Мами в БЕЛГИЯ - 3

  • 27 552
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ей сега и аз ще се скарам с мъжа си, ако продъмжавам да се мота непрекъснато и да го чакам  Twisted Evil   Laughing

Раждането

Валенс, радвам се, че всичко е наред, но да знаеш, доста трудно те чета  Crazy

Около нас лудницата става все по-голяма и по-голяма, направо ще грохнем и ще се приберем едни изтормозени в Бг, където ще е още по-голяма лудница, разбира се  Joy

Искам да сваля няколко килограма преди да тръгнем  Sad Не ми стават дънките, не се харесвам, срамота  Embarassed

Вие добре ли сте по този въпрос?  Blush

# 16
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Това с отслабването е много гадно, защото имам чувството, че когато не са те виждали хората отдавна те гледат под лупа и половин килце да си сложил ти го казват  Sad И аз сега съм решила малко да се поогранича преди да се приберем, макар, че откакто съм тук съм с 3 кг по-лека, но това не означава, че съм слаба  Wink

Диването днес е на градина! Стискайте палци да удържи на вирусната атака и да не се тръшне пак, че пак няма да знам какво да правя Sad Утре имаме час при доктора по мое настояване да го прегледа, въпреки че вече е добре, но още кашля от време на време. Вече взе да връща цвета, то добре че е малко пухкав, че не мога да си представя ако беше слаб как щеше да изглежда след това драстично отслабване...

ПС Ама добре сме се активирали Simple Smile скоро 4-та тема ще отваряме  Laughing

# 17
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Ей тези разговори за раждането ме вьрнаха пак 2 години назад. И аз бях планирано секцио (Софето се беше заклещила по диагонала Laughing). Рано сутринта с багажа и с Изидро под рька се закарах сама до болницата Grinning После почти умрях от шубе с тази операция, но Изидро беше до мен и геройски дьржа рьката ми през цялото време. После като се роди София хукна след докторите и ме заряза да ме шият, но му беше простено де Laughing

Айде на Марти успешна седмица, и да е здрав вече. Аз тези дни само се моля София да не се разболява че в работата имам deadline на проекта, а Изидро е в Холандия на обучение и сьм почти на рьба на нервна криза Rolling Eyes

# 18
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
И аз непрекъснато съм на тръни с тези крайни срокове...то направо е срамота да се моля детето ми да не се разболява, защото имам краен срок  Shocked ама пуста работа - такава е, харесвам си я...

# 19
  • Мнения: 90
bonbonka6радвам се 4е и при тебе вси4ко е минало добре  Hug,абе голям калпазанин си отгледала ти 4 и 100 браво браво  Grinning
на мен ваната не ми помогна аз даже при контракциите излязох от нея то не може6е да се седи на едно място ,все едно при забобол да пие6 4аи  Laughing
Just a Girl страхотна си без малко да роди6 у вас а ? Laughing
Блонди не мога да пи6а по 4етливо ,но не ме 4ети за да не се турмози6 Crazy

# 20
  • Мнения: 27 524
Блонди не мога да пи6а по 4етливо ,но не ме 4ети за да не се турмози6 Crazy

А, можеш, можеш, ние как можем  Wink
Ще те чета, какво да правя, нали сме си една шепа хора тук  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 109
Аз с килата съм доста нагоре и трябва да заслабвам, 4е съм 4ела, 4е ако до 3 месеца след раждането не се отървеш от килограмите, организма свиква с новото тегло и после много трудно се отслабва. А по Коледа обикновенно се прекалява с яденето.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 123
mama.be ,честит рожден ден - да си жива и здрава,много обичана и щастлива ,а през Февруари-горда мама на здраво бебче.

           

 Аз вчера ходих на лекар-българин,но завършил и работи тук в Белгия.Говори си много добре български и сега ми е спокойно,че поне ще се разбираме.Бебо беше много добре,но кръвното ми - 150/100 . Shocked

# 23
  • Мнения: 27 524
мама бе, честит рожден ден и от мен, всичко най най хубаво   bouquet

angels_zg, страхотна новина за българина, шанс, късмет, браво, сега ще си спокойна и всичко ще е наред  Hug
Това с кръвното е кофти, внимавай и го следи, да не стане прееклампсия  Confused Не яж солено, кафе, газирано, люто, знаеш там какво може и какво не, че е рисковано.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
ами аз си пия лекарства за него,ма явно трябва пак да увелича дозата.Сега ми изписаха френският варянт на лекарството ми,а до сега пиех унгарското - ще видим дали ще има разлика.

# 25
  • Мнения: 2 109
angels_zg, браво, 4е си намерила български доктор. Спокойна бременност ти пожелавам! С предишната ми бременност в БГ, аз имах отоци по краката от шести месец, а тук до последно не се подух. Прави впе4атление 4е тук храната е много по-безсолна - дори кашкавалът сладни.
Аз в Брюксел ходя при една зъболекарка българка и съм много доволна за сега. Много е внимателна и има много добра техника.

# 26
  • Мнения: 27 524
Е, Бонбонка, това е супер, ако ни се наложи и опрем до нея, ще те помоля за координати. Моят зъбар в София ми каза за негов състудент, македонец, но завършил в България, който бил добър и също е в Брюксел, ама така и не му издири координатите.  Confused

# 27
  • Мнения: 90
angels_zgРадвам се ,4е си открила бг доктор ,в болницата ли е или в 4астен кабинет?Тои ли 6те те изражда и каде ?

# 28
  • Мнения: 2 109
Блонди, веднага ще дам координати на зъболекарката, ако на някой му потрябва. Много е добра, ама цените й са си белгииски. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 27 524
Е, то е нормално да са белгийски, разбира се  Grinning Засега не ми трябват, дано не се наложи, де, ама знае ли човек, така че ми ги прати на ЛС или тук, без значение. Мерси  Hug . То нали една част се поема и от здравното или не?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт