в столица и ни е по-трудно предвижването, ама Що трябва още повече да ни го усложняват? Shocked
Плюс това въпреки че недоволстваш от провинциалисти, точно в този период тук ще е пълно с такива (нищо лично, и аз бих ходила да си пазарувам, където има по-голям избор).....ама какво са виновни хората, че нямаме инфраструктура...еми нали сме столица....
 newsm78

# 22
  • Мнения: 107
Браво jullianna - право в целта  Peace. Аз само ще допълня, че ако всички ходеха по-честичко пеш, въздуха щеше да е далеч по-чист. newsm44

А ти къде живееш и ходиш ли пеша?
Аз допреди 1 година живеех в центъра и само пеша се движих, но вече съм по-далеч. Кажи ми как да ходя пеша час и половина всеки ден?  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт