Къркате ли?

  • 7 024
  • 179
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 891
Добро прасе съм. Пия всичко, но най вече мастика и червено вино  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 5 622
Пийвам си. От всичко, подобаващо  Sunglasses

# 77
  • Мнения: 163
През лятото наблягам на бирата, а сега съм на червено вино.

# 78
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
тежко червено вино, много по-рядко бяло, домашна ракия, бира и понякога мноооооого рядко разни други глупости като водка,уиски,джин .....

# 79
  • Мнения: 790
Не се разпознавам точно в термина от заглавието, но да се включа. Употребявам по малко алкохол съобразно  храната. Зависи от менюто, от заведението, пък и от компанията също.  С някои хора пия коктейли, с други домашна ракия, множество видове червено вино, понякога розе, тъмно или червено пиво също. Пиенето не е само по себе си - винаги е в комбинация с някакво меню.

# 80
  • Мнения: 14
"Къркам" всичко, с изключение на вода от пералнята, но любими са ми Jeam Beam  и Jack Daniels /не съм сигурна за правилното изписване на имената/.

# 81
  • Мнения: 2 401
Не се разпознавам точно в термина от заглавието, но да се включа. Употребявам по малко алкохол съобразно  храната. Зависи от менюто, от заведението, пък и от компанията също.  С някои хора пия коктейли, с други домашна ракия, множество видове червено вино, понякога розе, тъмно или червено пиво също. Пиенето не е само по себе си - винаги е в комбинация с някакво меню.

Никога ли не се срещаш с  хора просто, за да се нафиркаш?  gydi

# 82
  • Мнения: 790

Никога ли не се срещаш с  хора просто, за да се нафиркаш?  gydi

Не.  Случвало се е преди, с студентските ми години. Но и тогава първоначалната идея за събирането е имала уж благовиден характер, просто после нещата са тръгвали в различна посока  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 2 967
... и вино Simple Smile

# 84
  • Мнения: 405
Jim, Jack and Johny - любимите ми мъже.
Иначе сега кърмя и си пийвам само мерло.  Sunglasses

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 18:19 от Nigella

# 85
  • София
  • Мнения: 15 471
Не знам дали някой ще ми повярва, но почти през целия си живот не съм пила алкохол. Само когато бях на 14 години се напих с две чашки ликьор от праскова и на 29 с бутилка бяло вино с чиру/ози  newsm78. И спомените за тези напивания още ме държат и ужасяват. Иначе Кока-кола пия промишлени количества.

# 86
  • Мнения: 2
Водка всякаква

# 87
ехо  и аз  сам  фенка  на   водката,но  не  много често  си пийвам

# 88
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Женски" коктейли. С нещо сладичко, много сламки и плодчета - точно като на картинка от комикс.  Blush

# 89
Аз преди да забременея лятото обичах биричка или джин смесен със сок от грейпфрут, а зимата любимото червено винце, сега обаче нищо не обичам дразни ме миризмата на всякакъв алкохол, е то и с цигарките беше така но като спрях да кърмя вече не ме дразнеха и си ги пропуших все едно никога не съм ги спирала Joy

Общи условия

Активация на акаунт