Миглена Ангелова ще се жени за 4-ти път

  • 13 304
  • 251
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз се познавам с Миглена. Според мен тя въобще не е, както казвате "ку-ку", а е възхитителна жена, от която всички имаме какво да научим!
Календеров, не лъжи. Кани те през ден в предаването си. Хвърлила ти е око и на теб, кво ми се правиш на тих, скромен и набожен?  Crossing Arms
   Joy Чупи му и на него стойки и го я омаяла значи.  Whistling

# 46
  • Мнения: 289
"Великомъченик Калчо"  Tired

Хаха
А след като са се разделили може да са го прекръстили на "Късметлията Калчо"  Crazy

# 47
  • Мнения: 289
Що да не беше за изпускане? Голям хубавец, метър и двайсет  Tired

Бе, симпатяга си беше, особено на фона на онзи простак Бедников или въпросния бъдещ 4-ти съпруг  ooooh!

# 48
# 49
тази женица не е с всичкия си. господ да я пази след 6 месеца да не се развежда пак.

# 50
  • Мнения: 1 512
Ами честито, със здраве да си го ползва.

# 51
  • Мнения: 9 865
Хванала се е за тоя имидж на "фатална мъжемелачка" като удавник за сламка, ма нито и подхожда, нито и помага много в кариерата. След всеки брак-развод изглежда все по-грозна и сбръчкана и ръси все по-нелепи клишета в предването си.

# 52
  • Мнения: X
Брей, много харесвана тая жена бе.  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 1 216
Не знам какво сте я заяли толкова Милена Ангелова, води си жената предаването, явно има аудитория, щом е още на екран. Женила се, развеждала- нейна си работа. Толкова епитети, хайде няма нужда.

Сега се сещам, че това лято гледах ''Сигнално жълто'' как една ''репортерка'' бяга след Миглена и детето и/ на около 8-9 години/ и и задава въпроси като ''сексуално задоволена ли сте сега; той задоволява ли ви'' пред детето. Тя върви, държи детето за ръка, а онази след нея с тези въпроси, това направо ме потресе, ако бях аз щях да и фрасна един. Как не го беше срам това момиче така да се излага, колко трябва да ти плащат, че да задаваш такива въпроси пред дете? И как няма никакъв контрол телевизионен

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 01:54 от Г-жа Броненосец

# 54
  • Мнения: 3 622
Е щом се обичат да се вземат  Mr. Green

# 55
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Всеки има право да живее както му харесва. Жената е доказала ,че може да се справя в живота сама,а това не е никак малко......

# 56
  • Мнения: 2 407
Е щом има кой да я вземе Shocked

# 57
  • Мнения: 4 841
Според мен тя въобще не е, както казвате "ку-ку", а е възхитителна жена, от която всички имаме какво да научим!

Не, благодаря, точно от нея нищо не искам да уча. Особено пък някои от "уменията" й - например да пуши и нагъва едновременно, или да говори с пълна уста  Sick
Да не говорим за "професионалните" й способности - със сигурност трябва да я изучават като пример как НЕ ТРЯБВА да се води предаване и да се подхожда едностранно и пристрастно към проблемите  Peace

Иначе - да, да се жени и развежда колкото пъти си иска, щом има луди да й се хващат на въдицата... Да са живи и здрави.

# 58
  • Мнения: 419
За протокола:

Говореше се, че е сестра на Ани Салич. Вярно ли е това? И ако "да", може би това да е причината предаването и да съществува.

# 59
  • Мнения: 1 400
Оставете женицата на мира бе! Какво пък чак пък толкова е станало? Ми жени й се на жената - жени се.
Такава била, онакава била....щото пък видите ли ний си нямаме кусури Tired

Общи условия

Активация на акаунт