Козметиката на Дева

  • 13 663
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 458
Сори ама не и ли е рано за Q10 newsm78q,всъщност от каква възраст се ползва
 Thinking

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Авторката пише ,че е на 33 години-Q10 е естествен антиоксидант и може да се ползва ежедневно за поддържане на кожата,за разлика от другите кремове  предназначени за стягане и корегиране на бръчки.

# 17
  • Шумен
  • Мнения: 403
Привет момичета. Искам да се грижа за себе си. Досега ползвах тоалетно мляко,тоник и дневен и нощен крем на Талодерма.Но сега те са ми на привършване и съм решила да сменя марката.Не че ми е тупнало да е Дева, но Дева'та ми е що годе по джоба.Ако вие и имате предложения на сходни цени - ще се вслушам в съветите Ви. Аз за това и питах - просто знам че ще получа правилните отговори   bouquet

# 18
  • Мнения: 5 701
На Дева ползвам антицелулитния,но не съм много доволна.Продуктите на Регал,според мен са по-добри.

# 19
  • Мнения: 189
Можеш да пробваш и с други български марки на сходни цени. Момичетата са ти предложили "Елеа". Аз лично съм доволна от доста техни продукти. На "Билка" също. От "Дева" ползвам отслабващия гел най - вече. Гелът за измиване, който беше похвален по - горе, на мен лично хич не ми действа добре. Много ми пресушава кожата. Успех и дано да намериш своята марка Wink.

# 20
  • Мнения: 199
И аз препоръчвам Елеа! На тази фирма и тестери /или мостри, не знам как се казват правилно//питай по аптеките/.Успех!!!!!!!!!!

# 21
  • Мнения: 7 723
Билка и Елия са малко по- евтини, но доста качествени продукти...
....иначе, ако цената на Девата ти е изгодна,
препоръчвам ти Регал- ейдж контрол, с ботокс- ефект`
а защо не и ГАРНИЕ. Разликата в цените е много малка Wink

# 22
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
в момента ползвам крем на Дева от новата им серия с бадемово масло и съм доволна от него, ползвала съм крема за стрии също е добър Simple Smile

# 23
  • Мнения: 337
В момента ползвам 3 неща на Дева и съм много доволна. Докато бях бременна също ползвах един техен крем и нямам никакво оплакване

# 24
  • Мнения: 172
Защо не видиш продуктите на Българска роза - има страхотни неща и цените са по-ниски от тези на Дева.
Виж какви продукти предлагат
http://www.rozata.com/

# 25
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
И аз съм много доволна от козметиката на Дева, ползвам само нея... Peace

Общи условия

Активация на акаунт