НА КАКВО СЕ ДЪЛЖЪТ ПРОМЕНИТЕ В ЦИКЪЛА ПРИ БЕБЕПРАВЕНЕ!?

  • 17 409
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
 затова кекс му е майката по всяко време....без излишни изчисления, щото така си играем на тука има, тука нема и все лелката печели, ще го променя аз този ход на играта Joy
[/quote]
 
с две ръце съм за това, ако не всеки ден, то  поне през ден и така до края ...

# 16
  • Мнения: 400
Хей,момичета,да не сме клуб на пенсионера newsm62През ден,най-много два-няма начин да се изпусне овулацията,пък ако ще да идва на 30,40 дни.Докато не дойде-секс му е майката newsm10Пък ще си говорим по-нататък в други теми:)Хайде успех на всички  love001

# 17
  • Мнения: 206
Хей,момичета,да не сме клуб на пенсионера newsm62През ден,най-много два-няма начин да се изпусне овулацията,пък ако ще да идва на 30,40 дни.Докато не дойде-секс му е майката newsm10Пък ще си говорим по-нататък в други теми:)Хайде успех на всички  love001
Hug

# 18
Преди това цикъла ми беше като часовник  на 24 дни(максимум един ден +-)С мъжа ми сме ходили година и половина преди да се оженим и цикъла не ми се промени до момента ,в който решихме да правим бебе.Е тогава се започна :три дни закъснение Grinningура бременна съм! Дойде ми... smile3518 скъсвам се да рева!Въобще просто не знаех следващия път кога ще ми дойде и всяко закъснение беше надежда,купуване на тестове и разочарование от едната чертичка!Един път ми закъсня даже 7 дни!Явно всичко си е до психика.Е смениха ми се приоритетите,защото с мъжа ми решихме да си купим място извън София и да си строим къща,и си казах че трябва да задържим с бебе-появата докато се устроим,престанах да си меря температури,овулации и други такива,цикъла пак си ми стана редовен.
E tova vse edno az sum go pisala. S edno izklu4enie цикъла ми беше като часовник  на 26 дни a stana nad 28 dni. Yjas... Istinata e 4e razbiram kolko e vajno da ne mislia za tova no yvi....kak da izmamia sebe si.... newsm78

# 19
  • Мнения: 1 539
Много интересна темичка  Hug!
При мен дължината на цикъла не се промени, но откакто опитваме за бебче (вече 2 месеца), цикълът ми стана по-оскъден. На някоя от вас случвало ли й се е подобно нещо? Мислите ли, че е свързано с бебеправенето???  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 422
Цялата работа е от главата Peace

# 21
  • Мнения: 516
Цикълът ми винаги е бил 30дни.Като правихме дъщеря ми се удължи на 35,направо се побърках от тестове. Добре, че не чакахме дълго! Успех на всички в бебеправенето!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 197
и на нас това ще ни е втори месец проби, но е вярно, че всичко е в главата! особено като се надяваш и си завъртиш целия живот около тези надежди ... после е много тежко от опит да ви кажа! затова, надежда ама повечко вяра и най - много любов Wink

# 23
  • Мнения: 1 919
при мен беше станал по къс

# 24
  • Мнения: 57
И според мен всичко е въпрос на психика,аз си мисля че може би от прекалено вглеждане в детайлите изчисляване кога ще дойде дали ще закъснее с колко закъснява,от много мислене е според мен Peace

# 25
и аз съм на това мнение много се психясваме и сами си затормозяваме мозаците , а стресът и напрежението си оказват влияние . И аз не зная с какво точно се случва с мен  сега, уж чакам , уж по Коледа , но какво чакам ,като всичко може да се е изместило и аз не зная , направо може да си полудее човек Sad

# 26
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте,
от доста време следя форума, а от 3-4 месеца спряхме да се пазим с приятеля ми. Не знам дали е от това но последните 2 месеца, около средата на цикъла ми за около 2-3 дни сякаш ми идва - кафяво и малко -  като в първите дни на менструацията... след това си ми идва нормално около датата; не знам дали има някаква връзка - първият път ходих на лекар и ми каза, че всичко е ок. До сега не ми се е случвало.. пожелавам на всички нас - и на себе си - един чудесен подарък за Коледа или за Новата година  Hug

# 27
  • Мнения: 17
Здравейте,момичета! Честита Нова година! Нека през нея имаме повече поводи за радост и най-сетне да се сбъдне заветното ни желание за бебе!
Та, относно цикъла.И аз като повечето от вас съм убедена,че всичко е в главите ни и прекаленото желание и вглеждане в себе си, ни играе лоша сега. Но най-трудно е да измамиш себе си. Колкото и да се мъчиш да си налагаш безразличие,все не се получава.А толкова много боли от разочарованието... И при мен нещата са доста объркани. Вярно,че и годините ми не са малко /39/,вярно,че ужасно дълго се пазихме,ама то бива,бива,ама..... На по-млади години цикълът ми беше задължително със 3 до 5 дни закъснение. Това не се промени особено и в първите месеци на бебеправенето/за второ/.Но вече мина една година,ходене по доктори,според които нещата били нормални и при мен, и при него,продължаването на опитите и за съжаление,разочарованието.В последните два месеца,обаче,забелязах промяна в себе си и в цикъла.При мен е ужасно болезнен и обилен.ПМС-то и първите дни болките са идентични с раждането.Но ето,че сега ги няма болезнените и напрегнати гърди,болката в кръста и отново няколкодневно закъснение.И после си идва нормално,както винаги до сега. Явно мислите ми и желанието за бебе толкова много ме "тормозят",че вече и тялото ми не реагира адекватно. А най-лошото е,че направо съм се психясала. И все си казвам"край,няма повече,не е писано", и все продължавам да се надявам.....

# 28
  • Мнения: 119
Като, че ли, когато не се пазехме, но и не се "стараехме" чак толкова, да направим бебето, всичко си беше нормално, и цикъла ми, че и самата аз си бях "нормална"
Приятелки мои забременяха, че и двете наведнъж, и оттам ме прихванаха лудите, "защо при мен не се получава?" След един спонтанен аборт и няколко месеца почивка след това, така се бях вманиячила, че чак не можех да се понасям. Закъсняваше ми всеки месец, намирах си безброй признаци..и тест след тест, само за да видя  EFN
Не знам дали има нещо общо с непрестанните ми посещения във форума, но това, че нон-стоп се ровех и четях къде какво има да се чете за първите признаци, според мен съвсем ме побъркваше..и най-накрая спрях да влизам и да чета. Днес съм тук, за първи път от Октомври.
Спрях с тестовете за овулация, спрях дори и да мисля за бебе, буквално си наложих да мисля само за работа! И без това сме в сезон и е лудница..
Декември нямаше време дори за секс:) може би на няколко пъти, и това беше.. И хоп, подарък за Коледа, за Нова година.. че и за рожденния ми ден.. EFP
Кога е станало? Не знам!
Децата избират родителите си, колкото и да полудяваме, че не става.. когато ни е писано, те сами ще дойдат. Успех на всички мами, бъдещи и настоящи!

# 29
  • Мнения: 1 817
Сега я видях тая тема и се надявам при мен да няма промени, че и без друго съм с нередовен, удължен цикъл! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт