ВРАЦА - 6

  • 12 816
  • 285
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 425
Честито и да ти е здрава и усмихната. То и аз вчера трябваше да почерпим, че малткото Валенце стана на 6 месеца.   party023 Айде днес ще е.

# 121
  • Мнения: 98
Честит рожден ден на Ани, Слаи! Да е все така чаровна, послушна и умничка  Hug

Честито бебче и на Соня!

Бейби, честита половингодишнина на мъничето!  Hug

# 122
  • Мнения: 2
Мами мерси много!
Сонче честито бебче  дати е живо и здраво. И да си много силна че тези момченца се гледат много трудно!
Бейби честито и на вас!

# 123
  • Мнения: 301
Честито и от мен на рожденниците да са ви живи и здрави baloni
Ей много е красиво навън децата си умират от кеф че ходим на градина с шейната.Събота и неделя ще ходим на скииииии

# 124
  • Мнения: 2 425
Мерси на всички. Догодина и ние с моята принцеса ще превземаме преспите, е ако има сняг. Joy

# 125
  • Мнения: 728
Да се включа и аз в честитките на малките пълaвници  bouquet, да са ви мили, красиви, здрави и много жизнерадостни.

# 126
# 127
  • Мнения: 2 425
Голям сладур е малкия. Как се казва?

# 128
  • Мнения: 1 462
Соня много е сладък и колко много коса има  Hug
И моят шошко беше с прическа. Сега си спомням какъв беше мъничък  Heart Eyes Blush

# 129
  • Мнения: 98
Соня, много сладък е бебчо и колко е мъничъъъък Heart Eyes Сега като го гледам Сашун не мога да повярвам, че и той е бил такъв фърфалак само преди 6 месеца  Joy

# 130
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
.Събота и неделя ще ходим на скииииии

къдееееееееее?

# 131
  • Мнения: 301
Добро утро брррррррррр много студено .Шани ще ходим на Пършевица ако е проходимо .Днес едни приятели ще ходят и ще дадат инфо картата за влека на ден е 17 лв.Тази година още не сме ходили на ски заради децата бяхме на шейни Simple Smile беше весело

# 132
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ааа, Зузи, браво на вас.  Hug
Ние на 24.12 бяхме на Пършевица и да ти кажа, се чудех дали ще можем да се качим? Но успяхме, де. Добре е да имате вериги.
Снегорините добре чистят, заради мандрата все пак. Но си е снежен пътя, а отдолу по 24-ти беше лед.

Но беше разкошно. Невероятно. Прекрасно. Искам пак, искам още искам за по-дълго...

# 133
  • Мнения: 301
Ох,дано си искараме суперско и ние .А навън слънцето грее,а студът направо щипе

# 134
  • Мнения: 728
Кристиян, беше предвиден за коледа ама дойде по рано..
Какво ще кажете какво хубаво слънчицето е изпекло Flutter..така ми се излиза но в близките 30-тина дена май ще си седим вкъщи Sad.

Общи условия

Активация на акаунт