За шопинГ точката...

  • 3 683
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Сама ми е най-добре, така си почивам и не губя ценно време  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 447
Как с мъжа си, бе???  Crazy Онова чудо пазарува точно за пет минути и на шестата почва да мрънка. Crossing Arms
Аз съм като мъжа на каката. Свършвам за пет минути, независимо с кого.

# 17
  • Мнения: 212
Най си ни е добре тримката..... Heart Eyes
Хмммм така както го описваш че си ви е най-добре тримцата доста подозрително изглежда. Особено като става въпрос и за G точката  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 397
 Щом е за пазар- обичам, и сама, и с някой друг, стига да не мрънка много. Мъжът ми явно се различава от средностатистическия, защото също обича. Ако не му се чака на щанда за чорапогащи, отива да си зяпа части за колата или нещо друго. Веднъж ходихме с него и сестра ми до ХИТ и тя беше скептично настроена относно пазаруване с мъж. Но като отвисяхме там 2 часа, накрая тя беше мрънкащата да си ходим. Laughing

# 19
  • Мнения: 750
Най си ни е добре тримката..... Heart Eyes
Хмммм така както го описваш че си ви е най-добре тримцата доста подозрително изглежда. Особено като става въпрос и за G точката  Simple Smile
Joy JoyКойто за каквото си мисли! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 812
сама,ми е най-добре Crazy

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Как с мъжа си, бе???  Crazy Онова чудо пазарува точно за пет минути и на шестата почва да мрънка. Crossing Arms
Аз съм като мъжа на каката. Свършвам за пет минути, независимо с кого.

Е как 5 минути, а предиграта: "Мило, дали да не се поразходим за едно кафенце? Пък кой знае, може нещо интересно да погледнем по магазините... Само така, нищо, ама нищичко няма да купуваме..." Mr. Green

# 22
  • Мнения: 765
Сама ми е най-добре. Всъщност най-добре е аз да обикалям в МОЛ-а, а той да пие нещичко в бара на МОЛ-а, за да ми е близо, в случай че ми потрябва.

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
И връзва ли се на този номер с разходката за кафенце?

# 24
  • Мнения: 1 919
С мъжа ми- хич не се изморява от обикаляне.  
А пък и не ми трябват пари от него и това го прави много спокоен.

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не се връзва, обаче аз не спирам да опитвам Twisted Evil

Другият номер е, че децата имат нужда от еди какво си... Покрай тях намазва и майка им. Иначе не би тръгнал с мен.

# 26
  • Мнения: 281
Моята лична драма е, че досега не съм практикувала истински шопинг. Нито в Мол, нито по Витошка.
Чувствам се половин жена.
А и не мога да го споделя анонимно.
 Cry

# 27
  • Мнения: 3 447
Моята лична драма е, че досега не съм практикувала истински шопинг. Нито в Мол, нито по Витошка.
Чувствам се половин жена.
А и не мога да го споделя анонимно.
 Cry

Миличка, не се притеснявай, когато намериш подходящия партньор, и това ще се случи  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 38 515
Сама или с приятелка за да ми показва нови шопинГ точки. Wink
А иначе мойте любими шопинГ точки не са по МОЛовете.
Кредитната карта си е моята, но гледам първо да ползвам дебитната.
С мъжа ми само в супермаркета шопинГуваме, ама и там трудно го изтрайвам.

# 29
  • Мнения: 2 161
С мъжа ми пазаруваме заедно само за здравей и сбогом.Много се нервира,незнам защо и предпочитам да не споделя тези така приятни за мен моменти.Е,в Метро и Пикадили обичам да сме заедно.Не с всяка приятелка пазарувам,но имам любима и незаменима за консултации.

Общи условия

Активация на акаунт