Отговори
# 225
  • Мнения: 1 461
честит рожден ден на Борко, с пожелания за щастливо детство
честит рожден на Маги , нека да расте в безгрижно детстово

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Честит рожден ден на Маги и Борко!(извинете ме ,че закъснях)Мили дечица ,бъдете много здрави и весели!

# 227
  • Мнения: 940
ЧРД Много здраве бонбони и веселие на вече порасналите Маги и Борко и честит празник на техните майки  bouquet

Минавам само транзит за честитка - и аз съм болна от днес сутринта качвам 38.8  температура и гърло боли,слава богу Елла е ОК -ние пътуваме на 30ти за 5 дена и дано да се освестя малко.
приятно изкарване на новата година на всички!

# 228
  • Мнения: 2 614
Честит Рожден Ден на Ивон, Кристиян и Сисунка!!!
  bigdance2 Tada nbirthday

И то големи, големи патерици! Извинявам се за което

Честита Коледа! Много здраве, късмет, щастие и нека запазим човешкото в себе си!

Честит втори Рожден Ден и на Маги и Борко!
 newsm59  party023 happy bd hbday

Всичките дечица да са здрави, щастливи и винаги да има повод за разост около тях!

Аз карах гадния грип, сега на ред е Калина, уви. Днес щяхме да пътуваме за Плевен, но май ще си останем тук, без никакви планове.... Втора поредна година завършваме с болести.... Дано не ни върви така и през следващата. За щастие с помощта на хомеопата ни, болестите минават сравнително бързо

Поздрави от нас и весело посрещане на Новата Година!

# 229
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЦВЕТИ!
Бъди жива и здрава,
много щастлива и усмихната!
Обичана и обичаща
мама и жена!



Правде
,и ние май болни ще посрещнем новата година  Tired...няма да сте сами! Peace

# 230
  • София
  • Мнения: 3 946
Добро утро Hug.
Момичета, ако имате идеи помагаите, че имам едно  притеснение. Това са фойерверките. И двамата са ми такива зайчета, че при най - малкия шум се будят (ако спят) или се стряскат и започват да плачат. И незнам какво ще ги правя на Нова година  newsm78. Аз от празник, че няма да разбера, то е ясно, ама искам поне те да не се стресират, че като си ги знам то едно тъкмо ще се успокои, ще гръмне някоя пиратка ще започне другото да плаче и сигурно въобще няма да могат да заспят ooooh!.
На всички болни мъници и мамчета бързо оздравяване.

Цвети, честит рожден ден!Да си жива, здрава и много щасдтлива. bdbaloni

# 231
  • Мнения: 1 666
Марти, и Стени ми е така - буди се и стряска от гърмежите, а около нас от Коледа насам все се гърми, така профилактично, писна ми вече да го приспивам по два-три пъти на обед. Затова миналата Нова година направихме така - около 23ч. той се събуди (май от гърмеж так беше), аз го спокоих, но не го сложих да легне, а го взех при нас в хола. Така всъщност посрещнахме заедно Новата година и той не се уплаши от ставащото навън, даже от прозореца гледаше фойерверките и се радваше. После към 12:30-1:00 го сложих пак да спи (малко по-трудничко от обикновено, ама какво да се прави). Тази година пак смятаме да направим така.


Цвети, честит рожден ден!   bouquet

# 232
  • Мнения: 912
Момичета, и ние ще сме си само 3та на НГ-за поредна година не можем да се организираме да правим нещо по-специално, след разни неприятни случки и боледувания, пък и честно казано,  малко се уморихме от семейни вечери, та май ще си бъдем само мама, тати и бебе. Предполагам, че е така първите семейни години с малко дете- трудно е и да вържеш младите баби да гледат детето, когато всеки иска да прави нещо по-така в новогодишната нощ.
Поздрави на всички празнуващи!
Весело посрещане на Новата 2008!

# 233
  • Мнения: 728
Ние ще сме на заведение на 31,но честно казано не ми се ходи в този ми болен вид. Tired
Добре,че Ив се пооправи и утре свършва АБ! Peace
Днес е едно слънце при нас...ама си стоим вътре,че не ми се мърда.
Ив си играе тук до мен,стана в 11(снощи легна в 12:30) и не се знае какъв ще е режима днес. newsm78
Със сигурност ще посрещне новата година буден,ляга си след 12...ще се забавлява със баба и дядо.

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Весело посрещане на Новата година!!!

# 235
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА!!!

# 236
  • Мнения: 992
Честита нова година , пожелавам на всички най вече здраве и късмет, нека болестите останат в старата година и всички наши пожелания се сбъднат в новата година

Тане, да ви е жив и здрав рожденника, пожелавам ви да бъде много здрав, с много и късмет и бегрижно детство

Ние си икарахме добре снощи, бяхме си в къщи. Мирелката заспа към 11, но в 12 и нещо от бомбите се събуди, та си легнахме към 1 и нещо заедно. Сега мама е будна, а детнце още спинка сладко.
Ами за сега това е , пожелавам худав ден на всички  Hug

# 237
  • Мнения: 118
Честита Нова Година !
Нека да бъде здрава , щастлива и изпълнена с положителни емоции!

Честит Рожден ден на Стилиян!
Много усмивки и весели игри!

# 238
  • София
  • Мнения: 531


Да ни е Честита Новата 2008 Година!!!




Честит Рожден Ден на Стилиян!!! Да е много здрав, много щастлив, много добър и много усмихнат!!! 

Честит Имен Ден на всички, които честват името си днес!!! Със здраве и късмет да го носят!!!

# 239
  • Мнения: 458
Честита Нова Година! Нека тя ви донесе всичко онова, което старата е забравила! Бъдете живи и здрави - вие и вашите семейства!  Hug

Честит рожден ден на Стилиян! Желая му безгрижно детство, много здраве и късмет! Честит празник и на майчето   bouquet

Честит имен ден на всички празнуващи!

Общи условия

Активация на акаунт