L’Erbolario парфюмерия и козметика 2

  • 15 195
  • 91
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Добре дошли в новата тема  за магазин L`Erbolario. Магазин, в който персонала е любезен и щедро обсипващ с внимание , подаръци и красиви опаковки , каращ всеки клиент стъпил там да се върне отново. 




"Предлагаме над 600 продукта за лице, коса, тяло, детска козметика, слънцезащитна линия и луксозна линия за мъже. С неповторими безплатни опаковки за подаръци" - Това гласи част от представянето им в фейсбук страницата. От там се подразбира, че са фирма с богат опит от 1978 год. , а наличието и на био сертифицирана козметика също впечатлява и вдъхва доверие.

Нека обсъдим продуктите , от които сме доволни или недоволни, тъй като информацията за бранда все още е оскъдна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/erbolario.bg
Интернет страница: http://www.lerbolario.bg/    ;   https://www.e-zona.bg/

# 1
  • София
  • Мнения: 3 881
Благодаря за темата!  bouquet

Нямам кой знае колко голям досег с марката.Имам един аромат Хедера,който с удоволствие преотстъпих на ЛМ.Другото,което много съм ползвала и харесала беше крем с аромат на виолетка.
Магазинът на бранда е в един от моловете,в които въобще не ходя и затова нямам повече впечатления - нямам досег, би било хубаво да отворят поне още един магазин в някой от източните молове.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 691
А аз с жалост привършвам втора бутилка от Хедера  Heart Eyes и пак бих го купила следващото лято  Blush .

# 3
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Харесват ми серията с бадем за бременни, флуида против целулит, кремове за тяло.

Душ геловете ме разочароваха, като аромат  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 511
Харесвам марката,в момента привършвам един душ гел с цветя.
Харесвам серията с мак и виолетката.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря за новата тема   bouquet
Аз харесвам виолетката, розата, ирис, маковете, тиарето, бадема. СС крема е добър.
Набелязала съм шампоаните им. В момента ползвам един с масло от макасар за обем и съм доволна. След него мисля да пробвам шампоана с арган.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 658
Благодаря за темата!  bouquet

Нямам кой знае колко голям досег с марката.Имам един аромат Хедера,който с удоволствие преотстъпих на ЛМ.Другото,което много съм ползвала и харесала беше крем с аромат на виолетка.
Магазинът на бранда е в един от моловете,в които въобще не ходя и затова нямам повече впечатления - нямам досег, би било хубаво да отворят поне още един магазин в някой от източните молове.
Вече имат магазин на бул. Витоша 56, но наистина нямам нищо против да отворят и в The Mall  Peace

# 7
  • Мнения: 31 341
Харесвам основно Хедерата.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 881
Скрит текст:
Благодаря за темата!  bouquet

Нямам кой знае колко голям досег с марката.Имам един аромат Хедера,който с удоволствие преотстъпих на ЛМ.Другото,което много съм ползвала и харесала беше крем с аромат на виолетка.
Магазинът на бранда е в един от моловете,в които въобще не ходя и затова нямам повече впечатления - нямам досег, би било хубаво да отворят поне още един магазин в някой от източните молове.
Вече имат магазин на бул. Витоша 56, но наистина нямам нищо против да отворят и в The Mall  Peace

Атти,благодаря за инфото,не съм знаела,но пък и по Витошка не ходя,за съжаление. bouquet
Идиеята с The Mall ми допада. Peace

# 9
  • Мнения: 231
Закупих си преди месец крема за тяло Камелия,но от няколко дена усещам различен аромат,възможно ли е да се е развалил?

# 10
  • Мнения: 516
И аз харесвам продуктите им,наскоро ги пробвах и мисля да пробвам нещо от ароматната линия хортензия.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 5 956
Благодаря за темата!
Много харесвам марката. Използвам душ-гел Олмария, крем за тяло Маракуа, страшно харесвам и Ириса. Имам и торбички за чекмедже, много са приятни, дрехите ми ужаят много нежно. Използвам парфюм Хортензия, но не е от най-трайните, както и пудра за тяло Хортензия.
Като цяло съм впечатлена от обслужването в магазина на Витошка, в други не съм ходила, тъй като в Пловдив нямаме, а е крайно време да отворят Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 58
Благодаря за отговорите от миналата тема, днес поръчах крем за ръце с Арган от E-зоната и ще видим утре какво ще ми донесат.

# 13
  • Мнения: 685
L’Erbolario имат ли някакъв жасминов аромат? Гледах в сайта им, но не можах да открия.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 804
Ароматизаторите за стая много ми харесват. За сега само крушата съм пробвала, но скоро ще тествам и другите. Успешно се справя с котешката тоалетна Laughing Мажа се и със серума с хиалурон, но полза не виждам. Харесват ми и душ геловете, но само от тестери съм ги пробвала, не знам как ще е при продължителна употреба. Същото важи и за кремовете за тяло. Купих за подарък маската за ръце с ръкавици, но нямам отзиви за продукта.

Общи условия

Активация на акаунт