ВРАЦА - 6

  • 12 820
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 425
Да, да  Whistling Продължавайте с изкушенията. Довечера ще ям пастичка ако ще да се чуе Joy

# 226
  • Мнения: 301
Извинявам се неисках да искушавам някой само споделях Embarassed

# 227
  • Мнения: 68
Има ли други бъдещи мами като мен?

Да има Simple Smile

# 228
  • Мнения: 2 425
Извинявам се неисках да искушавам някой само споделях Embarassed
След дъжд качулка  hahaha

# 229
  • Мнения: 728
 ooooh!Ооо.. мъжа ми ще ме убие, потекоха ми лигите по новта му клавиатура..ама сега ще му се обадя да купи продуктите и ще си направя довечера тортичката с рулцата Mr. Green

# 230
  • Мнения: 2 425
Ето на кой на гости ще идем да ядем тортичка  tooth

# 231
  • Мнения: 556
Ох и на мен така ми се дояде,ама съм сигурна че ако я има в нас няма да я погледна newsm78

# 232
  • Мнения: 530
Момичета, дайте някакви координати на някой добър специалист по сърдечни заболявания. Знам ли и аз какво точно търся. На мъжо от известно време му става зле на сърцето, започва една аритмия та чак въздух не може да си поеме. И на частно да е още по- добре, той и без това не е плащал осигуровки. Да хвана да го замъкна, че да не стане по- зле работата. А пък и сега има кой да гледа малката, че и баби трудно ги хващаш за гледачки.

# 233
  • Мнения: 2 425
Добро утро  Crazy къде са пастичките  hahaha
Сияние аз не мога да ти помогна  Sad
Още един лош ден. Снощи гледах страхотен филм  Peace Днес ще си гладя и други такива. Ще чакам затопляне, че ми се излиза, от както видях тревата от вън. Налегнаха ме едни такива пролетни мисли  Laughing

# 234
  • Мнения: 728
Слънцето ни напече 3 0C.. айде на разходка

# 235
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета, дайте някакви координати на някой добър специалист по сърдечни заболявания.

д-р Нора Цветкова
Има частен каб. в блока, който е с/у Кауфланд (едно време в него на 1-вия етаж имаше мебелен магазин).
Ако не си ме разбрала, ето друго обяснение...
Спускаш се по Петропавловска (към Руски) и завиваш на ляво в последното възможно отклонение. От дясно се явява споменатия от мен блок и си има табелка с името на д-рката. Успех  Peace

_baby, сподели кой филм си гледала.... не ни мъчи, плз  Laughing

# 236
  • Мнения: 2 425
Perfect Stranger с Брус Уилис. Другия е Мистър Брукс с Кевин Костнър. Много добри филми. Довечера ако се е свалило и Another Perfect Stranger и него ще гледам.
Днес ходих до пощата да си взема един подарък койта спечелих от един сайт. Много сладка плюшена играчка. Ето тук може да я видите.

# 237
  • Мнения: 2
Браво _baby честито!Ние днес цял ден почти сме навън и на Калоян доста добре му се отразява!Дано и утре да е така може и до града да стигна тъкмо ще вземем и кака Ани от училище.Ама знае ли го някой това време какво ще да е намислило  newsm78.Ех ZuzyM много готина тортичка, ама и да имам кой да ми я направи,че мене много ме мързи  EmbarassedАма ще видим ако ми дойде вдъхновение тази дни може и да спрепна една.

# 238
  • Мнения: 41
Здравейте момичета, От скоро научих за този сайт понеже научих хубавата новина че съм бремена около 3-4 месец не знам още в кой. И се разрових из сайта. Понеже не съм от този град ще се радвам да има с кого да си попиша и да ме упъти примерно за добри магазинчета. Че вече от няколко месеца се пренесох да живея тук и сега все още опознавам града.

# 239
  • Мнения: 582
Афродитка, привет и добре дошла  Hug
И аз преди 1 година бях на същото дередже като теб  Rolling Eyes Но, повярвай ми, не е труден града за опознаване  Wink
Аз най-много харесвам магазинчетата Мечо пух-има срещу болницата и на Петропавловска.
Лека бременност и пиши   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт