Много мина, мъничко остана, ФЕВРУАРИ бебче ще прегърне мама!

  • 12 454
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
Добро утроо!
Мери, стискам палци, аз нямам тази смелост - имам много зъби за оправяне и мъдрец за вадене , но чакам да родя и тогава...(не, че ще имам време да ходя по зъболекари, самозаблуждавам се #Crazy).
Днес съм на консултация, ще пиша после как е минало.

# 16
  • Мнения: 541
Привет момичета, докато се зачета и хоп имаме си нова тема.

Тази дни и аз съм малко хремава и не ходя при бебетата, само давам кърма и мъжа ми продължава да я носи. Надявам се да се оправя скоро, цяла бременност си изкарах здрава, а точно сега да хремясам.
Бебетата са добре , започнали са да наддават по малко, скоро ще си възстановят рожденото тегло.

Мери да те питам, кожата на гърдите ми е една суха, ама много суха и ме сърбят, това нещо нормално ли е? Докато кърмех Борис е нямало такова чудо. Мия се по веднъж на ден и мажа само гърдите не зърната с крем. Да не би някъде да бъркам.

Погледнах при мамите януарки и си имат общо 5 бебета  Grinning, значи и при нас след нова година ще започнат да се множат.

# 17
  • Мнения: 62
Момичета да почерпя макар и виртуално. Нашият татко има рожден ден днес. newsm38
http://media.abv.bg/img.phtml?th=1&id=151552
http://media.abv.bg/img.phtml?th=1&id=14186

# 18
  • Мнения: 62
Извинете ме но незнах как да ги сложа картинките да се виждат

# 19
  • Мнения: 105
Добро утро.
Днес и аз да ви почерпя виртуално - имам РОЖДЕН  ДЕН
Помъдрявам с още една година.....  party023  party041

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
мирка ив., Честит Рожден Ден! Пожелавам ти много щастие, любов и най-страхотния подарък през февруари!

daniela_ch, честит рожден ден и на твоят мъж. Пожелавам му много да те слуша, само да те радва, да те обича вечно и безгранично!!!

# 21
  • Мнения: 387
  bdbaloniЧестит рожден ден  happy bd мирка ив   newsm59 Здрава , усмихната ,щастлива и силна бьди ,
но почакай до февруари бебчето да гушнеш ти !!!

# 22
# 23
  • Мнения: 307
Добро утро на всички Hug
мирка ив.,честит рожден ден,всичко най-хубаво ти пожелавам и сладко бебенце -февруарче
daniela_ch,честит рожден ден на твоята половинка,много да ви слуша и обича
Естрелка,много се радвам за твоите дечица newsm30 newsm30,дано сега бързо да наддават и скоро да си ги гушкате вкъщи  Peace,а ти бързо да оздравяваш Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 245
Честит Рожден Ден на мирка ив., на мъжа на daniela_ch  и на ThedragonBG (на патерици) Да са живи и здрави  smile3525
estrella  радвам се, че бебоците са добре и наддават, оздравявай по бързо и дано скоро да ги гушкаш  Hug
Zdravi4 честита годишнина със закъснение, много любов и мнооого години щастлив семеен живот   bouquet
gotika много благодарим всички за лекциите и за старанието ти   Hug
Мери стискаме палци по леко да мине манипулацията със зъба  Praynig
jjoy радвам се, че така сте решили и че си щастлива, желая ти един хубав сватбен ден!
За среща Варна до петък не мога нито един ден, понеже ни предстои събитието и сега са финалните подготовки, от събота ще съм вече омъжена и по-свободна за срещи, но ако все пак ви е по удобно през седмицата не се съобразявайте с мен  Simple Smile
Лека седмица!

# 25
# 26
  • Мнения: 384
 Hug Честит Рожден Ден, Мирка! Голя-а-ма да пораснеш!
Daniela_ch, да ти е жив и здрав рожденикът, да папка и да слушка! hug
 Party А у нас да знаете какъв купон е... Котанката ни е разгонена и се въргаля като магаре от вчера. Мишка уж е кастриран, миличкият, но се сеща за какво иде реч и постоянно клечи върху нея. И прави нещо, на всичкото отгоре, защото през нощта я чухме да вие по оня особен начин, с който обявява, че "работата е станала" smile3501. Това й е второ разгонване, откакто му хвръкнаха топченцата и се убеждаваме, че продължават да са си семейство в пълния смисъл на думата. Та на нас ни предстои котешка седмица на безопасния секс Joy Само не мога да ги разбера защо и в това се стремят да ни направят съпричастни. По едно време правиха тройка - тя легнала върху мъжа ми, а Майкъл Чорни се труди отгоре hahaha Бяха направили пирамидка, а на мен ми беше любопитно и заничах какво се случва Embarassed.

# 27
  • Мнения: 3 020
Добро утро и от мен.
Честит рожден ден на Мирка, много здраве, щастие и любов. И най-сладкото бебче през февруари.   bouquet

Аз днеска ще ходя да си оправям болничните и от петък се ядосвам каква бюрокращина е. Незнам, ако човек кара тежка бременност и трябва да ходи да се разправя с всичките тия институции как ще се оправи. На това отгоре съм към две фирми записана и работата малко двойна става, ама карай и без това каква ми е работата по цял ден.
Дано поне малко напече, че тук се е пуснала една мъгла, като памук.
Чао засега от мен, ако не утрепя някои доктор или държавен служител  #2gunfire, ще пиша после пак.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 Добро утро!

  baloniЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!
baloni

Доката се усетя и ...нова тема Wink

Радвам се много за теб Естрелка и за бебчовците,  дано  ти се размине с хремата по-леко  newsm10

# 29
  • Мнения: 419
Честит празник на всички и от мен! newsm67
Естрела, тихичко ти пожелавам да сте всички съвсем, съвсем скоро. family6
Добро начало на новата седмичка и до скоро.

Общи условия

Активация на акаунт