Миглена Ангелова ще се жени за 4-ти път

  • 13 354
  • 251
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 114
И какво сега, утре по Канал 1 ли ще се изявява? 
И всички телевизии да обиколи, с тези истерични словоизлияния
пак няма да ми стане симпатична. Sick



Между другото, този вестник "Експрес" към жълтата преса ли спада?

# 196
  • Мнения: 6 417
"Експрес" е някакъв хибрид между жълта и сериозна преса.  Crazy

# 197
  • Мнения: 5 022
прочетох го, колкото е вярно, че кумувете трябва да са венчани, и че на тая дата неможе да се извършват венчавки, толкова е вярно и останалото  Laughing

# 198
тази жена не ме вълнува никак, но сутринта по нова тв се държа като откровенна мръсница, което в комбинация със застаряващия й вид и озлобен и саркастичен език,  беше просто тъжно ....

# 199
  • Мнения: 2 013
"Експрес" е някакъв хибрид между жълта и сериозна преса.  Crazy

Те много искат да са интелигентно жълти, но май не им се получава.

# 200
  • Мнения: 250
http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=803&bm=2

За да гледате Коритаров, ако сте го изпуснали, с гости Венета и Миглена.

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 00:50 от падналият Ангел

# 201
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
ле-ле,как си изгубих времето с това тъпо интервю!И то за какво-да се убедя за най-малко стотен път,че още от първото си появяване в медиите,за мен Меглена Ангелова(ако и 3 пъти да повтори,че е с нова фамилия)е и си остава абсолютната О Т В Р А Т !!! #2gunfire #2gunfire #2gunfireМисля,че в нейния случай и хапчета няма да помогнат!В комбинация с Венетка-просто ....А този пък ,дето беше поставил Коритаров в тази нелепа ситуация?Да ги бяха събрали с Лорчето ,че да си съскат "емоционално"и претенциозно и трите!Мога да пиша още много,но елементарната и особа и толкова внимание не заслужава!
Ай ши дъ.....

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 01:17 от svra4eto

# 202
 Венчавката на тв водещата Миглена Ангелова в храма "Свети 40 мъченици" е незаконна. Това обяви Великотърновският митрополит Григорий. Той обясни, че никога не е давал разрешение за подобен ритуал. Младоженците би трябвало да се допитат до него дали може да се направи изключение и да им бъде позволено да се венчаят по време на пост.
 Една от най-българските светини вече е опетнена с кръв, възмути се дядо Григорий по повод екшъна с бития фотограф на сватбата на Миглена Ангелова.
 Против подобни бракове в търновския храм се обяви и националният комитет "Съзидание", в който влизат Иван Гранитски, проф. Николай Овчаров, кметът Румен Рашев. До дни организацията ще внесе официално писмо в Министерството на културата с искане църквата "Свети 40 мъченици" и други храмове в Арбанаси да бъдат върнати от държавата на Българската православна църква.
 Храмът нямаше да бъде опетнен, ако беше изцяло под опеката на църквата. Това е само началото и подобни проблеми ще възникнат и в други църкви, които са също паметници на културата, и за тях не отговаря само православната църква, а и културното министерство, смятат от комитета. "Съзидание" ще организира национална дискусия, която да подеме инициатива за връщането на всички храмове на църквата, за да могат те да вършат точно това, за което са предназначени.
 Депутатът от НДСВ Марияна Костадинова пък ще внесе в парламента питане относно действията на Божидар Димитров, който е дал разрешение за провеждането на венчавка в "Свети 40 мъченици". Храмът има специален статут и в него могат да се отслужват литургии само за национални празници или за Деня на Велико Търново - 22 март.

# 203
  • Мнения: 1 312
Лелеее,то в национален проблем я превърнаха тази сватба.
Едва ли има човек в БГ който да не е чул,че Миглена Ангелова се омъжва агейн.

# 204
  • Мнения: 6 417
Евала! В една и съща година успя да се разведе и да се омъжи отново  Crazy

# 205
  • Мнения: 7 716
И гадже да има през това време.  Laughing

# 206
  • Мнения: 1 114
Не завиждайте. Герхард Шрьодер и
Йошка Фишер също са се женили по
четири пъти, да не говорим за Лиз Тейлър.
Това са все базстрашни и независими хора.

Хайде моля ви се...    Laughing
Нерде Шрьодер, Йошка и Лиз Тейлър, нерде Миглена Ангелова Sick.

# 207
  • Мнения: 2 013
Евала! В една и съща година успя да се разведе и да се омъжи отново  Crazy

Във вестник "УЙкенд" прочетох, че щяли да я гонят от бТВ. Кажи, Шушон, вярно ли е?

# 208
  • Мнения: 1 356
Баща му ми преподаваше по НВО. Беше много свестен човек. Това, което го пишат из вестниците е вярно.

# 209
  • Мнения: 6 417
Шушон няма нищо общо с вестник "УЙкенд". Засега... Flutter Но мисля, че Миглена ще се пенсионира в bTV.

Общи условия

Активация на акаунт