Ноемврийчета 2005 №7

  • 18 793
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Били, честит рожден ден!

# 256
  • Измир
  • Мнения: 662
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БИЛИ!

Много здраве, радост И послушнИ дечИца!  bouquet

# 257
  • Ruse
  • Мнения: 390
весела коледа на вси4ки и весело посре6тане на новата одина
пожелавам на вси4ки мноо много здраве и успехи
а аз влизам само да по4ерпя виртоално за това 4е днес ставам на 27  party023

# 258
  • Мнения: 2 587
Честит рожден ден на Били и Реничка!  bouquet Много здраве ,щастие и успехи!

# 259
  • Мнения: 1 288
честит рожден ден, били! желая ти здраве, любов и да си все така лъчезарна и усмихната личност!     bouquet
реничка, честит рожден ден! пожелавам ти здраве и късмет!   bouquet
интересен ден сте избрали да се родите  Mr. Green
отивам да стягам куфарите. пътуваме за боровец без детето. ще празнуваме изцяло в мъжка и почти изцяло чуждоезична среда. дано не ми е скучно. ще съм в ролята на снежанка и седемте джуджета  Crazy

# 260
  • Мнения: 752
Честит рожден ден на Били и Реничка! Много здраве, усмивки и късмет!
 На всички весело посрещане на Новата година!

# 261
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Охооооооо, Били, Реничка, Честит Рожден Ден! И не прекалявайте с празнуването, че да останат сили и за утре вечер  Wink

# 262
  • Измир
  • Мнения: 662
РенИчка, да сИ жИва И здрава!

# 263
  • Мнения: 3 100
Дружеско честито на Били и Реничка!
Здраве и късмет, желая навред!  Wink

Моите германци ядат всичко, което направя, но май не са възхитени от нищо Confused А аз съм добър кулинар, все пак  Rolling Eyes Сега готвя мусака по препоръка на Сердика. Дано това им се понрави повечко  Confused

Сердика - как е Малик?

Чакам с изплезен език новини от чуждоземките Тити, Милейди и Еххо  Laughing.

# 264
  • Мнения: 811
Tози сладурест мечок казва Честит рожден ден на Били и на Реничка!!! Да сте ни живи и здрави!!!

aneleto, много лошо наведнъж при вас! Дано до утре и двамата с Роската сте по-добре!

микки, хич да не ти пука за трите килограма  Wink Важното е да си щастлива, а сита мама - щастлива мама  bowuu Боже, колко малко ти остава вече, развълнувах се  Blush

майче, аз идея си нямам какво обичат германците. Мога да споделя обаче какво ядат поляците, имат подобна кухня. Обожават пилешка супа, обаче без застройка - стои "прозрачна". По заведенията я правят същата. Също обичат наденица в някакъв сос  Rolling Eyes Що не им спретнеш наденица с боб по селски в голям гювеч на фурна? Много е вкусно, ама после .... с противогази  Mr. Green Но пък може да им хареса. Също добре ще се пласира борш-а. Или пък телешки кебап с картофки .... Това ми хрумна засега. А .... в Полша не се вечеря манджа! За вечеря сервират салати, нарязани колбаси, салами, бекон, шунка, рибна салата, филии ... и от сорта суха храна, която да отива на винце, коняк, водка и т.н.

Изчезвам да готвя, че ми се доядоха разни вкусотии, докато мисля менюта за Майчето   Joy

# 265
  • Мнения: 1 608
Благодаря за поздравленията! Hug Реничка ЧРД и от мен!  bouquet
Ето виртуална почерпка и от мен -  Wine Glass  party023
Празника в къщи върви подобаващо забавно. Стартира в последните минути на 29-ти с думите на мъж ми "малко по на изток/в казахстан например/ вече е 30-ти" и торта с фоерверки. С Гошко днес не можем да се разберем, че не той, а аз имам РД и за подаръците също не постигнахме споразумение.
Пожелавам на всички да оздравяват и да са свежи за посрещането на новата година!
Мики, тайничко се надявах бебето да ми уважи датата. Wink

# 266
  • Мнения: 3 100
мусаката и шопската салата обраха овациите на германците. доволна съм  bowuu сега правим гювечета, които пак ще гарнираме с шопска  Mr. Green

новото край нас - до вчера в 11 часа по обяд наистина вярвах, че ще изкараме една кротка нова година сами с 2те деца, че ще си легнем в 10 и ще се събудим в 12 от пукотевицата на празнуващите. 24 часа по-късно, т.е. току-що, се оказа, че ще у дома ще се съберем следните маймуни - мая и стефан + бебета петра и камен, марин и герда, тодор и антония + бебе васко /които ще останат у дома и за през нощта/, радо и лора + бебе сашко, ники и мария и валя и ивайло - т.е. общо 12 възрастни и 4 бебета  Mr. Green ooooh! т.е. в 5 изпращаме германците, махам спалното бельо, слагам ново и в 7 давай с начале  Mr. Green ма ние верно сме цирк филкови + приятели  Mr. Green довона съм  bowuu

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Честит празник на Били и Реничка! Да сте здрави и много щастливи!

При нас гадостите се увеличват Cry Росен от вчера е с Т, която варира от 39.8 до 40.2С; мъча с ефералган свещички, нурофен; вит.Ц; както и си пие лекарствата за алергията. Ходихме до бързата помощ - един дърт док му изписа веднага аугментин, като написа на листа , че е с Т, хреме и кашлица, което не беше вярно и без да ме слуша, че детето е с алергия и на диета и не се храни; снощи като вдигна над 40.2С се обадих на бързьа помощ и от другата страна ми казаха - всички са с 40 градуса, какво от това, дай му течен аналгин и да комбинирам нурофен и ефералган и ми затвори; #2gunfire
Росен за първи път вдига такава Т, досега антибиотик не е пил през живота си; обадих се на педи - тя препоръча да не почвам с антибиотик и особено с аугментин;
щреди обяд беше с почти 40 градуса и по телефона ми каза да му дам азатрил;
сега малката душица дреме и пак започва да вдига Т;
Педи каза, че имало вирус, който 3-4 дни държал с висока Т  Confused

Много е гадно да ти е болно детето; понякога се чувствам много безпомощна; добре, че Пламен държи фронта, а и майка в4ера дойде.

Имах нужда да се оплача на някого, а тук знам, че мога да го направя.

Пожелавам Ви весел празник и най - вече да сте здрави!

# 268
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Анелето,моя опит с 40-градусовите температури показава,че най-ефикасно е лекарството Хексалгин.При нас ефералган,панадол и нурофен не помагат при много високата температура.
Весело посрещане на Новата 2008-а година!!!

# 269
  • Мнения: 811
aneleto, кураж, мила! Опитай се да свалиш високата температура с вода и оцет! Това беше единственото ефикасно нещо, което сваляше на Ади почти 40-градусовата температура! Никакви свещички и лекарства не я смъкваха толкова бързо, колкото "окъпването" във хладка вода, в която бях сипала и оцет. В един леген сипах около 5 см хладка вода и с една памучна кърпа я мокрех и обливах. За 10-тина минути тепмературата падаше до 37.5 - 38 и тази вече я смъквах с Нурофен и Ефералган свещички редувани. Само трябва да внимаваш да не се простуди малкия!

Весело изпращане на Старата Година и нека Новата 2008 донесе на всички здраве, щастие и сполука във всичко!!!
Чао и до скив догодина  Hug Wink

Общи условия

Активация на акаунт