L’Erbolario парфюмерия и козметика 2

  • 15 211
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Клиентските карти са напълно безплатно, не е необходимо дори да правите покупка.
В Бургас от 15 до 25 юли ще има 10 % отстъпка на всички продукти !!
При покупка над 100 лева - подарък  Gift Gift Gift Gift Gift Gift

# 31
  • Мнения: 5
Последен ден от промоцията 10 % !!!
Подарък при покупка над 100 лв  Hug

# 32
  • Мнения: 46
Привет хора Simple Smile

Реших да споделя мнение в темата, защото съм ползвала техни продукти и продължавам да ползвам.

Като цяло майка ми ме отвори на тази фирма, не ги знаех, но тя започна да ме залива с тестери още около Коледа и да ми обяснява колко са дружелюбни девойките в магазина. Ползвала съм техни кремове за тяло, като структурата ми харесва, но не съм запомнила имената (бяха все тестери). В момента съм СУПЕР ДОВОЛНА от флуида за целулит - мисля, че за пръв път виждам ефект от продукт за мазане. Също така ползвам един хидратиращ крем за лице - L'Aloe, който ми харесва като ефект, но ми е трудно да свикна с миризмата  - мирише ми тежко и не особено приятно. Също така съм си купила тоалетна вода Papavero - доста наситена и силна, но аз такива ги обичам. Много съм доволна от трайността и нотките, които различавам в нея.

С радост чета кой какво ползва и изпробвам различни техни продукти!  Hug

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 2 508
Да се запиша и аз в темичката с малко впечатления. Ползвала съм няколко типа продукти - сапуни, кремове и лосиони за тяло, душ гелове, кремове за лице, както и два от парфюмите от тестери. Като цяло всичко ми харесва, но кремовете за тяло и сапуните са ми любими, особено сапуните! Откакто ги пробвах, душ гелове не купувам, страхотни са - няма изсушаване на кожата (а моята на тялото е бая суха), ухаят страхотно, кожата скърца от чистота, но по хубав начин Simple Smile А и не са скъпи изобщо!

# 34
  • Мнения: 46
Някой може ли да каже малко повече за тези ароматизатори за гардероб, за които четох мисля в предишната тема. Как се казват, вършат ли работа?

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 997
Аз имам няколко аромататори за чекмеджета - Камелия и Хортензия, много ми харесват. Доста силни са като аромат, но до момента съм отворила само опаковъчното найлоново пликче, без да отварям самия ароматизатор,и така съм го сложила в шкафа. Като се поизмирише ще отворя и самия ароматизатор, но момичето в магазина ме предупреди,че са доста силни и първо да ги сложа, без да ги отварям.

# 36
  • Мнения: 5
Промоция в магазина в Бургас на серии "Роза" и " Плод на страстта" -20 %
  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 447
Да се запиша и аз в темичката с малко впечатления. Ползвала съм няколко типа продукти - сапуни, кремове и лосиони за тяло, душ гелове, кремове за лице, както и два от парфюмите от тестери. Като цяло всичко ми харесва, но кремовете за тяло и сапуните са ми любими, особено сапуните! Откакто ги пробвах, душ гелове не купувам, страхотни са - няма изсушаване на кожата (а моята на тялото е бая суха), ухаят страхотно, кожата скърца от чистота, но по хубав начин Simple Smile А и не са скъпи изобщо!
Сподели от кои сапуни конкретно си най-доволна! Имам подобен проблем с кожата на тялото, но хич не понасям мазането с лосиони след душ. Много ми е досадно. Имам само един техен сапун за сега /Верде/, но някак не съм впечатлена, но и не го ползвам всеки ден.

# 38
  • Мнения: 500
Годес-че, имах сапун Перипло, мн хубав и ароматът, и действието му върху кожата. Не спестява лосиона,де. Не изсушава кожата като повечето сапуни.

Сори, не съм cutsmallcat   Embarassed

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ползвала съм сапуните от серията Роза и Dolcelisir. Хубави са, но не са достатъчно овлажняващи, че да изключат необходимостта от допълнителна хидратация.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 2 508
Ето ме и мен Simple Smile Любимите ми видове сапуни са Хортензията и Нероли. Прекраааасни аромати Simple Smile Но аз също ползвам лосион за тяло, в момента този с круша на Коррес  Peace

# 41
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
... В момента съм СУПЕР ДОВОЛНА от флуида за целулит - мисля, че за пръв път виждам ефект от продукт за мазане. ...

+ 1  Peace Но май не всички виждат този ефект Simple Smile

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Аз също бях много доволна от сапуна Перипло, с изключение цената и икономичността-за максимум 10 дни му виждах сметката.

# 43
  • Мнения: 2 447
Благодаря ви, момичета!  bouquet
Май си оставам на разни бебешки душ гелове.

# 44
  • Мнения: 516
Аз ползвам сапуна с круша,не съм очарована...ползвала съм и по-добри сапуни на по-евтина цена.

Общи условия

Активация на акаунт