подарък за много скъп мъж...

  • 19 927
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 878
а,какво лично,тя питаше за подарък за "богат" мъж,това са играчките на богатите мъже,но между много скъпите съм и писала и два-три не толкова ,а много ефектни.Аз с моята романтична душа бих предпочела стихотворението да съчиня и подаря,но не всеки умее  Mr. Green
Хумидора с пури,също е добър подарък,защото дори и да не пуши ще си го сложи в офиса,когато има срещи да предлага на партньорите си.Така ще се сеща,че любимата жена мисли и за просперитета му ...хих

# 31
  • Мнения: 878
....романтична вечеря,стихотворение,а след това един прекрасен стрийптиз (изискан!!! )  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 2 840
A всъщност авторката спомена ли някъде какво е семейното положение на любимия й?!
Щото ако е женен, всякакви снимки, ликове, екскурзии, спонтанен стриптийз и т.п. малко лекичко са неподходящи.
Не че са и особено брилянтни като хрумване, де.

Важно е да се знае все пак дали човекът е женен за друга, защото тогава се мисли в друга посока Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 936
A всъщност авторката спомена ли някъде какво е семейното положение на любимия й?!
Щото ако е женен, всякакви снимки, ликове, екскурзии, спонтанен стриптийз и т.п. малко лекичко са неподходящи.
Не че са и особено брилянтни като хрумване, де.

Важно е да се знае все пак дали човекът е женен за друга, защото тогава се мисли в друга посока Mr. Green

 Peace мислих и аз да го напиша,но като знам какви реакции се получават понякога....
предложенията на jujolinka,са подходящи,но не се знае дали авторката на темата има възможност за тях....

# 34
  • Мнения: 7 186
....романтична вечеря... прекрасен стрийптиз (изискан!!! )  Mr. Green

Да си дойдем на думата Hug Party
Мани ги ти тея телефони за 10 бона Mr. Green

# 35
  • Мнения: X
Не знаех, че и жените подаряват такива телефони   Laughing  Joy За тия пари май коли ще подарявате  hahaha

# 36
  • Мнения: 2 936
Не знаех, че и жените подаряват такива телефони   Laughing  Joy За тия пари май коли ще подарявате  hahaha

кое е толкова смешно...... Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: X
Еми доста е странно, да се даде предложение за подарък за сума от 10 хил. лв. по същата логика следващия път, като се иска предложение за подарък, ще се даде идея за околосветско пътешествие или къща.   Peace Laughing На мен ми стана смешно, сори ако съм обидила някой, но не мисля, че това е нещо което могат да си позволят много хора.

# 38
  • Мнения: 3 459
Освен телефон за 10 бона може и една скромна количка за 200-300 бона  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: X
Освен телефон за 10 бона може и една скромна количка за 200-300 бона  Joy Joy Joy

Нали  Joy

# 40
  • Мнения: 3 459
Освен телефон за 10 бона може и една скромна количка за 200-300 бона  Joy Joy Joy

Нали  Joy
Мдам  Peace
Така хем изискан подарък, хем от сърце  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 878
колкото и да ви е чудно и странно има такива подаръци,наистина не виждам нищо смешно в това,да, и кола за 200-300 хиляди може ,че и в евро,ако може да си го позволи човека .Ние не обсъждаме тук цените,а даваме предложения.
автора да си решава   bouquet

# 42
  • Мнения: 17 407
Като правите  скъпи подаръци, с ваши лични пари ли ги купувате, или му правите подарък с пари от неговия джоб.

 tooth
Сготви му вечеря. Може и без стриптийз.

# 43
  • Мнения: 7 186

Да, и го посрещни на вратата Flutter Много ще се зарадва Grinning

# 44
  • Мнения: 1 194
За девойките, които питаха за магическа чаша:
аз бях поръчвала от чужбина и не бях сигурна, че я има в БГ, но при нас всичко си има. Grinning Потърсих просто в интернет за "магическа чаша" и ми излезнаха доста фирми, които ги правят. Една от тях например е Авеста. http://avesta-bg.hit.bg/
Аз тогава я бях поръчала през интернет и нямаше проблем. Изненадата е голяма, защото човек си мисли че е обикновена черна чаша, докато не налее нещо в нея. Но при мене беше подарък за сватба, защото тогава нямах големи възможности. Simple Smile

А към щастливката с влюбения богат мъж:  Wink
Според мен все пак идеята с уикенд в някой друг град (Париж, Лондон, ...) е доста по-добра. Аз все още чакам мъжа, който да ми направи такъв подарък, а около мене двойките масово пътуват. Simple Smile  А и вече има евтини полети до чужбина. Най-малкото Wizzair пътуват за 40? до Германия.
Другото приятно е масаж или спа процедура. Аз поради липса на мъж ще подаря такова на мама и сам сигурна, че ще и хареса. Имаше май на гифт.бг идеи за масажи за двама.

Но най-важното е подаръкът да има някаква закачка, която си е между вас двамата.

Общи условия

Активация на акаунт