НА КАКВО СЕ ДЪЛЖЪТ ПРОМЕНИТЕ В ЦИКЪЛА ПРИ БЕБЕПРАВЕНЕ!?

  • 17 424
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Thinking аз не съм имала промяна

# 31
  • Мнения: 180
Ами според мен всичко се дължи на психясване

Т.е. от главата

То като почнеш да мислиш и се побъркваш

Така че никви лоши мисли ами само секс и любов естествени Laughing Laughing Laughing

# 32
  • Мнения: 13
 Simple Smile Здравейте момичета! Сега малко се поуспокоих. Моя цикъл е 30 дни, но миналия месец 35 (беше първия ни опит). Този месец ми е вече 33 ден и си чакам...тъй като тестовете са отрицателни. Може би и моя цикъл се удължава. Пожелавам на всички в най-скоро време пухкави здрави бебчета  Hug

# 33
  • Мнения: 141
В интерес на истината и на мен от както бебеправим ми се удължи малко цикалът. Беше си 28 дни, а сега е или 29 или 30-31 дни. Но незнам на какво се дължи. Винаги ми е бил редовен и не много болезнен, и съм си мислила, че нямам никакви проблеми, но забременяването и до сега не става.

# 34
  • Мнения: 91
А.... темичка и за мен. Миналия месец ни беше първи в бебеправенето и някакси нереално изглеждаше да е станало от раз. Цикалът ми винаги е бил 29-30дни, а предния месец 35 Tired
И ето пак този месец трябваше да ми е дошло на 5 но все още се губи и си казах че докато не мине една сидмица няма да правя тестове за да не се разочаровам.

# 35
  • Мнения: 40
И ето пак този месец трябваше да ми е дошло на 5 но все още се губи и си казах че докато не мине една сидмица няма да правя тестове за да не се разочаровам.

Правилно си решила, спокойствието в такива моменти е важно Simple Smile Ако си изчела цялата тема, си разбрала, че това е често срещан явление, така че търпение, а всичко друго ще дойде когато трябва Simple Smile

# 36
  • Мнения: 7 201
В интерес на истината и на мен от както бебеправим ми се удължи малко цикалът. Беше си 28 дни, а сега е или 29 или 30-31 дни. Но незнам на какво се дължи. Винаги ми е бил редовен и не много болезнен, и съм си мислила, че нямам никакви проблеми, но забременяването и до сега не става.
Това се отнася 1:1 и за мен. Tired

# 37
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Моят цикъл определено се скъси Thinking От 28-32 дни стана 25-26, рядко 27. Нямам обяснение обаче защо е така Whistling

# 38
  • Мнения: 332
Всичко е до психика дами, до психика.

# 39
  • Мнения: 257
И моят цикъл се удължи от както правим опити.Преди ми идваше на 29-ти ден,а сега на 34-35 ,а последния път на 36-ти ден.Мисля,че е на психична основа всичко.

# 40
  • Мнения: 379
Моят пък се скъси много мисля си ,че стрес и студеното време също помагат значително...

# 41
  • Ловеч
  • Мнения: 145
И при мен започна да се скъсява. От 29 дена на 26, а правим опити вече близо 7 месеца.

# 42
  • Мнения: 1 775
И при мен започна да се скъсява. От 29 дена на 26, а правим опити вече близо 7 месеца.
И при мен се наблюдава същото последните няколко цикъла.

# 43
  • Мнения: 66
И моя цикъл откакто бебеправим се скъси. Беше като часовник на 28 ден, а сега ми идва  25-26 ден.

# 44
  • Мнения: 3 695
аз не съм забелязала някакви промени с цикъла  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт