Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
Честит рожден ден на Галина,Валето и Симона!
Да сте здравички,щастливи,умни и добрички,да слушате много своите майки и татковци!

                               

Ани,тортата е супер  bouquet
Момичета,с удоволствие ще споделям Борковите бисери,щом ви радват Hug
Днес например ме нарече ''како'' няколко пъти.Като го питам кой е кака,той отговори''Мама е кака'' и се смее  Laughing Нямам идея кой го е научил. Crazy
Днес нямаше търпение да излезе с пра-баба си навън:''Мамо,обуй дугите ботушки(гумените)да цапкам в локвичките,цап-цап''''Дай шала да не настине детето'' Laughing
Хубав ден и страхотни партита на празнуващите!

# 31
  • Мнения: 438
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ГАЛИНА,СИМОНА И ВАЛКО!
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,ВЕСЕЛИ И УСМИХНАТИ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!
МНОГО ПОДАРЪЦИ И ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА!

# 32
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
довършената вече торта , да ви е сладко  Hug


# 33
  • Мнения: 438
Зечи - тортата е страхотна! Направо ти идваме на гости! Hug
Весело посрещане и на теб!  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 529
Честит Рожден Ден на Галина, Валентин и Симона!

Много да слушкат, много да играят, много да са здрави!!!

newsm18  bigdance2 newsm18

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Честит  рожден ден на Симона ,Галя  и Валко!Мили дечица , бъдете здрави и много щастливи!Мамчета , да са ви честити рожденниците,много да ви слушат и да ви радват!
Ани ,тортата е прекрасна!
 Зори , не се притеснявай ,много е забавно да четем бисерчетата на Борко-Бърборко!Споделяй ги!

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 15:28 от tane

# 36
  • Мнения: 912
Благодаря Ви, момичета  bouquet, ето линк към албумчето от РД на Ася: http://picasaweb.google.com/msbilt/AnastaciaS2ndBDay
Честит рожден ден newsm59 на всички които съм изпуснала през последните 3 дни (нямахме нет)- много се извинямвам Embarassed

# 37
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТА ВТОРА ГОДИНКА НА РАДУНКА!
Хот,да ви е жива и здрава,винаги така усмихната като мама и много щастлива!
Весел празник!


ЧЕСТИТА ВТОРА ГОДИНКА НА ТРИФОН!
МТВ,жив и здрав да ви е порасналия мъж!
Много да ви слуша и радва!
Весел празник!




Марина,много сте хубави всички на снимките!Ася е наисина голяма хубавица!Да ви е жива и здрава!  bouquet

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 01:17 от vesenceto_85

# 38
  • Мнения: 195
Честитооооо на Симона, Галина, Валентин и Трифон!!! Да сте здрави, умни, весели и бърбориви дечурлига! Вече не сте бебета, ами готови за школо! Весели празници!

Весенце, благодарим за пожеланията! Рада цяла вечер си пее сама честит рожден ден и само пита за подарък:)! Аз всеки ден права по нещо за гостите в събота - соленки, сладки, руска салата..Тортата ще  е в петък. Събота сутрин имат в детската градина Дядо Коледа, а следобед е у нас..Дано има здраве и добро настроение навсякъде! Радунчо намаза нова количка за празника - продадох 2те стари и събрах за нова, много е удобна! http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/dmart_1975_526770

Тати ми донесе букет и сега захърка. Отивам и аз да спя на новия матрак, от който имам зверски болки в гърба - да се чудиш, никога не ми е било зле от легло, уж мекичко да е удобно взехме, ама май пак на твърдо ще се върна...

весел ден!

# 39
  • Мнения: 1 666
Честит рожден ден на порастналите Рада и Трифон!



Да са здрави, весели и палави за радост на майките си!

# 40
  • Мнения: 2 614
Честит Рожден Ден на ХотРада !!! newsm59 Tada newsm18 newsm18 newsm18 bdbaloni  party023  Да е жива, да е здрава и за подарък скоро братче или сестричка !
Хот  Hug  bouquet

Честит Рожден Ден на Трифон! ДА е жив и здрав, и много радост да носи на мама и тати!  newsm59 Tada newsm18 newsm18 newsm18 newsm38

# 41
  • Мнения: 728
Хот,много е хубава количката. Peace
Аз се родих,като махнат първата и си взех лятна-лека,маневрена....
Но вече много рядко я ползваме.

При нас е студено и май няма да ходим на разходка...
Следобяд ще избирам тортата на Ивко.
Онзи ден ходихме в Добрич и му купих една ризка за да е хубав на празника си. Peace
Мама се сдоби с нова пола и колан... Mr. Green

Нашия рожден ден ще е на заведение,че иначе 2 дни преди празника чистиш,готвиш,на празника слагаш маса,ходиш на две страни,и след празника 2 дни чистиш и миеш...и нищо няма да разбера от рожденния ден на момченцето ми,така че реших да не е вкъщи! Peace

Подаръка от нас е негов компютър.
Майка ще му взима мотор с акумулатор.
Сигурна съм,че много ще си хареса подаръците.

На 22 тук в детската градина ще има Дядо Коледа и ще ходим и ние(няколко майки с деца,които още не са на градина),за да даде и на нашите деца подаръци.

Това е около нас...
На вън май светна малко..може да имаме късмет и да излезем на Разходка!

Лек ден на всички!

# 42
  • Мнения: 2 897
Честита втора годинка на Трифон и Рада!Да сте живи и здрави,весели и игриви,много обичани и много щастливи!!!
                                               

# 43
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Рожден Ден на Рада и Трифон! Да са ви живи и здрави децата, милички, и много да са щастливи и доволни, весели и игриви!  Hug



Честит Рожден Ден и на Галинка, Валко и Симонка! /малко на патерички/ Да са живи и здрави и весело детство!  Hug

# 44
  • Мнения: 9 487
Благодаря на всички за поздравите и пожеланията! Hug

Хот, честита ви рожденничка! Все така усмихната, весела и щастлива! Весело празнуване на празника!  bouquet

Следобед ще празнуваме с 5-6 дечица в заведение с детски кът, а с роднините-в събота Wink
По-късно пак ще намина  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт