подарък за много скъп мъж...

  • 19 935
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Рамки със снимки, ключодържатели, чаши и прочие неща със снимки можеш да му подариш, само ако си сигурна, че ще му хареса.
Аз лично такива подаръци не харесвам и би ми станало досадно, ако някой ми подари Blush много лигави ми се струват Crazy
Можеш да му вземеш някакъв стилен ключодържател /това е нещо, което ще ползва ежедневно и ще му напомня за теб, не е нужно да е със снимка, за да се сеща Wink/, хубав портфейл, запалка /ако пуши/, има много интересни аксесоари за бюро- за офис и за дома, дартс за офиса /ако харесва/, неща, които пак ще са му пред очите.
А отделно, ако държиш на романтиката, мисля, че повече ще се зарадва, ако го изненадаш с романтична обстановка, секси бельо и предизвикателна усмивка. Със сигурност дълго време ще тае хубави спомени за прекараната вечер Grinning

# 16
  • Мнения: 246
Запис - и аз имам проблем в това отношение ....  ooooh! Обикновено залагам на нещата, описани от славче авче, и тъй като засега нищо друго не ме грабва, май ще продължа традицията.

# 17
  • Мнения: 43
Значи казваш,че е мъж с възможности.Което пък значи,че има пари!Щом има пари,значи е богат!
А богатите мъже,обичат евтини подаръци!От мен да го знаеш! bowuu
На мъж с възможности не се купува скъп подарък.Изглежда комплексарско!Няма да се впечатли! Naughty
Съвет няма да ти дам,защото няма да ме послушаш...сама ще се сетиш кое е нещото което трябва да му подариш!
И пак казвам....евтин душко...евтин ама от съце! Wink

Абсолютно съгласна.

Подкрепям и аз мнението Peace

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не е задължително да бъде скъп,но е задължително да бъде от сърце. Laughing

# 19
  • Мнения: 3 830
Идеята да му подариш звезда е много хубава, но аз бих направила такъв подарък, ако сме малко по-близки, т.е. ми е предложил годеж или сме оженени вече... Обаче определено е страхотна идея, особено ако е романтичен Peace Peace

Бих му подарила красива писалка в случая Peace

# 20
  • Мнения: 121
Нещо малко но от сърце:) Може кученце Simple Smile

# 21
  • Мнения: 878
ако е богат и умен му напиши стихотворение ,напиши го с мастило на красива и състарена хартия...ако не можеш   тогава :
зависи много и от твоите финанси ,но би предпочел :
1.хубава писалка,но не с перо а ролер ( подчертавам марките на писалките - Монтблан,Дюпонт,Карандаш'е),черути не е маркова писалка !Не и за мъж с пари
2.Верту - телефон ,изключително представителен и желан от хората с пари
3.Часовник - но това е свързано с много пари както и при всички останали по-горе написани неща.
4.Почивка в екзотична държава или примерно уикенд в красива европейска столица или град - тук разбирай много хубав хотел+изискана храна и романтика.
5.Уикенд в най-добрият СПА хотел в Бг ,пак романтика и т..
6.Хумидор с пури- най-евтиният вариант от всичко до момента,но също много добро предложение - внимаввай обаче с избора .Трябва да е много качествен (отвътре с кедрово дърво) да е сравнително голям -поне за 25 големи пури (желателно е да е кожен отвън или от тъмно дърво ) ,като можеш да го дадеш на бижутер отвътре да изгравира или прегори с надпис дървото с нещо от теб

ей това са някой от желаните от богатите мъже неща.Ако не сте се семейство и не са ви общи финансите избери последното,ще му направиш впечетление определено.
Ако искаш пиши ми на лични за повече информация относно цени и марки,както и откъде можеш да намериш тез чудни нещица  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
Мъжете без пари ценят скъпите подаръци.
Мъжете с пари - не. Те оценяват хрумването и скритото/не явно/ послание.
Опаковката при всички случаи трябва да е изискана, може дори да надвишава цената на подаръка.Като при минералната вода "Блинг"/има я вече и на пазара в България/ - водата е ценна сама по себе си, защото е изключително чиста и с много добри качества, но цената от 150лв. е заради шишето, което е от специално стъкло и е инкрустирано с камъни "Сваровски".

Каквото и да купиш, щом сте в началото на вашата връзка и сте много влюбени, все ще му хареса.
Не се изхвърляй обаче!При всички положения, щом е човек с положение, вече е получавал целия асортимент от подаръци като часовници и всякакви други маркови аксесоари.
И това с образа ти на каквито и да било носители на мен не ми изглежда подходящо.

Нещо обикновено, евтино и добре опаковано.С някакво послание, което е различимо само за него.И да има закачка, на която да се радва.

# 23
  • Мнения: 1 655
Ако мъжа е фен на СПА процедурите бих ти предложила подаръка да е комплект от процедури които избереш в хубав СПА център.
Но пак зависи от мъжа ти знаеш най добре какво харесва.

# 24
  • Мнения: 7 186
И все пак подаръка трябва да е според възможностите ти. Не е нужно да се изхвърляш с нещо прекалено скъпо за твоя стандарт, само за да го впечатлиш. Това, че той е богат, не означава, че очаква да получава само маркови подаръци, от висш клас. Освен ако не е някой комплексар.
Щом е богат и солиден мъж, значи може сам да си купи дадена скъпа вещ, едва ли ще чака гаджето си да му го подари Simple Smile
Повече ще се впечатлиш ако му подариш нещо, дори и по- дребно, но опаковано и поднесено с усмивка и желание Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 175
Аз бих препоръчала визитки. Много стилни, направени професионално и с вкус. Ще добавиш и един дискретен, но изискан визитник и готово. Дори не е нужно да са повече от 50. Така ще се получи нещо като лимитирана серия само за най-отбрани хора и всеки път, когато дава визитка ще се досеща за теб, да не говорим, че ако визитката привлече вниманието, ще се издигнеш още повече в очите му.  Flutter

# 26
  • София
  • Мнения: 1 176
Хубави идеи има.
Аз предлагам нещо такова: в малки изискани кутийки - магнитен шах, дама.  Grinning
Сещам се и за онези топки /които са две, еднакво големи в кутия/, за успокояване на нерви са мисля  Whistling

# 27
  • Мнения: 183
Влюбена съм лудо...и той в мен...мъж е с положение,може да си купи каквото си поиска...но...аз искам да му подаря нещо,което като го вижда да си казва:от нея е  и да се усмихва щастлив! Помогнете ми!
хубава химикалка или запалка ако е пушач ,която може да гравираш с хубав текст,така винаги когато подписва или си пали цигара ще се сеща за теб
другото е екскурзия на място където не е бил,но ще му хареса<няма значение дали в България или в чужбина> Party

# 28
  • София
  • Мнения: 1 320
Според мен тези неща със рамката и ваша снимка, чашата отново с твоя снимка и т.н. е малко... натрапчиво и наистина малко лигаво, ако сте семейни по бива! Аз бих ти препоръчала скъпи пури, запалка, пепелник това ако пуши. Ако ходи с костюми скъпи ракавели или колан. Идеята с ключодържатела също е добра, но да не е с твоя снимка. Моя мъв се кефи на тези неща поне. Той харесва и спортни чанти, с повечко джибове за да си прибира всичките ключове и телефони. Харесва и шапки. Парфюми също, както и скъпа козметика за бръснене.  Peace И в крайна сметка не е нужно да се изхвърляш, според парите с които разполагаш му купи нещо, той със сигирност ще го оцени каквото и да е!

jujolinka, нищо лично, ама това си е направо страшно изхвърляне, а и ако има достатъчно пари няма да чака някой да му ги подари всичките тези неща, а сам ще си ги купи.  Peace

# 29
Подкрепям това, че не е добра идрея да умуваш какъв скъп подарък да му направиш. Няма да го вшечатлиш така. А разните чаши, снимки, ключопдържатели на мен не са ми в стила. Освен това са притискащи. Демек - "Скъпи, ние сме заедно - ето - увековечила съм го, к'во ще кажеш, а?"
По-добре се замисли какво би затоплило сърцето му. Нещо символично, но завладяващо. Стихотворението е много добра идея. Стига да имаш такъв талант... Иначе има и други идеи: Ако е вярващ, може да му подариш осветена ръчно рисувана икона (ако можеш даже ти му я нарисувай) - да го пази, може и кръстче. Ако не е вярващ, може пък някой медальон за късмет, примерно златна подковка или нещо такова. Ако живее в стрес и напрежение, може да му подариш карта за спа процедури или масажи, например с шоколад (вече са те посъветвали за това). Или пък някоя готина възглавница - да те сънува  Wink Ако ти е по джоба, може и масажиращ стол да му подариш... Може и нещо за хобито му - примерно ако е рибар, можеш да му подариш въдица, макара, сонар... Тук идеята е не скъпо, а късметлийско, защото ще е от теб. Абе не знам - хубаво си помисли какво би го трогнало, защото мъжете с пари наистина нямат нужда от скъпи маркови подаръци. Те сами си ги правят. Друго е , ако мъжът няма пари и ти му подариш нещо скъпо, марково като часовник, дреха...

Общи условия

Активация на акаунт