Ноемврийчета 2005 №7

  • 18 748
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 941
леле какви неща чета, тити честито, лека и безпроблемна,
никси, спомням си преди половин годинка, като казваше че всички които ще имат второ от ноемврийчетата са с първи моми, и че за това се били престрашили, ама явно този мит вече е разрушен, хихихи
за яслата, ние сме се преборили вече, а за другото му е рано още да го мисля, до тогава може нова система да въведат, хихихи, а това с онлайна ми звучи добре, сядаш рано рано или по скоро след 12ч на 3ти и пускаш, то автоматично трябва да ти даде вх-номер
aneleto при нас ноща беше същата, само дето и другото диване ме вдигаше през 30мин, и межу тях ставах и за Нур, не знам какво и беше, а аз съм със страшна мусколна треска и това ставане и претичване ме съмипа нощес, сега едвам гледам,
Нур вече не реве като я взимам от ясла ама сутрин е кошмарна, затова реших да предоставя това изживяване на половинката, и така поне това няма да ме тормози през деня

# 46
  • Мнения: 3 089
ааа, казах ли ти аз още преди време да метнеш нур на луис и той да й бере гайлето  Mr. Green
а защо те няма в скайпа?

и при нас нощта не беше читава  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 941
забравих да чиститя на еххо новата къща и всички нови придобивки, а за сушилнята ще взема и аз да си купя такава че да не гладя, щом толкова я хвалите
Аз сега се прибрах от малка разходка, нур е на ясла и на мен ми е добре  Embarassed, замислих се че след 2години децата ще разрушат къщата, нур в момента се е превърнала в разрушител, иска всичко да счупи, и да го тества дали издържа на натоварване, скачане, огъвани и тем подобни

# 48
  • Мнения: 152
Eххо, честита къща. Пожелавам ти много хубави спомени и прекрасни мигове в нея.
Клара, много сте сладки. А малката много прилича на Нур.
А на мен ми казаха, че не трябва да подавам документи, защото децата от яслата автоматично ги прехвърляли в градината. Дали е така не знам. И ми е много притеснено, въпреки че ми го каза директорката.

# 49
  • Мнения: 11 818
buba_katinka, ако е ОДЗ е така!  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 44 100
Така е да, не се притеснявай, като си е едно заведение си ги прехвърлят направо....

# 51
  • Мнения: 592
Клара - вчера се сетих за теб и ето те днес с двете принцеси - много са красиви (ти също Wink)

детска градина
- болната ми тема, трябвада проверя как стоят нещата при нас, до колкото знам прехвърлянето от ясла към градина  не е автоматично - поне официалната информация е такава (това е само негласно). На родителската среща директорката ни каза, че се подават молби по общият ред, а нашето е ОДЗ. Това с електроните молби звучи добре, но вероятно неможе да стане задължително, защото все още има хора, които не са пипвали комютър и това ще ги направи неравнопоставени. Поне за Варна не съм чула да има такъв вариант. Уф, като се сетя каква мъка беше яслата, сега отново и за градината, че даже там е по-трудно Sad

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 16:09 от Sissa

# 52
  • Мнения: 11 818
Sissa, подаването на молби онлайн важи само за София, поне засега.

# 53
  • София
  • Мнения: 44 100
Сисса - аз доколкото разбрах, този електронен вариант важи само и единствено за София....по другите градове си е старата система....а досега поне от всичко чуто и прочетено наистина ако яслата си е към детска градина , а не самостоятелна, децата автоматично се прехвърлят....А за тези не пипвали компютър - те отиват на място и там и въвеждат молбата в системата....такава е идеята поне....

# 54
  • Мнения: 152
Ами да, Кити е в ОДЗ. И ми каза директорката, че само ако искам да не е в тази градина да подавам. Но аз искам да сме там.

# 55
  • Мнения: 941
buba_katinka,Sissa    bouquet
и аз знам че ако е ясла с градина автоматично се прехвърлят децата

# 56
  • Мнения: 9 903
щом не пишете, значи сте добре  Simple Smile
аз не съм много ок, понеже хлапето ако не проговори до 5 минути, ще откача. И освен това ще прибера всички строители поне за 3 дни.

# 57
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
титиии, бременни нерви, а? Wink

# 58
  • Мнения: 9 903
о, не ме плаши, ако това са бременни нерви, към края ще трябва ми подарите намордник и усмирителна риза.
Вас децата с нищо ли не ви дразнят понякога?  Joy

# 59
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не понякога, постоянно. Особено когато седна на компа и тя реши, че точно сега иска да се гушкаме или нещо друго. Аз пък се успокоявам, че е от хормоните, че нали при мен не остана. После сигурно ще се оправдавам с грижите около бебето

Общи условия

Активация на акаунт