Правилно ли постъпих?

  • 3 684
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Някой от Вас познава ли някого който е ходил на снимки на предаването поне. Искам да съм сигурна, че  ще прочетат посланието ми.  Tired 

Снимки правеха на Самуил 32 - но сега мяркам от предаванията, че са май от лятото от обиколките им из страната. Може да са сменили и друг салон, защото на обява на входа на Самуил седи само за снимки на Горчиво. Може да имат по-голям запас от предавания и в момента да не правят снимки.

Мен също ме дразнят някои неща при тях.

# 31
  • Мнения: 142
Само аз ли се чувствам зле, когато гледам Комиците и по-специално така наречения "Пегъзи Музовски". Честно казано поради тази причина спрях да гледам шоуто въобще, всеки път след тоя светъл образ плача, по обясними причини. Написах писмо до офиса на комиците имейла  взех от сайта им, пуснах го и до техен модератор от форума им. Отговор за сега нямам. Sad С две думи им обясних, че някои хора не по своя воля са в подобно състояние, и че с тия скечове нараняват много от нас. Така насаждат у всички, че няма нищо лошо в това да се "позабавляват" с тая тема, която за някои е реалност. Тъжен смях е това  Tired Иначе съм възхитена от Димитър Рачков, за мъжката му постъпка, когато се извини на момичето от Пълна промяна Деси. Чест му прави.  Hug Все още не всички правят всичко за пари без да се оглеждат какво причиняват.

Извинявам се, че подхващам толкова стара тема, но не се сдържах. Тези от Комиците са ми комшии. Не очаквай отговор.

По-голяма простотия под слънцето не съществува. Точно днес имахме скандал с тях, защото тези мили хорица смятат, че е ОК да правят кастинг за Сървайвър на стълбищната площадка. Не се шегувам.

Не се трогнаха, че репетират скечове на главата ни след като приятеля ми се беше прибрал от погребението на дядо си и искаше да поспи... Искрено се надявам скоро да закрият и двете им треторазрядни предавания!

# 32
  • Мнения: 4 451
Момичета, и аз съм с вас! Peace

# 33
  • Мнения: 142
Момичета, и аз съм с вас! Peace

Темата е доста стара, отворих я само, за да изразя възмущението си от тези хора. Ако изобщо могат да се нарекат такива. Няма ни най-малък смисъл да си губите времето с тях. Живея врата до врата с офиса им, как живея е друг въпрос... Просто не го гледайте смотаното им предаване щом ви разстройва! Мен ме вбесява. Като знам кой им "мисли" скечовете, не мислете, че някой ще се впечатли.

Сървайвър го правят пак те... Жалко за хубавия формат.

# 34
  • Мнения: 918
Напълно те подкрепям!!! newsm10

# 35
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Мила zorysv, и на  мен  никак не са  ми смешни майтапи от тоя род , моля те  не  им се  връзвай токова  много , не си струва. Според  мен такива  смешки е  имало и ще си  има  винаги. Те  се  подиграват  не само на болните , но и на блондинките  , политиците , различни известни личности , всеки майтап е за сметка  на  някой.
Според  мен  по правилно е да се  опитаме да  вдъхнем  самочуствие  на децата си , за да устоят с  вдиганата  глава  пред  присмеха на  хората! А не да  си насадят  комплекс и да  очакват винаги  съжаление и милостиня, разбиране, защото видиш ли не са  , като нормалните  Whistling

Напърлно подкрепям Peace
Аз не ги и гледам, защото в къщи на никого не са комични Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт