Да ви се оплача...

  • 4 185
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Аз затова си имам пресонален шофьр! SunglassesЧе аман от таксита.... #Cussing out
Що не бяхме всички като теб. С персонален шофьор Simple Smile
младеж ела да те возя аз ако искаш, моя мъж не е шофьор и съм като личния му такъв newsm78, може постоянно или на повикване  Joy 

# 16
  • Мнения: 7 723
НЕ на такситата! Close
Да живее градския транспорт  newsm18

# 17
  • София
  • Мнения: 11 116
Ползвам само в краен случай такси ...
Последно си поръчах такси в една мразовита сутрин, колата беше замръзнала тотално. Пристигна един намусен индивид, който помолих да спре на близката сергия за вестници ...
След като я подмина, му казах да спре а той ми се развика, псувни и т.н. Слязох и се обадих на диспечерката . Вдигнах скандал, надявам се че са го глобили поне ...

# 18
  • Мнения: 927
И аз съм чувала много лоши неща за софийските таксиджии, но все съм попадала на готини екземляри  Laughing. Най-често съм пътувала от автогарата до летището и винаги е било на една и съща цена - около 8лв. Последния път бях с мъжа ми, и въпреки че веднага го усетиха ,че е чужденец не се и опитаха да завишат цената.
Дано поне на " По, По, най" сте имали късмет  Hug

# 19
  • Мнения: 9 990
Еми най-вероятно и таксиджията не е бил от СФ, а е сменил отрака на гарата. LaughingЧесто срещано.Поне картата да си бевше отворил.Аз редовно влизам в ролята на навигатор, защото наистина повечето са от провинцията и наистина незнаят за къде са наети да пътуват. ooooh!

# 20
  • Мнения: 72
А относно "По,по,най" и там нямахме късмет Cry,работата малко беше нагласена.Имаше доста талантливи деца,които не бяха избрани в кастинга,не говоря само за моето дете.Но да не забравяме все пак,че сме в България,нали newsm78

# 21
  • Мнения: 9 990
Еми и на това ви се чудя-толкова излисано има по темата по-по-най, и пак пътувате да се бутате по подобни предавания. Confused

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Книга мога да напиша за таксиметровите шофьори, но пък лятото бях във Велико Търново, шматках се по  улиците и се загубих. Хванах си едно такси и му казах да ме остави на пощата, защото само това знам. Закара ме човека и да речем сметката ми беше 1, 80 давам 2 лев, тръгнах да слизам и той ми върна 20ст.   Shocked
Аз между другото като се кача в такси и винаги започвам да им разказвма за таксиметраджия който връща ресто, не пуши в колата и повтарям "Представяте ли си, а има други, които са толкова нагли" и на тях им става неудобно и се държат много добре.

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Нещастници има навсякъде, аман от всички - от продавачките, от чиновничките, от лекарите, от шофьорите!!!!!

  Аааа, в случая девойката е права!Много таксиметрово шофьори чакат хората от провинцията като топъл хляб с цел да "им отрежат главите"!Майка с малко дете, или който и да е, не заслужава подобно отношение NaughtyВсички сме клиенти и искаме поне нормално обслужване.Буболина, и ти се оплакваш доста от неща които те разочароват и сега това, че си лично пристрастена към тази професия не те оправдава да реагираш така.Представи се с детето си в друг град сама , да ти вземат парите и да те оставят като куче на средата на пътя Crossing Arms

 Много пъти в темите коментирани за такисметровите шофьори е казвано, че има и коректни.Радвам се, че често попадам на такива, ползвайки услугите на само една таксиметрова компания!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ми да де Биляна, Буболина това казва - нещастници има навсякъде  Rolling Eyes ти само и повтаряш думите.

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 10:33 от ДЕянаЗ

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Simple SmileТц, долових сакракзма й, явно ти не си го разбрала.

# 26
  • Мнения: 7 111
До "Самуил" и разните там улички в центъра се стига много смахнато по принцип. Еднопосочно движение и задръствания. За късите разстояния - хей крачета, хей ги две.
А за предаването или добро или нищо. Всъщност още ли мъчат хората тези недоразумения от екипа на Къцьо? Crazy

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Такситата на гарата и летището са "по-специални".
наистина е нагло - на летището имат право на стоянка само ОК, а те отказват половината маршрути в Сф, или се опитват да определят цената свободно. 7-8 лв не са достатъчни да си загасят цигарата даже.

Винаги хващам такси от летището до Младост 1 Laughing, което е на 1 крачка оттам. Досега никой не ми е отказал да ме закара, или да ми завиши сметката Naughty (която е около 3-4 лв). А и ми прави впечатление, че напоследък повечето таксита са с ДжиПиЕс.

# 28
  • Мнения: 22 908
Повече никога няма да се возя на такси.Имах ужасно неприятна случка с един пенсионер-невротик.Просто нямам думи каква измет са болшимството шофьори.Има изключения,но са много малко ,за съжаление.

# 29
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Какво да ви разправям. 12 години живях в София. Това лято се преместихме. Имах обаче ангажимент и ми се наложи в края на миналия месец да пътувам два пъти до Сф. Едното пътуване обаче приключи с повреда на стрелката на Централна гара и влакът просто си остана на гара Искър (това е в Дружба) След като постоях във влака има няма 40 минути просто слязох. Беше 23:30 ужасно студено и с невероятна мъгла. До гарата пълна пустош, косата да ти се изправи. Виквам си такси за мен и за едно девойки, дето родителите им ги чакаха на Централна гара. Скачам в първото дошло такси и поемам към Хаджи Димитър. Как пък ми се падна най-големия мангал, дето още с качването взе да ми обяснява, че карал на двойни тарифи и че нямало да си вади очите в тази мъгла. На всяко кръстовище ми задаваше подвеждащи въпроси, за да разбере колко съм в час за маршрута. Искаше да ме прекара през Васил Левски и Герена. Абе лудница. Накрая крещях в истерия и го накарах да си отвори картата. Проблемът беше, че аз много трудно се ориентирах в мъглата, а въпросния квартал почти не го познавам. Като слязох му дадох 2 лева по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт