Гласувайте за "Банда на годината "

  • 8 469
  • 181
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 984
Два гласа дадох - за Бавиейросите и за Споделететата

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Може да са ги номинирали, но според мен - лично мнение - не би трябвало да участват. Нелепо е сериозните неща да се поставят на един кантар със спамо-чата, примерно.

# 17
  • Мнения: 7 474
Може да са ги номинирали, но според мен - лично мнение - не би трябвало да участват. Нелепо е сериозните неща да се поставят на един кантар със спамо-чата, примерно.

Ще ги махна, ама после да няма мрънкащи Rolling Eyes

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
А, не знам аз Simple Smile Изказвам личното си мнение. Ако искаш, чакай да видим какво мислят другите Simple Smile
Би могло да се сложи като допълнителна категория - гласуване между тях - но някак не ми стои, ще е като вот за популярност, а всички правят различни важни неща.

# 19
  • Мнения: 25 647
Може да са ги номинирали, но според мен - лично мнение - не би трябвало да участват. Нелепо е сериозните неща да се поставят на един кантар със спамо-чата, примерно.

И на мен така ми се струва. Едно е да си чешем езиците, друго е да се върши сериозна и отговорна работа.  Thinking
Класациите са на Клюкарника, нека да имат по-шеговит характер.

# 20
  • Мнения: 7 474

 Grinning И аз не знам, на самото номиниране никой нищо не каза  Rolling Eyes
Ще изчакам още малко тогава  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 405
гласоподадох Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 070
Ами сложете сериозните в отделна тема "Принос на годината" или нещо такова, пък тук да си грасуваме за клюкарските.
Гласувах за Споделете

# 23
  • Мнения: 7 474
Ами сложете сериозните в отделна тема "Принос на годината" или нещо такова, пък тук да си грасуваме за клюкарските.


Те ще участват в последната номинация за цялостен принос

# 24
  • Мнения: 3 405
Тогава, ако повечето нямат нищо против ДБМ, СНБМ и ГИНД, да не участват в тази анкета. Ще гласуваме за тях в номинацията за цялостен принос. Какво мислите?

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Тогава, ако повечето нямат нищо против ДБМ, СНБМ и ГИНД, да не участват в тази анкета. Ще гласуваме за тях в номинацията за цялостен принос. Какво мислите?
Аз мисля, да. Макар че не мисля, че някой има повече цялостен принос от друг, предвид това, че са в различни категории Grinning

# 26
  • Мнения: 7 114
Промених си гласуването

Аз си мисля, че не може са всякакъв вид бандитстване да има отделна номинация. Разграничението трябваше да стане още при номинирането. Примерно ако ГИНД не са получили подкрепа в цялостния принос?

# 27
  • Мнения: 7 474
Махнах ги

# 28
# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Фотошопките

Общи условия

Активация на акаунт