Ноемврийчета 2005 №7

  • 18 781
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 298
Влизам да пожелая весело изкарване на всички и да вдъхна кураж на болните.
Ние сме от вторите, писна ми да обяснявам колко сме зле, ама сме много зле пак. Роси с пневмония, Илия със синузит май, и двамата на антибиотик, температури, задух, болки, ГАДОСТ.
Да си отива старата година и да донесе на всички здраве, това си пожелавам. Пожелавам си един кротък, здрав и усмихнат 1 януари.

Тази вечер плановете ни, разбира се, се провалиха. Ще си останем сами у дома с децата. И това не е лошо.

На всички други - много да сте весели и да посрещнете подобавщо новата година!!!

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Росен в 16.00 вдигна Т 41; колкото и да не ми се искше го севтосах с антибиотик Sad; гледката беше страшна; май нервите ми не издържат; дадох и четвърт аналгин , както и нурофен преди малко;

сега баща ми беше тук и малчо се наддигна.

дано няма повече инфарктни състояния Praynig

Канеста, Доминика, благодаря за съветите Hug

Симка, съчувствам ви; дано се оправите бързо Hug

# 272
  • Мнения: 3 089
ох, чета ви и не знамк акво да пиша.

желая здраве!

и по-малко пиратки и бомбички тая нощ, че децата ще полудеят  Rolling Eyes

освен това желая хъс за работа, за добро настроение и спокойствие и тишина в дома!

мир и любов вам!

# 273
  • Мнения: 911
Леле, какво става с теzи деца Sad
Малик беше също с много висока температура, която не успявах да сваля. След третия ден просто му мина. Но и сега е много отпуснат и вял. Докторката от Токуда каzа, че има такъв вирус в момента, беще ме посъветвала да редувам Панадол, от който аz давам Джуниър zа над три годинки (отговарящ на немската доzировка zа две годинки) с 10 капки аналгин. Аналгин не дадох, де.
Майче, вие сте големи герои, сигурна съм, че ще си иzкарате супер.
Ние zапращваме към Отвъд алеята zад шкафа, където ще праzнуваме с хора, които поzнаваме много малко, но пък определено са много готини Simple Smile

# 274
  • Мнения: 2 587
Честита нова година на всички!Много здраве и късмет!


Последна редакция: вт, 01 яну 2008, 11:25 от jmoto

# 275
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Честита Нова Година! Желая ви здраве и възможност да направите това, което през 2007 не се успели.

Ние също си останахме у нас снощи. След обедния сън Ваньо се събуди с гурели на очите и аз от страх да не е конюктивит, пак, и да заразим останалите 4 деца отказах участие в новогодишния купон. Но пък изкарахме чудесна семейна вечер. Ваньо беше много кротък и любвеобилен (нетипично за него), дори дочака зарята в 12 часа и после каза, че иска да спинка  "бече" (вече) :35

Последна редакция: вт, 01 яну 2008, 10:36 от diddi

# 276
  • Мнения: 11 828
Честита Нова Година! Здраве и любов!  Hug

Честит Имен Ден на Василенка! Може би и има и други празнуващи днес!?

Били, Честит Рожден Ден на патерици!

Ние изкарахме спокойна Нова Година, с прекрасна заря както винаги (свекърва ми продава и пиротехника в един от магазините си).

# 277
  • Димитровград
  • Мнения: 1 748
Честит имен ден на Василена и на тити!!!Да са живи и здрави!!!И много щастливи!

# 278
  • Измир
  • Мнения: 655
ЧестИта Нова 2008 ГодИна! Здраве, щастИе И късмет!
ЧестИто И на ИменИцИте!

НИе също сИ бяхме вкъщИ. СевИ с удоволствИе Изгледа всИчкИ фоервергИ И в 12.30 вече беше заспала Grinning

# 279
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Честита Новата 2008 година! Желая здраве на малки и големи!
Честит имен ден на Василена, Тити и всички други празнуващи!
Честит рожден ден на патерица и на Реничка!

Аз си изпълних плана да стискам до 2008 с раждането, вече кога ще е-то си знае Mr. Green

# 280
  • Мнения: 9 908
Калимера, хрониа пола, за много години и т.н.!
Да сте здрави, доволни от себе си и околните, и който иска, по още едно бебе тази година  Wink

честит рожден ден на били и реничка на патерици!
И на мен ми честит имен ден Simple Smile

ние сме тук и въпреки старанието на гърците да не ни забавляват, си прекарваме добре, ползвайки наръчника за оцеляване в петзвездни хотели  Mr. Green
мислех да правя разтоварваща диета, но някак си не ми се получава.
Много бебета са надомъкнали, те пълзят буквално навсякъде и много ме кефят.
Наш свинчо си е в софия с баба-гледачка, а ние караме нещо като медена тридневка. Поне от две години и 4 месеца не ми се е случвало. Определено съм доволна  Joy с диетата не сполучих, но пък се глезя с чист морски въздух/към 6 градуса над нулата, ама днес няма слънце и духа/ и козметични процедури.


кофти е това, което чета от анелето, симка/предполагам на Ваньо му се е разминало/ и се надявам да мине бързо. Имам познато детенце, което задължително се разболява преди всеки голям празник напук на резервациите на родителите му.

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 392
ЗА МНОГО ГОДИНИ! МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВАСИЛЕНА И ТИТИ!
  bouquet

Ние все още сме зле! Confused Надявам се на скорошно подобрение, предполагам след втората доза антибиотик, която ще е след обяд; установих, че роската е слош дъх - не знам на какво се дължи - че пие доста лекарства - за алергията са 2 + нурофен, а не е хапнал от сонщи нищо newsm78

Иначе Новата година я посрещнахме под хладен душ за смъкване на Т Confused

Тити, много е красиво мястото; надявам се тридневната почивка без дете да ви се отразява добре;

# 282
  • Мнения: 1 608
Честита нова година и от нас!!! Живи, здрави  и щастливи бъдете!!! Heart Eyes
Честит имен ден на малката и голяма именнички!  Heart Eyes

Ние прекарахме чудесно! Ако знаете какъв пироманиак съм си отгледала без да знам Crazy. Малкия гърмя бомбички /лукчета и пурички, такива които се удрят в земята/, прави се на фея с бенгалски огън, пускаха ракетки с тате. Таткото щастлив естетсвено, наследили са го, той има доста прояви в детска въраст и близки  срещи с пожарна и полиция.
Днес гледахме "Боговете сигурно са полудели" и много се смяхме. Гошко каза "като в цай/р/ лъв " гредайки жирафите, хиените, глигана, а за негърчетата - "дечицата са на море, пекат се". Grinning
Анеле, Симка, Диди надявам се при вас нещата днес да са по-добре!

# 283
  • Мнения: 3 089
честита ви друга година!

ние бяхме голяма компания. беше шумно, дълго, весело и напоително  Mr. Green в каря на краищата във всяка стая имахме по 1 /а на места и по 2/ спящи бебета. приспиването на толкова много бройки зверчета беше трудничко, но на финала откъртиха така, че не реагираха на нито една от пукотевиците /които впрочем са особено дразнещи за мен. били, сори, мила, ама не я разбирам тая работа - да гърмиш тъй, че да се опиташ да докараш инфаркт на ближния. кому е нъжно туй! не ме кефи. ама хич! Confused/. в 2 и малко токът в целия квартал спря, осветихме къщата със свещи като в храм, тропнахме едно полу-безшумно хорце, за да не събудим децата, пихме шампанско без да чукнем чашите, отново за да не събудим децата, не се насладихме на обичайните викове "И-И-И БРЕ-Е-Е-Е, МАЙКО, МЕчКО-О-О-О", но пък се смяхме на разни закачки така, че всички бяхме с насълзени очи, спомняхме си разни общи преживявания, пожелавахме си все по-нежелани неща /като например заклетият ерген николай да се ожени, булката герда, която иска още малко живот, да се зарадва на близнаци и т.н./. в 3.30 се наложи да си легнем, против волята ни, защото поради липсата на ток нямаше и музика, което доведе до събужадне на петра, вой, псоледван от рев и на камен. та на финала полашкахме достойно и така завършихме нощта безславно, но с доволство. уф, забравих началото на това описателно, но за сметка на това изчерпателно обяснение. по стара филкова традиция станахме в 6.30  Mr. Green

ИЗВОД - дай боже всекиму верни приятели /като нашите/, щастливи деца /като нашите/, здраве /както ние си пожелаваме/ и усмивки, усмивки, усмивки! и колкото повече, толкова по-добре!

а за болните - крайно време е да оздравявате вече! а-ма-хаа! нали вече е друга година - колко още ще живеете в старата Mr. Green

# 284
  • София
  • Мнения: 44 284
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!!!
Много здраве , любов и щастие да изпълват дните ви през 2008-а!
А на болничките - да се оправят, да са оставили болеста пожелавам в старата година и новата да ги зарадва със здраве и енергия за много щуроти!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Честито и на именниците  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт