Хвърлихте ли пъпчето и къде?

  • 3 127
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
седи си до кутийката с положителния тест

# 16
  • Мнения: 8 999
И двете пъпчета са още вкъщи .... може би /не съм проверявала скоро,може и да сме ги погубили по време на двете премествания/.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Hug чакаме го още да падне

# 18
# 19
  • Мнения: 1 479
На баткото го хвьрли един преподавател в Софийски Университет.На малкия пьпчето ще го дам на брат ми да го хвьрли в Кан или Монако.

# 20
  • Мнения: 337
На дъщеря ми пъпч е в една кутия с теста, гривната от родилното, първата рецепта, първата мартеничка.... Когато имам път към Лондон или Флоренция ще го хвърля там. Много ми се иска да е място с история, а за мен Флоренция е град музей

# 21
  • Мнения: 1 341
Не сме го хвърлили още.
И ние.

# 22
  • Мнения: 22 909
Не съм го хвърлила,пазя си го.

# 23
  • Мнения: 864
И на трите ми дечица си ги пазя Grinning

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
пъпчето не съм го и виждала,паднало е в родилния дом.Бих го хвърлила в банка Mr. Green

# 25
На малкия Йордан,кръстницата му го хвърли в река Йордан.Там където е кръстен Исус Христос и на която река той е кръстен.Да му върви цял живот по вода и да стане добър човек.Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 155
Скоро имаше подобна тема... Wink, аз го хвърлих в Министерски съвет Grinning

# 27
Още съм в размисъл къде да го хвърля,но най вероятно ще карам брата като си ходи да го хвърли някъде из Ню Йорк,защото винаги съм си мечтала да живея там! Laughing Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 71
На баткото е паднало в болницата. (т.е. изскубнали са го - както ми обясниха)
На малкия обаче е още вкъщи - със щипката барабар. Май ще го дам на мъжо като ходи към София - да го метне във ВИАС или в министерския съвет  newsm62  Знам ли? newsm12

# 29
  • Мнения: 3 214
И на двете ми деца са в къщи все още. Мисля да ги хвърля някъде заедно, ама още не съм измислила къде  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт