Етерични масла за тялото и душата

  • 67 887
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Universe
  • Мнения: 1 556

А с аромалампа откъде мога да се снабдя Rolling Eyes

В индийските, арабските магазини, тези за 1 лев и в такива, които продават етерични масла /обикновено са за подаръци/  Peace

# 166
  • Мнения: 406
Макар и чак сега се записвам да следя темата  Simple Smile

# 167
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, дали е възможно да се сложи масло в овлажнителя за въздух. Мисля, че преди години съм чела, че парата от овлажнителите с ултразвук съдържа много много ситни капчици вода, които достигат до алвеолите и поради това не е редно да се използва с масло. Но също така е много възможно да не съм запомнила правилно, тъй като тогава нямах овлажнител и информацията не ме вълнуваше много-много.

# 168
  • Мнения: 554
Емел, не зная какви са указанията за този овлажнител, но това ми се струва странно. И от аромалампа с капнато масло човек пак диша въздуха. Освен този овлажнител с ултразвук да е някакъв по-специален... Не мога да ти помогна, но вместо да се притесняваш за това, просто сложи на едно памуче няколко капки чисто масло и го сложи някъде в стаята. Вярно е, че няма да мирише толкова силно, като не е загрято, но все пак е решение за момента

# 169
  • Мнения: 1 153
Eldivine а на каква цена са етеричните масла на Лавена  Rolling Eyesв сайта им не видях да са обозначени

# 170
  • Мнения: 554
Ифа, между 3 и 7 лв. за 5 мл - зависи от маслото. Ако е нещо, което се извлича лесно и е широко разпространено, е по-евтино. Другите са по-скъпи. Пачули, роза, нероли и т.н. например няма как да са евтини. За тях не говоря тук, а само за "стандартните"  Wink

# 171
  • Мнения: 1 153
Мерси за бързия отговор Simple Smile

# 172
  • Мнения: 7
Здравей
Прочетох че ползваш козметика DECLEOR,къде мога да я намеря в България? Живея във Варна, ако можеш да ми дадеш повече информация как се снабдяваш с тази марка, ще съм благодарна.
Благодаря
Т

# 173
  • Мнения: 2 453
козметика DECLEOR,къде мога да я намеря в България

В България не знам но в ягодката я има

# 174
  • Мнения: 1 149
Страхотна теме.Благодаря   bouquet
Връщам се да чета Peace

# 175
  • Paris
  • Мнения: 1 727
козметика DECLEOR,къде мога да я намеря в България

В България не знам но в ягодката я има
Във всички Бюти зони и Дъглас-Бургас. Peace

# 176
  • Мнения: 554
Да ви се похваля. Купих си мостри на всичките 80 египетски и арабски парфюми на Giza Perfumes -  Варна (заедно с маслата абсолюти) и съм много щастлива. Така ще си имам за душкане в София, за да знам какво да си купувам. Ако някой се интересува, да ми пише ЛС  Mr. Green

# 177
  • Мнения: 224
izvinqvam se za latinicata  predvaritelno. moje li s eterichnite masla da se lekuvat  gabi4ki na krakata?
otkriha mi gabichkli i mi izpisaha hap4eta ,no az karmq i stava mnogo slojno, zatova se 4udq dali ima i drug variant s maslata,blagodarq vi

Има едно кремче на Икаров против гъбички. С екстракти от различни растения е и струва само 2 лв. Може да пробваш с него

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 361
Да попитам нещо...
Купих си етерични масла на бълг.роза.Реших да пробвам дали са качествени като капнах капка на лист хартия.Листа изсъхна и не остана мазно петно,но това стана за няколко часа.Та някой знае ли до колко време трябва да изсъхне качественото масло? Thinking

# 179
  • Мнения: 554
rissse, маслото се изпарява в зависимост от вида - ако е цитрусов, ще се изпари по-бързо от маслата, които са в базовия ред като пачули, ветивер и др. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт