Отговори
# 210
  • Мнения: 799
Честито на Сияна и Кристиян (на патерици, но от сърце)  happy bd Данидо, Лид, здраве и усмивки   bouquet
Честито и на всички именици!
Бързо оздравяване на болните (малки и големи, вкл. Маги)  Praynig
По-умерено с манджите, че ни отидоха диетите по дяволите  #Cussing out Няма такова плюскане като по Коледа, ей  ooooh!

# 211
  • София
  • Мнения: 3 946
Честит рожден ден на Маги и Борко!
Да са живи, здрави, весели и усмихнати дечица!




На всички болни пожелавам скоро да оздравеят (и аз съм от тях).
Коледата при нас не беше нищо особено. Бяхме у наш'те на гости, наядохме се като малки прасенца Mr. Green и се прибрахме. Вчера имахме цял ден гости - едни си тръгваха, други идваха и  снощи си легнах доста късно, но пък за сметка на това днес съм от 5 часа будна Tired (сещайте се на кого е заслугата). Сега ми се спи, та две не виждам ама кой ли ми дава да спя ooooh!.
Ами толкова рано сутринта, друго не се сещам.
Чао и приятен ден  bouquet.

# 212
  • Мнения: 1 666
От името на Къдрокоса и за здравето на Борис, моля заповядайте!



А от мен и Стени са пожеланията към Борко - да бъде здрав и силен, весел и щастлив, да радва много мама и тате!


Честит рожден ден и на Маги! Да е все така победител, но да има по-малко битки за спечелване!

# 213
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА МАГИ!
Пачи,да ви е живо и здраво момиченцето и много да ви радва!
Весел празник!





ЧЕСТИТА ВТОРА ГОДИНКА И НА БОРКО!
Ели,жив и здрав да ви е вече порасналия малак мъж!
Много усмивки и радост да ви носи!
Весел празник!





Ние сме мааалко по-добре.
Иви изпи едното шише АБ,сега почваме другото,и дано след него се оправи напълно.
Вече кашля по-рядко и нослето не тече толкова.
Гласът му се пооправи.
Мен ме мъчи гърлото,но няма да се дам,пия чайове,фервекси,таблетки за смучене и др. екстри.
Вкъщи е като аптека.То винаги е,ама сега още повече!

Марти,като заспят мъниците лягай с тях,за да поспиш малко. Peace
Аз така правя.Вчера с Ивко спахме на обяд от 2 до 5!
И нашата Коледа не беше кой знае каква,даже никаква бих казала,сутринта на лекар,биха на Ив урбазон,после търсихме отворена аптека,легнахме на обяд,след обяд малко си поиграхме и пак в леглото.Нямах никакво жлание за празнуване.

Ами...това е около нас...
Лек ден и бързо оздравяване на всички болни-малки и големи!  bouquet

# 214
   Здравейте,момичета,от една позагубила се мама.
  Честито на всички празнуващи,с минали и настоящи празници и Честита отминала Коледа!Страхувам се ,че ще изпусна някой,така че на всички ви желая най-вече здраве,другото само може да си го направим.
  Ние бачкаме като луди,касиер съм в хипермаркет,хората са полудели!Изпратихме малкия при баба му и дядо му още след рождения ден и сме сами от 2 -3 седмици вече,кофти за нас,обаче детето се чувства прекрасно на другия климат и засега ще е там.
    Вики,страхотна торта Peace
   Нямам време да ви изчета,а и не ми се стои на комп.след цял ден работа на компютър,така че засега чао от мен и бързо оздравяване на болниците!

# 215
  • Мнения: 9 501
bdbaloniЧестита втора годинка на Маги и Борко! baloni smile3510  Gift
[/size][/color][/b]

# 216
  • Мнения: 458
Честит рожден ден на Маги и Борко! Да са живи и здрави, много щастливи и много да радват мама и тати!

Всички болнички бързо да оздравяват  Hug. Ние сме с кашлица вече 1 месец  Sad. Сменихме 3 сиропа и не знам колко бабини щуротии и нищо. Приемам всякакви предложения за кашлица

# 217
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Честит празник на Маги и на Борко!!!!!!!!!
Пачи , честит празник и на теб!!!!! Дано Маги наследи ума , хубостта ти и чувството ти за хумор!!!!!!
Ели , честит празник и на теб!!!! Много силен и здрав да расте Борис и много да те обича и уважава като порасне!!!!

# 218
  • Мнения: 912
на Маги и Борко!

# 219
  • Мнения: 799
Данке, момичета! Трогвате ме с милите пожелания  Hug Да ви се връща   bouquet Хич не съм по намирането на картинки, но да знаете, че черпя с торта, соленки, пилешки хапки и каквото има на бара за пиене   chef
Честито на Борко! Къдрокоске, здрав и много усмихнат да ти е малкия мъж   bigdance2

Рожденият ден започна с малко сълзи (явно торта-изненада в леглото  не е добра идея  Mr. Green), но кухненския кът (ако мога да нарека така мултифункционалната машина на времето, която включва кухня, посуда, пералня, хладилник, шкаф, простор с леген и комплект кофи и парцали за чистене) обра овациите. Като прибавим към това феешки крила и любимата кака на гости, мисля, че достигнахме пълното щастие  Mr. Green
Отивам да приготвям багаж, че утре заминаваме. Но... довечера пак ще мина  Mr. Green

# 220
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НА МАГИ И БОРКО!!!!
МНОООГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО НА МАЛКИТЕ МЪНИЦИ!!!      bouquet   bouquet   bouquet
 newsm59 nbirthday  ura  bigdance2  party023  cook

# 221
  • Мнения: 438
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛИТЕ ВЕЧЕ МАГИ И БОБИ! [/img]
ПОЖЕЛАВАМ ИМ ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И ДА РАДВАТ С УСМИВКИТЕ СИ МАМА И ТАТИ!!![/size][/color]
На болничките бързо да оздравяват!

# 222
  • Мнения: 118
 newsm59 на Маги  и на Борко

Пачи , Ели да са Ви живи и здрави рождениците. Много да се гордеете с тях.

# 223
  • Мнения: 992
Честит рожден ден на Борко и Маги, пожелавам много късмет, здраве и щастливо детство

Ели и Пачи , честит празник и на вас милички, да са ви живи и здрави порастналите мъници и много радост да ви носят   bouquet  Hug

# 224
  • София
  • Мнения: 531
Честит Рожден Ден на Маги и Борко!!!

  ura  bigdance2 newsm59  bigdance2  ura

Ели и Пачи, много да ви радват, много да ви слушат, малко да ви ядосват и малко да ви тормозят!

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт