Прахчетата Тайлол хот за деца

  • 31 125
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 585
Тук не се допуска съдържание на "Е" в детски лекарства.
Ако Бг законодателство го допуска?... не знам.

# 16
  • Мнения: 950
Благодаря ти много Hug, да май в много от детските храни и др. продукти се слагат всякакви боклуци #Cussing out и ако на някой му пукаше би контролирал каква стока има по магазините и с какво се дава на сладките български дечица  Sad както и в други отношения лишават децата ни .

# 17
След всичко, което изчетох, ме достраша да им давам прахчетата и минах на изпитания метод с Калпол.

# 18
  • Мнения: 2 082
Бърди,Pseudoephedrine HCI 30 какво представлява,за какво служи в лекарството?

# 19
  • Мнения: 8 585
Деконгестант (отбъбващо лигавицата на носа, Евстахиевата тръба).
Слага се в редица прескрибции на готови "антигрипни" медикаменти.

# 20
Birdie!
Qvno razbira6 ot mnogo ne6ta i si kometentna vav sviaka oblast,no pri malko pove4e zainteresovanost bi razbrala,4e variantat na Tylol v Amerika se proizvejda V Turcia i firmata e edna i sa6ta i v Amerika i v Bulgaria , i v Turcia i kadeto i da bilo.Ako Pfizer ti govori ne6to kato farmacevti4na firma bi triabvalo da znae6 4e vsi4kite im preparati se proizvejdat v zavodite na sa6tata tazi firma vav Istanbul.Tylol Hot Pediatric moje da se priema ot deca nad 6 god.Sastavat na vsi4ki lekarstva se proveriava ot Izpalnitelnata agencia po lekarstvata,taka 4e ne mislia,4e 6te se pusne ne6to na pazara,koeto 6te navredi na decata.Tylol suspensia e za deca ot 2m do 6god.,a Tylol 6+ suspensia e za deca nad 6 god.Neznam kade namira6 ralikata s Panadol,kato i dvete sadarjat edno isa6to samo deto cenata e razli4na i poslednia e malko po-skap.

# 21
  • Мнения: 1 984
Birdie!
Qvno razbira6 ot mnogo ne6ta i si kometentna vav sviaka oblast,no pri malko pove4e zainteresovanost bi razbrala,4e variantat na Tylol v Amerika se proizvejda V Turcia i firmata e edna i sa6ta i v Amerika i v Bulgaria , i v Turcia i kadeto i da bilo.Ako Pfizer ti govori ne6to kato farmacevti4na firma bi triabvalo da znae6 4e vsi4kite im preparati se proizvejdat v zavodite na sa6tata tazi firma vav Istanbul.Tylol Hot Pediatric moje da se priema ot deca nad 6 god.Sastavat na vsi4ki lekarstva se proveriava ot Izpalnitelnata agencia po lekarstvata,taka 4e ne mislia,4e 6te se pusne ne6to na pazara,koeto 6te navredi na decata.Tylol suspensia e za deca ot 2m do 6god.,a Tylol 6+ suspensia e za deca nad 6 god.Neznam kade namira6 ralikata s Panadol,kato i dvete sadarjat edno isa6to samo deto cenata e razli4na i poslednia e malko po-skap.
глупости. тайлола и тайленола са съвсем различни неща....

# 22
# 23
  • Мнения: 1 984
понятията ексципиенти и конституенти естествено нищо не ти говорят.... всъщност могат да променят бионаличността над 50% .... разликата е мнооого голяма... и не са само в 1 -я лев разлика в цената!

# 24
  • Мнения: 8 585
Birdie!
Qvno razbira6 ot mnogo ne6ta i si kometentna vav sviaka oblast,no pri malko pove4e zainteresovanost bi razbrala,4e variantat na Tylol v Amerika se proizvejda V Turcia i firmata e edna i sa6ta i v Amerika i v Bulgaria , i v Turcia i kadeto i da bilo.Ako Pfizer ti govori ne6to kato farmacevti4na firma bi triabvalo da znae6 4e vsi4kite im preparati se proizvejdat v zavodite na sa6tata tazi firma vav Istanbul.Tylol Hot Pediatric moje da se priema ot deca nad 6 god.Sastavat na vsi4ki lekarstva se proveriava ot Izpalnitelnata agencia po lekarstvata,taka 4e ne mislia,4e 6te se pusne ne6to na pazara,koeto 6te navredi na decata.Tylol suspensia e za deca ot 2m do 6god.,a Tylol 6+ suspensia e za deca nad 6 god.Neznam kade namira6 ralikata s Panadol,kato i dvete sadarjat edno isa6to samo deto cenata e razli4na i poslednia e malko po-skap.
Продавайте си лекарствата където другаде искате, само не и в Бг. Благодаря, ние няма да си купим тази супичка. Предпочитаме телешко печено.

НИЕ предпочитаме оргиналния Тиленол, или ако е аналог, произведен в страна от ЕС. Германия, например.
Българските деца не са, и не може да са, опитно поле за изпитване качеството на Турската фармацевтична "индустрия", която уж по лиценз произвежда пък разликата с оргиналния Тиленол колкото от феса до цилиндъра.

Моля да не ни вземате за маймуни, и да си гледате... работата.
Нахални типове, намерили къде да богатеят... .

# 25
  • Мнения: 1 984
не че павя реклама, но от лекарствата в БГ тези на англииските фирми са най - качествени. особено на бристол - майърс-скуиб, също и на глаксо, от немските - на байер, но в БГ са с много малка гама, особено в педиатрията...
за съжеление голяма част от гамата на файзер се прави в турция....

# 26
  • Мнения: 8 585
Да си ги продава Пфайзер в Турция... . Защо Пфайзер не продава турските си лекарства в Германия? Има ли нещо,което Пфайзер произвежда пък не произвеждат другите същото? Ще купуваме от другите... .

# 27
ne vi znam tupi GP'ta li ste, kakvi ste, no 6tom preparata ne vi haresva prosto ne go piite ili v slu4aia s tupite GP'ta ne go izpisvaite. Ina4e az sam mnogo dovolen ot "Tailolite". Pone sa korektni s klientite si i ne slagat v sa6etata vit.C naprimer, kakto e vyv Ferveksa. Nali se se6tate 4e e termolabilen i v momenta v koito go izsipite v gore6tata voda ot nego ne ostava ni67to. Abe kakvo sam sednal da vi se obiasniava. Da go duhate vsi4kite!!!

# 28
  • Мнения: 8 585
ne vi znam tupi GP'ta li ste, kakvi ste, no 6tom preparata ne vi haresva prosto ne go piite ili v slu4aia s tupite GP'ta ne go izpisvaite. Ina4e az sam mnogo dovolen ot "Tailolite". Pone sa korektni s klientite si i ne slagat v sa6etata vit.C naprimer, kakto e vyv Ferveksa. Nali se se6tate 4e e termolabilen i v momenta v koito go izsipite v gore6tata voda ot nego ne ostava ni67to. Abe kakvo sam sednal da vi se obiasniava. Da go duhate vsi4kite!!!
Преди да показваш простащина и слабоумие, да седнеш да си помислиш малко на кое дете до 5-6 годишна възраст може изобщо да даваш "горещи" разтвори за каквото и да е било ("i v momenta v koito go izsipite v gore6tata voda"). И да има Вит Ц, това не е най-голямата беда.
По-голямата е че Бг е банания, в която всеки турски "аптекар" може да си продава илачите БЕЗНАКАЗАНО.

# 29
Скъпа Бирдие съжалявам, че българия е представане от такива хора като теб.Просто мисля ,че въобще не си компетентна  в област медицина и много съжалявам за това .Първо да ти обясна ,че при прекомерно използване на т.нар.Панадол и Калпол води до увреждането на ч.дроб .И в панадола има поредните оцветители и увкосители така ,че не си мисли ,че не е безопасен.Колкото се отнася до тайлол хот за деца и все пак "тъпите турци" както винаги  успяха да направят наистина лек.препарат с идеална комбинация и с много бърз ефект.Мога да твърдя,че дори за кратко време  успяха  да се наложат на пазара.Щом смяташ,че не е безопасен поинтересувай се повече за това .Един препарат не може да бъде пуснат на пазара без да мине лекарствена безопасност особено ако е за деца .Първо тайлол хот за деца е одобрен в другите държави от европейския съюз и след това в България.Така ,че нещата при теб миришат на национализъм и шовинизъм отколкото на ясна преценка на дадената ситуация.
Гледай обективно на нещата а не с такова тесногърдие .Плюс това всички големи фармацевтични компании имат филиали и производства в Турция -дори ще ти посоча-Баер,Новартис,Пфайзер, Глаксо ,Бристол и др.
Първо произведените препарати от тези компании са продадени в Турция вкл.и Тайлол хот и след това в България ,което е показателно ,че не става въпрос за това ,че се зарибяват бълг.дечица както смееш да твърдиш.Мисля,че уравнението е решено и национализмът пак губи.

Общи условия

Активация на акаунт