L’Erbolario парфюмерия и козметика 2

  • 15 212
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
И аз ги харесвам ароматизаторите за стая с клечките ,но малко са скъпички,купувала съм от Германия на bolsius ето този и е страхооотен за 10 евро,но не съм ги виждала из магазините  във Варна ... Искам да пробвам ароматните линии с липата и хортензията...,душ гела мноого хубаво миришеше...,а лосиона сладък еликсир мирише на сладко от ягоди хаха поне аз така го усещам  Simple Smile

# 16
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 210
От къде мога да купя този  аромат -  някъде он лайн има ли го ?
http://www.verdecosmetica.bg/shop/aromatna_linia/%D0%BF%D0%B0%D1 … 100-%D0%BC%D0%BB/

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Купих за подарък маската за ръце с ръкавици, но нямам отзиви за продукта.
Хвърлила съм й око на тази маска за ръце, така че ще чакам да споделиш отзиви.

# 18
  • Мнения: 516
От къде мога да купя този  аромат -  някъде он лайн има ли го ?
http://www.verdecosmetica.bg/shop/aromatna_linia/%D0%BF%D0%B0%D1 … 100-%D0%BC%D0%BB/
по принцип от този сайт можеш да го поръчаш.... От е-зоната. https://www.e-zona.bg/category/kozmetika-erbolario-8555?

# 19
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 210
мерси ! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 68
Хедерата   newsm10

# 21
  • София
  • Мнения: 5 549
L’Erbolario имат ли някакъв жасминов аромат? Гледах в сайта им, но не можах да открия.
Мисля че нямат.

# 22
  • Мнения: 685
L’Erbolario имат ли някакъв жасминов аромат? Гледах в сайта им, но не можах да открия.
Мисля че нямат.
Жалко. Аз прегледах всички във Фрагрантика и открих, че само в парфюма с мака има жасмин. Ще се пробва, но май е за по-студено време.

# 23
  • Мнения: 516
L’Erbolario имат ли някакъв жасминов аромат? Гледах в сайта им, но не можах да открия.
Мисля че нямат.
Жалко. Аз прегледах всички във Фрагрантика и открих, че само в парфюма с мака има жасмин. Ще се пробва, но май е за по-студено време.
Парфюма с мака мирише много хубавооооо.........

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 883
L’Erbolario имат ли някакъв жасминов аромат? Гледах в сайта им, но не можах да открия.
Мисля че нямат.
Жалко. Аз прегледах всички във Фрагрантика и открих, че само в парфюма с мака има жасмин. Ще се пробва, но май е за по-студено време.
На мен парфюма с мак ми е любим, направо ме упоява Simple Smile Нооо в тази жега - в никакъв случай, може да те удуши  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 36 197
Харесвам и нося Цитруса и Сладкия елексир
От няколко години се каня на Хедера /пръскала съм, носила съм, но така и не купих цяла собствена бутилка/, Абсента имам желание да го взема, а от скоро обмислям и Ириса
май освен тези три, други на Л'ерболарио нямам в уиш-листа

# 26
  • Мнения: 685
Аз искам мака за ранна есен. Надявам се, че тогава ще е по-поносим. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 650
Аз имам ириса, ако някой иска да пробва да пише  Peace

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Скрит текст:
L’Erbolario имат ли някакъв жасминов аромат? Гледах в сайта им, но не можах да открия.
Мисля че нямат.
Жалко. Аз прегледах всички във Фрагрантика и открих, че само в парфюма с мака има жасмин. Ще се пробва, но май е за по-студено време.
Парфюма с мака мирише много хубавооооо.........

И аз много го харесвам - така се подлъгах да взема голям флакон с душ гела - нямат нищо общо Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 4 813
Харесвам продуктите за тяло- душ геловете, кремовете, сапуните също.

Като аромат ползвам от техните единствено Legni fruttati, който се води unisex.
Харесвам и Хедера и Цитрус, но ги нямам.

Общи условия

Активация на акаунт