Правилно ли постъпих?

  • 3 680
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 278
Тъй като може би аз съм била единствената осмелила се да им пише, а може и да не съм, наистина ще  е добре повече хора да заявят позицията си и да им пратим общо писмо. Понеже сега те могат да сметнат, че писмото ми е само "хленчене" на един объркан човек.  Hug Ако искате по-късно ще пусна писмото си до тях, въпреки че е малко дълго.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 981
Zorysv, абсолютно съм съгласна с теб  Hug.Не съм го гледала този образ,а и нямам никакво желание Stop.Също така скоро не съм и гледала Слави,но по едно време вицовете му бяха за "олигофрени","малоумни"....Не знам,за някой може би са смешни,но мен винаги ме разплакваха.

# 17
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ако смятате идеята за добра,можем да се подпишем на  писмо от името на форума и да го изпратим до предаването.

това трябвма да се съгласува с Мамма и Татти ако ще е от името на форума
иначе и аз съм за, но може да е от НАШЕ име - не е нужно да ангажираме форума с това

Наде,аз под форум имах предвид само нашия си "Деца с увреждания".Общия форум няма нищо общо с нашето мнение.А и дори може да не е нужно да се споменава форума,достатъчно е да е се подпишем,споменавайки,че сме родители на деца с проблеми. Hug

# 18
  • Мнения: 278
Друго което ми хрумва е да пратя писмото лично по пощата. Но ще помоля някои от Вас софиянци да ми намери техен актуален адрес, на който със сигурност биха го получили. Явно че тия адреси и имейли от сайта им са проформа . Ще го адресирам лично до всеки един от тях, ако трябва. Не искам гласа ми да остане глас в пустиня. Някой от Вас познава ли някого който е ходил на снимки на предаването поне. Искам да съм сигурна, че  ще прочетат посланието ми.  Tired 

# 19
  • София
  • Мнения: 1 333
Зори, подкрепям те напълно  Hug
Съгласна съм с  написаното от теб и бих се подписала с две ръце ако направим подписка и им я изпратим...
Ще поразпитам тук там и ще с еопитам да им намеря адресите ...
Дори се сещам че съпругът ми е включвал кабелан тв в дома на Кръстьо лафазанов ... ако го знае наизуст още довечера ще ти го изпратя, ако ли не ще проучим и пак ще го имаш

Прегръдки за теб и Марти  Hug Heart Eyes!!! и поздрави на капитана

# 20
  • Варна
  • Мнения: 82
Зори , напълно те подкрепям и се подписвам на бъдещетата подписка .

Винаги когато гледам скечове , в които осмиват  нечии недъг или дефект , аз се натъжавам . Не усештам смешното , а болката . /Същото се отнася и за "Шоуто на Слави " - скеча  на К.Радков /.

# 21
  • Мнения: 263
Рядко гледам комиците. И честно казано не се бях замисляла над този проблем, но съм съгласна, че е грозно да се присмиваш на проблемите на хората. И няма значение дали това е само при нас или го има навсякъде! Пак е грозно и безотговорно!

# 22
  • Мнения: 919
Бройте и мен като решите нещо. Peace
Аз също рядко гледам Комиците,но се сещам за какво става въпрос. Confused

# 23
  • Мнения: 3 743
Ако смятате идеята за добра,можем да се подпишем на  писмо от името на форума и да го изпратим до предаването.

това трябвма да се съгласува с Мамма и Татти ако ще е от името на форума
иначе и аз съм за, но може да е от НАШЕ име - не е нужно да ангажираме форума с това

Наде,аз под форум имах предвид само нашия си "Деца с увреждания".Общия форум няма нищо общо с нашето мнение.А и дори може да не е нужно да се споменава форума,достатъчно е да е се подпишем,споменавайки,че сме родители на деца с проблеми. Hug

И аз съм за Peace

# 24
  • Мнения: 278
Обадих се и по телефона в офиса на Комиците  Confused нещо не останах много очарована, позамотаха ме че уж всички получени писма се предавали, пък като го питах сеща ли се за

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 21:18 от zeebee

# 25
  • Мнения: 588
       Ако ще изпращаме писмо с нашите подписи до "Комиците" предлагам да изпратим копие от него и до "Шоуто на Слави". Peace

# 26
  • Мнения: 2 242
Едното предаване е на Евтим Милошев, другото на Слави. Някои актьори от Слави са отишли при Евтим. Евтим прави и Сървайвър 2, "вместо" Слави. Едва ли има топла връзка между двете предавания... Но може и да бъркам. Не съм много в час с телевизионните клюки.

# 27
  • Мнения: 252
Мила zorysv, и на  мен  никак не са  ми смешни майтапи от тоя род , моля те  не  им се  връзвай токова  много , не си струва. Според  мен такива  смешки е  имало и ще си  има  винаги. Те  се  подиграват  не само на болните , но и на блондинките  , политиците , различни известни личности , всеки майтап е за сметка  на  някой.
Според  мен  по правилно е да се  опитаме да  вдъхнем  самочуствие  на децата си , за да устоят с  вдиганата  глава  пред  присмеха на  хората! А не да  си насадят  комплекс и да  очакват винаги  съжаление и милостиня, разбиране, защото видиш ли не са  , като нормалните  Whistling

Не  им обръщай внимание , подминавай и на присмеха  отговаряй с  присмех Peace

# 28
  • Мнения: 588
Едното предаване е на Евтим Милошев, другото на Слави. Някои актьори от Слави са отишли при Евтим. Евтим прави и Сървайвър 2, "вместо" Слави. Едва ли има топла връзка между двете предавания... Но може и да бъркам. Не съм много в час с телевизионните клюки.
     Предложих да изпратим копие от писмото и на "Шоуто на Слави" заради скеча, който прави Краси Радков с образа на Станислав Христосков.

# 29
  • Мнения: 278
Мили мои. Дали е съвпадение или не не зная, но тази вечер за първи път не даваха това което вгорчаваше петъците ми. Не смея още да се радвам, ще видим. Ако и другия петък не го дават тогава ще съм по-сигурна, все пак ще бъде малка победа.

Общи условия

Активация на акаунт